Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7061/9202 anonim ***** válasza:
64%

Csajok tudjatok a történetemet,hogy diéta,gyógyszer és a mozgás segitett hozza.....DE akkor mikor kismama maradtam utólag hondolkoztam,hogy új pózt vetettünk be,mert olvastam itt a neten egy nőt hogy ha sima misszionárius pózban voltak sose lett terhes csak,,,,na most jön a lényeg ;) ne nevessetek ki :) Kutyapóz :))) elvileg hamarabb feljut a cuccocska ahova kell..sok sikert :))))

Emerencia a te babád is biztos szép,kepet nem kaptál???

Na ma megyek Nyíregyre vissza tox panelt levetettni..szurkoljatok hogy jó legyen

Reggel füldugulással keltem:( olyan rossz

A lábam egyre elefántosabb :( tegnap csinaltam dietas kalácsot :) jó lett de ugye nem teljesen az igazinak az ízvilága de most ez van :)

A védőnőm meg halljatok olyanokat mondott hogy azt se tudja mit beszél... Sőt hozott egy tanulót de jól beégett mert mondom neki amióta a területi nőgyógyász kiírta a moxalolet azóta jobban vizesedek...erre elkezdi az kell a taplalashoz...utana mondom mi???Ezt szeklet lazitasra kaptam de a vízháztartásba szenvedőknek abba kell hagyni..elkezdi jah igen igen:)))))) csak nevettem

Miért nem kérdezte meg ha nem tudja azt mire kaptam??

A másik mondtam neki hogy a tsh folyamatosan emelkedik igy az endo dok azt mondta szules vagy szoptatás utan valószínű autoimmun pajzsmirigy beteg leszek..erre védőnő hat azert os kell a császár :) de ndm érti itt ha császár ha spontán akkor is megjelennek az antigének a vérembe ...meg oké hogy dagad a lábam de mar fektetne befele

Hat amíg a doki nem mondja nem is fogok befekudni

Szóval tegnap kibogtem magamat :( jah és a lepény leválást is elkezdte mintha nem tudnám de mem diszert tartom a dietat..mar fűszereket se ehetek

Ez van

Évi

2014. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7062/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága lányok!

Meli nagyon szép kismama vagy :) és Vica a babádat látni biztos egy csoda lehetett, főleg hallani:)

Köszönöm a segítségeteket, én is gondoltam rá, hogy talán kevés az egy ampulla nekem Choragonból, na majd legközelebb okoskodok bizony:)

Kriszti ne is add fel, hátha most jön:)

Évi köszi a tippet, na ezt kipróbálom én is, ha a fogamzásgátlót befejeztem :(

Eddig mi is csak misszionárius pózban fejeztük be ,így még nem, mert én is úgy tudtam úgy jutnak fel legkönnyebben.

Hamarosan foghatod a fiadat Évi és Meli is:) <3 Gondolj erre Évike és ne idegeskedj! Bár tudom könnyű mondani .

Irszi hogy viseled a szurikat? Nem vagy rosszul?

puszi Lányok mindenkinek:-)

2014. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7063/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Lilla :'( nagyon- nagyon sajnálom! A lányok tudnak ebben segíteni és értenek is hozzá hogy mi lehet a bibi! A fogigatlo biztos kell?Utólag is Nagyon Sok Boldog Névnapot ♡♡

Kriszti küldöm a wudu jeleket hogy babas legyel!!! Ott vagy már a célegyenesben Te is Irszivel , Lillaval! Szegeny parod kívánom hogy gyorsan gyogyuljon meg!

Irszi GRATULÁLOK! !!! Tudod, olyan nincs hogy a lombikbébi ne sikerüljön!!! Yuppiii ;-) mindent bele , itt vagyunk tamogatunk !

Meli gyönyörű vagy mint mindig! Azért nem kis hasad van. ..lesz meg nagyon is? :O

Marcsi Drága ne aggódj a tested játszik veled DE kívánom hogy baba legyen a dologban ♡♡

Gina köszönjük hogy írtál ! Imadjuk a kis Eriket! Vigyázz magatokra!

Üdv Szilvi Kini !

Kismamink a legnehezen már túl vagytok! !!! Ott dobog a pici baba szíve a tietek alatt egészségesen! Innentől minden más "mellékes" Lehet undi vagyok de így érzem :-P

2014. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7064/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Gyorsan elküldtem hehe

Velem minden ok :-/ mivel tegnap voltam rakszuresen ami épp a 14.cn volt igy nem lehetett semmi katona bent. Sajnos nem tudtunk várni így máshogy lett megoldva :'( Amúgy van egy olyan érzésem hogy én rögtön mensi után vagyok termékeny. Inkább most arra gyurok. A kutya póz meg komolyan jó mert totál belovodnek a fiúk. Jobb mint a missziós póz v mi :D

Ma megyünk a tengerhez és ott alszunk 2-őt is oda meg vissza vagyok. .Cicora meg ocsemek vigyáznak. .

Bocsi hogy regényt írtam. Itthon vagyok most de valahogy annyit pihenek mint meg eddig soha :-)

Megnézik a HPV vírust is.

Puszika

2014. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7065/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Vissza olvastam és bocsánatot kérek!

Mindenkinek mindenben segítünk! Totál hulye vagyok. ...

Nyilván miután babas lett valaki utana is vele vagyunk.

Sajnálom!

2014. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7066/9202 anonim ***** válasza:

Lányok lehet benne valami, nekünk most is és az előző terhességek is "lovaglópózba" sikerültek :-)))))))))

Jaj köszönöm a gratulációkat, olyan mint egy kis levelibéka, mert ki van terülve :)))))

Vica

2014. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7067/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nagyon kis cuki a babád :)


Hát az biztos, hogy mi nem fogjuk elmesélni a kis babuckánknak, hogy lombikkal jött össze :)


M.

2014. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7068/9202 anonim ***** válasza:
57%
Itt a megígért 9 hetes pocakfotó :)
2014. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7069/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lemaradt

[link]


[link]

2014. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7070/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Vica nagyon-nagyon szép vagy! Lehetséges hogy fogytál?
2014. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!