Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6971/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Olyan sokat írtam tegnap, de elszállt minden! Franc! Grrrrrrr! :-D

Vicuska, szépséges KISMAMA pocid van! :-) Szuper hogy minden rendben; látod megmondtam! :-)

Évike, bakker... ez a fránya sav! Salvus víz???

Klau, szegényke... Gyógyulj meg hamar!

Kriszti, örülök hogy haladtok! Én is szétnéznék doki ügyben; mert tényleg csak az idő múlik......

Lillus, hogy vagy KISMAMA????????? tuti sikerül, meglátod!!!!!!! Mikor tesztelsz?? Tűkön ülök!!!!!!!!!!!!!

Szilvike, imádlak! Olyan nagy ez a lány!

Meli, szép nagy a pocid! Én is ilyet szeretnék!!!!!!! CSini vagy! Ginus, mi újság?

Emerencia, jelentkezz be! Hiáynolunk! :-)

MArcsi, a Closti egy szemét dolog; de hatásos! :-)

Kicciri, felétek repült a gólya, láttam! :-D

Velem minden oké, már csak 3-mat kell aludni! :-)))))))))))

Lányok! Sűrű, fehér, de olyan nyúlós folyásom van, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bakker! Nem voltunk együtt 3 napja kb; szóval AZ nem lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mégis mostanában repednék????????? Mi a túró ez???????? MAjd kiderül az UH-n kedden! Remélem ha repi, akkor addigra kireped; mert Nem tudok elmenni már egy nap szabira sem!!!!!!!! Állomány???????? Esetleg....... Jó lenne már az a védettséges papír!!!!!!!!

Szorítotok, tudom, de szorítsatok édeseim!!!!!!!! :-) Köszi!!!!!!!!!!!!! Puszika! Irszi

2014. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6972/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Irszi

2014. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6973/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Irszi

2014. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6974/9202 anonim ***** válasza:
57%

De szuper kép, Irszike merre vagy???? Hol készült? De irigyellek :) Én is úgy kimozdulnék picit :)


M.

2014. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6975/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ittam én már a salvus vizet is :) ma pedig citromlevet ehgyomorra :) vmivel jobb :)

Végre tegnap kaptam a pocira sok sok puszit apától :))))))))))))))))))))))

Most megy megyünk baba börzére :) megveszem az övterelőt ha nem felejtette el hozni a csaj:s

Tegnap csináltam Bácskairizsezshust de magamnak bulguros volt :) ház pár kanál es ott a savam:( remelem rosszabb ez mar nem lehet.

Olyan jók a képek Irszi :) merre jartatok???jó látni rólatok is képet :) bennem az maradt meg amikor nyaraltok és vmi virág van a hajadba :))

Évi

2014. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6976/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]



sziasztok... remélem jó linket raktam ki :D

2014. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6977/9202 anonim ***** válasza:
57%

A citromlé és a tej még több savat csinál!!!!

Ne igyál citromlevet!!!!!!

A citrom alapból savas gyümölcs,de szinte mindegyik gyümölcs,max a banán meg ilyenek ami nem savas!

2014. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6978/9202 anonim ***** válasza:
70%

Klaudia szép a pocid :)

Nem tudom ki írt hogy ne igyak citromlevet de eddig ehgyomorra csak ez segitett napközben meg a tej...semmi mas :(((

Már szódabikarbónát is ittam de az se nagyon jon be :(

Amugy a neten az egyik ezt írja sav termelőnek a másik oldal meg a másikat...gyümölcsöt mem nagyon ettem

Évi

2014. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6979/9202 anonim ***** válasza:
57%

A tejjel nagyon kell vigyázni annak, akinek magas a cukra, banán se ajánlatos max egy fél.

Reggel és este tilos a tej, talán napközbe kicsit.


Vica

2014. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6980/9202 anonim ***** válasza:
70%

Nekem hogy gdm van azt mondtak ha lehet ne igyak max este ha bírja a szervezetem..hat nem nagyon bírja :() hamar emeli bár ez is változó..1dl ok de mar kettő felviszi igy ez volt tudom a baj :(

Évi

2014. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!