Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6961/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Elsősorban gratulálok Vica.Én nem tudom mivan velem..Teljessen kétségbe vagyok esve..Semmi ovu jelem nincsen.Van egykis fehér szinű vizes folyásom de azon kivül semmi..bocs a kifejezésért.Ma vagyok a 15. napomon ..a ciklus.hu szerint 8.án lesz ovum...hétfön ma szombatra hétfőre tervezzük az eggyüttléteket vagy ha ugyvan hogy megérzem a peteérést akkor aznap is.de tuti sikertelen lessz.marcsi
2014. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6962/9202 Kicciri ***** válasza:

Vicaaaa ez a beszéd! !!!!! GRATULÁLOK ♡♡♡♡ Végre, látod? Mondtuk neked. ....vigyázz magatokra! Nos, lányok látjátok újabb örömhír Yuppiii :-):-):-):-):-):-)


Drága Marcsi csak pozitívan. ..szerintem hagyd had csinalja a szervezeted amit akar!!! Kakald le :-) Ebben a hónapban nekem sem volt peteeresem (lehet egyáltalán nincs is. .) még a doki is mondta. Szóval ne aggódj mert ilyen van sajnos. Mivel nincs most petesejtem igy nem hinném hogy lesz mensim. Évi nem is Te lennél ha nem történne veled valami. ..(tudod, hogy viccelek) a metformint szednem végig. ..

Kriszti jól eldobtak az időpontot. ...nem akarsz .másik dokit? A hetek meg csak szállnak :-/

Jaaa Lilla Drága babát vársz !!!! Meli azért csak szeret a ferjed. ..gondolj bele milyen nehéz felfognia hogy apa lesz. ..tuti kell neki idő. Aztán meg ha később nem változik akkor is ott a picike aki mindennél fontosabb!

2014. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6963/9202 Kicciri ***** válasza:

Klaudia minden meg lesz időben! A dokik kiszamolnak mindent nem?

Irszi erzel valamit?


Kepzeljetek Ati olyan érzékeny, hogy simán folyik a könnye ha olyan van a tv-ben/moziban ma is.... Szóval ha az orra alá dugnam a silány sperma tesztet ki tudja mi jatszodna le benne. Így lehet aggasztja hogy esetleg Ő a "hunyo" a dologban. Oooo lányok sokat vacilalok mi?

Na pusszancs

2014. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6964/9202 anonim ***** válasza:

Marcsi nekem volt peteérésem, de nem akkor jött össze, hanem 4 nappal utána!! :)


Vica

2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6965/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)Vica gratulalooook!!!:)))Na latod ott van a Kincsetek es boldogan lubickol!:))De jooo!:)Ugy orulok nektek!:))

Lilla neked is ott van nem feltetlenul kell erezned vmit,tudod!:)Eljen a puffadas most!!:)Az mar vmi!:)

Kicciri hat trdd ele es kesz!Nem kell tulreagalni sztem annal rosszabb.O is akarja azt mondja ugye akkor meg miert ne???Te is gondolj bele h.csak telnek a napok!!Vegyel erot magadon es dugd ele!:)

Lilla amugy a Banhidy csinalta a laparomat igen!:)

Csudajo h.vannak kismamaink jo sok!!:)

Nekem muloban a mensi vegre... ennyi.Varom majd h.mit mond a Banhidy.:)Hogy mikor kezdunk :)Puszi Csajok!!!

2014. febr. 7. 07:26
 6966/9202 anonim ***** válasza:

VICAAAAAAAAAAAAAA :)


Na, ugye! Ott van a köldökmanótok :) Én is mindig az angyalkáimat kérem, hogy segítsenek. Majd szülésnél is :)


Nagyon kis cuki a babátok :) Annyira jó volt olvasni, tiszta libabőr lettem :)


Gratulálok és innentől nyugodj meg szépen és növeszd a babátokat :)


Kicciri, figyúzz! Nagyon érzékeny a párocskád, ezért kell vele majd úgy megbeszélned a mintaadást, mint egy kisfiúval. Szépen, kedvesen, tutujgatva vedd rá, hogy megcsináljátok a tesztet, mert ezzel közelebb kerültök a babához!!!! Menni fog!!!! Okosan!!!!!


Marcsi, ne számolgasd, hogy mikor van tüszőérésed. Látod, Évinek is később volt napokkal, jókor szerelmeskedtek és össze is jött :)


Krisztike, kéne keresned egy másik dokit, ha ez ennyire nehezen elérhető. Hidd el, jobb egy olyan, akire bármikor számíthatsz!!!!!


Irszikém, hogy vagy???


Klau??? Mit érzel????? Mocorog a babuckád????


Puszi mindenkinek!!!!


Ma megyek a tegnapi cukorterheléses eredményemért, remélem jó lesz :)


M.

2014. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6967/9202 anonim ***** válasza:

Íme ahogy megígértem, 7 hetes pocakfotónk :))


[link]


Vica

2014. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6968/9202 anonim ***** válasza:
57%

Cuki poci :))))

Évi

2014. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6969/9202 anonim ***** válasza:
0%

hali csajok!

Hát én megvok átkozva már tuti ...mondtam h.lebetegedtem... hát tegnap semmi nem maradt bennem. majd elájultam amikor azt mondta a párom irány a doki. Kiderült jo kia vìrust benyeltem ami a kismamikat kidönti...kaptam szurit... most aránylag jol vok.!!!

Probáltam tenni fel.képet de vmiért nem tudok...megprobalom még..mert van hasam Meli bizonyitja :D

A pocaklakóm mocorog sokat :) de mozogjon is..mert ez igy megnyugtató naon !!!:)

marc 6 án megyünk 4D uh ra :) ugy várom :)a párom is bevan már most zsongva :D


Vica de örülök neked...látod minden rendben van a picivel :)

2014. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6970/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na kitoltam magammal :(((

Csak a tejcsi segitett a savamon erre felnyomta a cukrom :((

Tiszta szerencsétlen vagyok :(((

Mizu veletek??

Évi

2014. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!