Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7021/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok ;-)

Lilla nagyon sajnálom, de hátha.

Évi de izgalmas már vasarolgatsz. Minden ok lesz veletek! !!

Vica de jó;-) csak így tovább! ! 9.hét

Irszi hétfőn mensi! !! Aztán beindulnak a dolgok. Akár Krisztinél is azért már több a kismamink mint aki még vár nem? ????

Klaudia nálatok kapás szülés lesz? Marcsi helyzet?


Kicsit el voltam havazva. ..bocsi lányok. Március 2-ig szabin vagyok, de az utolsó 2 napban annyit kellett dolgozni ami nem is az én feladatom lett volna. Ja sőt meg egy tortát is rossz napra rendeltem meg aztán a vásárló ott duhongott a boltba. Tegnap mikor feleltem várt a csodás e-mail. ....

Kész vagyok. A szomszéd asszonyom 7 hetes terhes és 4 hete valtott munkát. Elvileg csinált egy negatív tesztet mielőtt felmondott. Jó mi? Lehet kirúgják a fenébe. .


Többet tudok mostmár jönni.

Puszika

2014. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7022/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Szóval

*apas

*felkeltem

:-)

2014. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7023/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, remélem nem lesz gond a szomszédasszonyoddal! Én tuti hallgatnék, és 3 hónap után, amikor aláírtam a véglegesítést, akkor mondanám meg. Vagy beszélnék egy munkajogásszal, mert hát igen. Nem a legszerencsésebb helyzet, de egy baba hatalmas öröm, így ne engedje hogy beárnyékolja bármi is az örömét!

Krisztike, ügyes vagy hogy a klinikára mész hozzá! Tök jó lenne ha tényleg rögtön kezdhetnétek; de szerintem a kedvesed miatt várni kell még egy hónapot.

Tuti kell friss sperm, vizsg.; de nem nyúlnak sehová ilyenkor. Csak ha gond van, mert annyira rossz az eredmény. Nyugi:-)

Lilla, a Kaálikban pl. állítólag az inszemek folyamatosan mennek; és Melinek is folyamatos volt; szóval elvileg kicsi az esély hogy bármi közbejöjjön. Nem is fog!:-)

Évike, a szoptatós párna az tuti; csak rendelj vagy varrj rá pót huzatot! Én szülésre is beviszem! :-) Tök kényelmes rajta feküdni:-)

Én már pecsételek, szóval nemsoká megjön, és mehetnek a szurik! :-) Örülök nagyon! ÉS nagyon várom az eredményt! :-) Majd írok hogy mi a helyzet! A leszívástól leszek itthon; és a beülti után 3-4 napig csak fekszem; netezni sem fogok! A telefonomon nincsen net:-( De majd szólok még. A vérvételig leszek itthon; ha sikerül, akkor pedig a szívhangig kihúzom! Hogy minden rendben legyen:-) Puszi! Irszi

2014. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7024/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri.. Hàt igen érdekes ez az élet..pont egy barátnőm mire tudott menni dolgozni kismama lett..azóta nem kérdeztem hogy dolgozik e vagy sem.

Látom felkeltél:)))

Irszi én is gondolkoztam a pót huzaton..anyósom csinál majd :)

Jó vele aludni;) én is gondoltam rá hogy beviszem a szülésre :)

Na akkor már tényleg nektek napok kérdése :) jujj de jó

A leszivast altatasba csináljak???

Évi

2014. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7025/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

[link]

[link]

[link]


Sok szeretettel, remélem sikerült. Az egyik el van fordulva :-/ puszika

2014. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7026/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri :) nagyon cuki a cicátok :))))))

Évi

2014. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7027/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is rózsát kaptam és egy Jácintot is :)

Azt Az epres sütit megkóstolnám :) nyami

Évi

2014. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7028/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!!

Latom zajlanak.az események.. :)

mi naon sokat gondolkodtunk a párommal h.apás szülés legyen e.. szeretné de picit fél.tőle. Ugy h. ugy döntöttünk h.a vajudás alatt velem lesz...de szülni egyedül szeretnék. Engem picit zavarna h."ugy" látna.. és mivel sikerült megbeszélni a dolgokat... már nem agyalok h.mi lenne jo.

Hát én nekem a babám egyre többet mozog. Én ugy vok vele.mint Meli a multkor...h.nem tudom mikor alszik :D

Hogy vagytok?? Irszi veled mivan..??

2014. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7029/9202 A kérdező kommentje:

hSziasztok Csajok!Kicciri tok jok a kepek!:)Irszikem de jo haladunk!Drukkok nektek nagyon!Hat igen nekem szinte most mult el ugyh.persze hogy ez kimarad aztan ki tudja a Parom mikorra kap idopontot..lehet h.a koviben el se tudjuk kezdeni de nem baj nem sietek egy honap ide vagy oda mar nem szamit.Most van 5 eve h.nem szedek fogigatlot...es johetett volna a Baba de nem jott majd az inszemmmel sikerul!:)Tegnap kirandtunk a Varban :)mar reg voltam jo volt :))Aztan epret zabaltuk :))

Marcsi tenyleg mi van veled?!

Klau a Parom is Apas szulest akar hat majd meglatjuk mennyire leszek ideges :-D:-Dlehet h.kikuldom :-D

Holnap randi a dokival mar varom :-)

Lilla most akkor mi van?

2014. febr. 17. 07:44
 7030/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Nincs remény, megjött sajnos:((((

Ma felhívom a rendelőt, és szerintem szerdán megyek megint vizsgálatra, mindig a a 3.ciklusnapon szoktak megvizsgálni.

Kicciri aranyos a cicátok:)

Puszilok mindenkit, rohanok ezer dolgom van ma:-)

2014. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!