Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7081/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt Vica!

Holnap megyek a vérvételre, jó sok mindent fognak nézni. remélem lesz annyi vérem :))))

Megvan a 12 hetes UH időpontja az pedig márc 17 :)))))


Vica 9+2

2014. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7082/9202 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kéne híznom de nem tudok mit csinálni... Rám eddig nem ment az biztos mert ez a hülye víz indított mindent :( kezdte a lábszáram most meg a kezem is... Sokat kell pihennem.

Nagyon relem hogy befele nem vizesedek ennyire mert az nem lenne jó... Van egy olyan érzésem hamarabb kijön a babucim de remelem azert nem olyan sokkal csak pár héttel

Szerdán megyek a védőnőhöz hat biztos le leszek szilva hogy eddig 3 kiló volt most meg 3 het alatt + 4 :( 4 litert ittam tegnap is igy nem vizesedek ugy

Negyed kiló túrót eszek meg egy nap hogy legyen fehérje de mar lassan undorral megy minden :(( csoda hogy a babám nő ezektől a hülye dietaktol... Ma nagyon aktív :))) iciri ficeri :))

Irszi hol tartasz??

Évi

2014. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7083/9202 anonim ***** válasza:

Évi hány hetes vagy? Neked nincs IR-ed már nem emlékszem, mert akkor a túró nem a legjobb ötlet. Amúgy nem csak a túróba van fehérje, rengeteg mindenbe.Próbálj meg sovány fehérjét és kevés CH-t tartalmazó ételeket fogyasztani.

pl: sovány marhahús,halfélék, pulyka, csirke, tojásfehérje, sajtok, mozarella sajt, diók, mogyorók, olajos magvak :)bab, borsó, joghurt

Itt van néhány fehérje tartalom

[link]

Remélem segítettem

Vica

2014. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7084/9202 anonim ***** válasza:

szintén hasznos

[link]

2014. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7085/9202 anonim ***** válasza:

Hali Csajok!

Marcsi, kitartás, a következő hónap hátha hozza a babát; jön a tavasz, jönnek vissza a gólyák lányok!

Én Tegnap adtam magamnak az első repedésgátlómat; jól bevörösödött a helye, de egy óra múlva el is múlt! :-) Ma megint kell, a másik oldalra meg a tüszőérlelőt! :-)

Az előző adag gyógyszim volt 30.000Ft, a tüszőrepedés gátló 22.000Ft :-) Eddig jól állunk anyagilag! :-))))))

Rengeteg túrót eszem én is; lenyomtam ma én is 250g-ot egy kis activiával és lekvárral elkeverve, csak így megy le!

Reggelire tőkehalmájat ettem, és én napi 5(!!!!!!!!) liter vizet iszom meg; pedig én eddig ha 1 litert ittam......... Már el is kopott a p....cim a sok törléstől, annyit járok pisilni! :-)))))))))))))))))))

Holnap reggel 5-kor kelek, megyek vérvételre és uh-ra megint!

Ma bevittem melóba a védettséges papíromat, tök rendi volt a főnököm, aláírta, megölelgetett :-) Megnyugodtam :-)

Irszi

2014. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7086/9202 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy egy kis discomfort érzés van a hasamban; de semmi egyéb szerencsére! Remélem leszek olyan szerencsés, hogy így is marad! Jól bírom a szurikat! :-))))))))))

Nem nő a hasam, meg semmi; csak szorítja a gatya, de gondolom mert állandóan tele van a hólyagom! :-)

Meli, te mikor kezdtél el has -ügyileg "felfújódni" a stimu alatt??????? Hányadik nap volt a leszívásod? Én ma vagyok a 7. ciklusnapon! Irszi

2014. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7087/9202 anonim ***** válasza:

Köszi Vica a segítséget :) 25-26 hetesek vagyunk

Igen van IR fenekem a dietetikus azt mondta a túró ch tartalma 5 alatt van így ehetem.megyek majd szerdán a dietetikushoz es megkerdezem

Most a savam kinlaszt megint :( lehet ilyenkor Ádám be van fordulva es nyomodik a hasam.. Erre gondoltam

Irszi hajra azokkal a repesztőkkel :))

Évi

2014. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7088/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Latod Irszikem tul vagy a fonokodon vegre!Orulok h.rendes volt veled!!!:)Nagyon helyes!!:))A fonokok is emberek :)Ezek dzerint a Tied is!Mert amugy annyi mindent hallani nem mindegyik normalis sot sok nem normalis van de hala Istennek jol fogadtak!!<3

Imadom olvasgatni a Kismamainkat olyan jo olvasni h.mindent eg tudtok beszelni es mi,akiknek meg nem sikerult is sokat sokat tanulhatunk belole!!!:)Meg h.segitunk egymasnak!!:))Olyan jooooo!<3<3<3<3<3

Nalam megmaradt most ez a cicierzekenyseg a feltetelezett ovu utan (mert ugye nagyon fajt a hasam) olyan mintha folyton csikis lenne vagy mi baja van...remelem termelem a progit-asszem azzal fugg ossze :)jo lenne spontan terhesnek lenni inszem elott:)haha szep almok :-D megyek ma az SZTK-s dokimhoz csinaltatok rakszurest (ipyenkor szoktam februarban)es feliratom megint a metformint.

Ha olyan hete van h.ultrahangozik is akkor meg azt mondom neki h.faj a hasam nezze mar meg minden rendben van-e :)) kivancsi vagyok mit lat...de ha megint dominans tuszot akkor falra maszok.Nalam szinte mindig az van akarhanyszor ultrahangoz...Na majd meglatjuk.8:15-re van idopontom hozza.:)Ha vegeztem azonnal kerek masik idopontot h.legyen igy reggelre :)

Lillam hogy van a kis lelked?Remelem nem vagy szomoru?!Most akkor mikor kezditek a kovetkezo inszemet??

Puszi Mindenkinek!!!:))

2014. febr. 25. 07:11
 7089/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike! Az első lombiknál nem ettem sok husit, és mire eljött a visszaültetés ideje, már 30mm folyadék volt a hasüregembe és saját felelősségemre kaphattam vissza 2 embriót.

Akkor nagyon puffadt a hasam, és már a tüdőmig ment a víz, durranásig feszült a petefészkem és szó szerint az életemért imádkoztam, nem sikerült a lombik sem :(


DE !!!


A második lombiknál minden áldott nap 3 liter vizet ittam meg és fél kg husit ettem. Nekem 28 napos a ciklusom és a 14.napon volt a leszívás és 3 nap múlva kaptam vissza 3 babát, mert egy csepp vizem nem volt a hasüregben, hiszen becsülettel ettem a húst és sikerült is a baba :)


Irszike, ha puffadsz, az annak a jele, hogy vizesedsz. Az nagyon nem jó! Feltétlenül egyél napi fél kg húst!!!!!!

Nem tudom, mondta-e ezt a doki, de ha nem, akkor s.o.s. állj neki falni husit, mert ha víz lesz a hasüregedben, nem kaphatod vissza a babákat és oda az egész lombikod :(


M.


Ma voltam UH-on. Minden szerve tökélestes, nagyon kis cuki a kisbabus.


968 dkg, majdnem 1 kg már :)

2014. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7090/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli de jó :)))) hany hetes vagy most ???28??29???

Nekem ma kezdte el hogy jobban látszik ahogy mozog :) nagyon szeretem :)

Csajok ki hogy áll???

Évi

2014. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!