Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7031/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na majd most sikerülni fog mindenkinek :) milyen jó lenne ha sorba tennétek fel a képeket ;))

Évi

2014. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7032/9202 anonim ***** válasza:
57%

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK LILLA!!!!! <3 <3 <3


M.

2014. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7033/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Gyors bejelentkezés!

Remélem jól van mindenki,nagyon le maradtam kivel mi a helyzet!

Erik nagyon jó baba 3 hete át alussza az éjszakákat, csípőjével szerencsére minden ok, ma viszem hasi uhra, jövőhetén meg a 3hós szurira. Szalad az idő.

Velünk minden rendben csak ház eladás és vétel van és azt sem tudom hol áll a fejem,ezt 2 hét múlva át kell adnunk,de a másiknak még nem kaptuk meg a kulcsot azt nem tudjuk kezdeni felujjitani igy nem tudom mi lesz, pár hónapig felfordult életet fogunk élni tuti.

Mindenki vigyázzon magára,ígérem jelentkezem nemsokára. Tudom képekkel is adós vagyok.

Puszi

Gina

2014. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7034/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok Csajszik.Még nemtudok semmit ..várom a 22.ét akkor tesztelek reggel 25 ös tesztel.Remélem sikerült és nem fog megjönni 22 én meghát utána se..Izgulok nagyon de félek a negativ eredménytől.A cicim ugyan úgy fáj már lassan két hete folyamatossan és reménykedek mert eddig ijen hosszu időre sosem fájdult meg mindig csak menzi elött max 1 héttel elötte de az már tényleg max :)Szerintetek a 25 ös x epil teszt biztossat fog mutatni nemvárt napján? Marcsi
2014. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7035/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, sajnálom. Majd a második! :-)

Kriszti, gyere majd a hírekkel! Kicciri, édes a cicus nagyon!!!!!!!

Klau, jó hogy már ezt is megbeszéltétek! Mi apásan szülünk!:-) De apjuk a fejemnél lehet csak...........

Gina, örülök hogy rendben vagytok; hát igen, egy költözés nagy rumli. Puszi Eriknek!

Mi átvettük az új kocsit (egy öreg merci, de imádjuk), nagyon szuper, végre 2 légzsák van benne, hatalmas csomagtartó, minden. Akkora mint egy hajó! Ezzel megyek egyedül GYőrbe majd:-)

Évi igen, altatásban csinálják a leszívást.

Lányok megjötte, de csak szórakozik, alig van meg, így a mai a 0. nap. Holnap hívom őket, szerdán kezdem a szurit, és jövőhét hétfőn megyek uh ra és vv-re szerintem. De majd holnap kiderül!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alig várom!!!!!!!!!!! Végre elkezdődött!!!!!!!!!!!! :-)))))))) Irszi

2014. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7036/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla, boldog névnapot! :-)
2014. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7037/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla boldog névnapot :)

Gina örülök hogy írtál :) sok puszi es kitartás :)

Marcsi szorítok nagyon :)))

Irszi gratulálok az új autóhoz :)

Évi

2014. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7038/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, itt Vica!

Minden oké, semmi különös nem történt eddig, csütörtökön már megyek is újabb UH-ra, és megnézzük van-e fertőzésem. Már alig várom, hogy újra lássam :)

Mindenkinek drukkolok :)

Vica 8+2 hetes :))

2014. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7039/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Köszönöm Lányok a névnapi köszöntést:-)

Drágák vagytok! :-)

Irszi rajtad a világ a szeme :-)) Kezdődik. :)

2014. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7040/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla tenyleg boldog nevnapot!:))

Na voltam a dokinal :))Ha megjon idopontkeres ultrahangra a Tömő utcaba.Ciklus 3.napjatol Closti 5 napig aztan 13.napon petesejt meres es ha jo akkor andrologiara telefonalok akik megmondjak az ultrahang eredmeny alapjan h.mikor menjunk.Akkor hivom a Dokit es jon beloni!:)Egyenlore csak clostit kaptam tuszorepesztorol ha kell majd akkor beszelunk.Ugyh.ennyi :)) de mar nagyon varom :-D remelem sikerul majd :)Szoval beutalok es closti recept nalam mar csak IDOBEN meg kell jonnie.Remelem most nem cse#*ik ki velem :-)

Mindenkit pusszantok<3

2014. febr. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!