Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6921/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi repedjen meg holnap!!!!!!!!! Írd ki egy papírra.Elvileg a pozitív gondolkozás így hat :) nekem is kő kell próbálni :)

Arra az lesz írva könnyű szülésen lesz június elején és egészségesek leszünk mind :))

Évi

2014. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6922/9202 anonim ***** válasza:
57%
Na Meli...Évi fiucskát hord a szíve alatt. Jajj rem. jöv.hèten én is megtudom már milyen nemű lesz a babám :)
2014. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6923/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma delelott megjott :-/ holnap reggel doki...feliratom a metformint meg lehet h.clostit...

Koszi a tamogatast Csajok!Evi en is biztam abban amit irtal...vegig azon imadkoztam h.azert ne jojjon meg mert kozben lett peteeresem es megtermekenyult...de nem sajnos :(.Irszikem drukkolok!!!Repedj!!!Wodoooo :))) Csak jol wodooztal nekem latod megjott vegre...ugy izgulok erted!!:))

Imadok minden pocakban rugdoso Babickat!:)))Olyan jo olvasni hogy milyen.erzes lehet!A Ti egyedi tapasztalasotokat!:)Hogy ki hogyan eli meg kinek milyen erzes amikor.mozog a Kincsetek!:)Lilla!nem sokara te is.erzed majd :)))es Irszike is!Jovunk sorba mint a libak :))) Addig nem.adjuk fel amig mindenki babas nem lesz!!:)Utana meg azert nem.mert szeretjuk egymast!!

Tenyleg Csajok!Meg nem is irtam le igy...

Szertelek Benneteket!!!:)

Olyan jo h.vagyunk egymasnak!:))<3<3<3<3

2014. febr. 3. 21:02
 6924/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ohh Kriszti.sajnálom...pedig olyan bíztató volt :( na majd akkor a bogyó segit..

Irszi repedj meg :) most aztán muszáj :)

lányok.. itt mindenki.babás lesz.hamarosan. Sose szabad feladni a reményt. Jó mondhatjátok könnyen beszélek...de én is szenvedtem eleget...és meglett a babóm.Nektek is lesz..biztosan tudom :)

pusy csajok!!

2014. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6925/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti sajnálom :(( annyira reménykedtem na de ami késik nem múlik..írasd ki a gyógyszert..nektek volt már inszeminacio ???

Én is szeretek mindenkit.Olyan jó hogy meghallgatjatok a bajaimat :) és segítettek benne :)

Ahogy ezt írtam a kisfiam olyat rúgott belém hogy majd összeszartam magam :)) na jó csak viccelek de olyan hirtelen szokta hogy jól megijeszt :) szegény férjem hogy asztalos kemény a bőr a kezén,.mindig azt mondja neki buta keze van mert mem érzi :) én csak mosolygok :))

Évi

2014. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6926/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok csajok.Én ma nagyon szarul vagyok.Sosem éreztem még ijent . olyan rossz a közérzetem hányingerem van étvágytalan vagyok hangulatingadozás...szerintem a closti csinálja velem ezt mert eddig nem volt még ijen.Olyan teltségérzet van a hasamban...Ma van a 12.nap és most este vettem észre hogy ilyen higabb krémszerü fehér folyásom van..Bocs a kifejezésért.Ugyhogy ma elkezdjük a kétnaponti eggyütléteket..De ugy érzem felesleges lessz...Marcsi
2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6927/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!<3Koszi Csajok az egyutterzest!Tenyleg elegszomoru h.megjott...:/.Evi meg nem volt inszem soha...epp tegnap elott beszelgettunk errol a Parommal...kerdeztem h.mi a velemenye mikor menjunk majd inszemre...mondta h.marcius...minek varjunk? Jo csak olyan jo lett volna foleg azert mert hiszek abban h.mar a fogantatas pillanata is meghatarozo ...a kicsire nezve...hat remelem majd akkor is erzi a szerelmunket,szeretetunket amikor az orvos "megtermekenyit" :)Mondtam h.jo meg egy esely aztan jojjon az inszem.Azert is akarok clostit iratni h.ne jarjak mar igy mint most...akkor rendesen van peteeres es rendes idoben jon meg a mensi is.Nincs hiba.Aztan ha nem jon a babo ajkorinszem.Tudjatok h.en tuszorepesztot is akarok most de a dokimmal baj van sztem megint beteg (sztem komoly baja lehet szegenynek)mert most csak kedden delelott rendel egy heten egyszer...nem tudom meddig...a peteeresemnek meg nem mondhatom meg h.mikor legyen olyan allapotban h.csak kedden kapok repesztot...majd megkerdem tole most h.mi legyen?!Adja be a haziorvos?De akkor is kellene ultrahang...bar anno Anyukamnak is a hazidoki adta adott ciklusnapon...mert egy injekcioert akkor videkrol Pestre jonni nem volt divat vagy nem tom.En meg akkor osszejottem!:)Ugyh.van alternativa sztem...Hat majd most megtudom mit mond a dokim!:)

Marcsi a closti mellekhatasait erzed nem kell betojni!:)van aki jobban van aki kevesb erzi de legy pozitiv orulj h.hat a gyogyszer viseld el most ez van a babaert mindent!:)Puszi Csajok!Mindenkinek 10,a Kismamaknak es megszuletett babainknak *1000 :))

Lilllus mit erzeeeeel???!!:)))<3

2014. febr. 4. 06:31
 6928/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Krisztike, én azért végig bíztam benne, hogy ott lapul egy babucka a pocidban és azért nem jön meg, de nem így van :(

Nem baj, fel a fejjel és menni kell tovább, ugyanis úgyis babás leszel TE is!!!!!!


Irszikre, repedj tüszőileg!!!! Megszugiztam a tüsződet, repedni fog :)


Marcsi, sajnos a clostitól vagy ilyen rosszul. Nekem is tök ilyen tüneteim voltak. Én 9 hónapon át szedtem.... 7 inszem és 2 lombik.....nagyon szarul voltam tőle :( jah és a többi vacak hormontól. A closti csak ízelítő....


Lilla, tuti babás leszel most!!! Drukkolok!


Évikém, én is azon rimánkodom, hogy könnyű szülésünk legyen, babucka is könynen kijöjjön és ne kelljen szegényeknek szenvedniük :(


Klau, most már tuti megnézik a baba lába közét :) Mit érzel az anyai szíved mélyén??? fiú??? lányka????


Jaj, kit hagytam ki még?????


Szilvusom, olyan csodaszép a kis királylányod, én is ilyen szépséges kiscsajt szerettem volna anno.... de most kishercegem lesz :)


Az én hasam óriási, nem tudom elképzelni, hogy fogok még lehúzni 15 hetet....hova fog férni? Már most megfulladok tőle...... és annyira de annyira ficánkol ez a kis Fecánka a pocimban, hogy hihetetlen. DE vajon mikor alszik?????


M.


Küldök néhány pocis képet amit hétvégén csináltam :)



[link]

[link]

[link]

[link]


M.

2014. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6929/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli.Naon cuki pocid.van és tényleg naon nagy. :)

lehet a.drága akkor.alszik amikor te :)

Én szívem szerint lányt érzek :) de remélem megtudom végre :)

Buta kérdés... h.is kell.képet feltölteni?:D

megint nem.tudom :) pedig mutatni akarok.pocakos képet

2014. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6930/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau jó lesz az inszem hidd el..tudom furcsa ha így sikerül de mindegy ág már az a lényeg a baba érezni fogja hogy egymast is és őt is szeretitek :)) nagyon szoritok :) kérd a repesztőt mikor a clostylt és beadja házi doki :) nekem szerencse tesom is ápoló és beszúrta

Meli :) hát én még el is tudom rejteni a pocakom :)))) nem is bánom mert felek..egyszer irtak le gyomorservet :((

Gyönyörű pocakod van :)))))

Kepfeltoltes.hu oldalon lehet feltölteni ..kiválasztod a kepet alul feltöltés és ott van hogy direkt link a képhez :) ezt másolás ide be :)

Évi

2014. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!