Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6941/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon remelem segít a pozitív gondolkozás es a fini fánk is :)

Este ettem kettőt de félve mert délután megint begörcsölt a gyomrom :((( nem tudom miért mert alig ettem ...akkor még a fánk se volt kész..ma mondom majd a védőnőnek nehogy a vegen nagyobb baj legyen a háttérbe ..de tükrözni remelem terhesen nem fognak:(

Reggel megkaptam a fizumat es kikerekedtek a szemeim mert túl sokkkkk.most lehet mehetek át Nyitegyre hogy fizessek vissza belőle :( remelem mem igy lesz

Évi

2014. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6942/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém, itt vagyok, küzdök a hányingerrel, nincs étvágyam, muszáj lenne pedig a gyógyszerek miatt, fájnak a melleim és nagyon izgulok, mert holnap megyek az orvoshoz, hogy megnézzük ver-e a babám szíve :) De biztos fog, és akkor ahogy megígértem teszek fel pocakfotót :)

Nagyon kellenek a drukkok mindenkitől, nagyon :)

2014. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6943/9202 anonim ***** válasza:
70%

ÉN NAGYON DRUKKOLOK :) Kérjük ám az UH képet a kicsiről :) El ne gyere úgy a dokitól, hogy nem kéred a képet!!!

Olyan jó lesz látnod a kicsi szívét :)


Szoríííííííííííítok :)

2014. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6944/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli voltam :)
2014. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6945/9202 Kicciri ***** válasza:
78%

Sziasztok!

Kriszti nagyon nem jo hogy megjött :'( ugye majd a következő hónapban. ..Azért gondolom jön a következő lépés!

Lilla nyugi ott van a kis Draga!!! Vica nem is kérdés a szivveres! !! Milyen jól rimelt! Irszi hallottam amikor megrepedt a tuszod ;-) köszönöm a választ nagyon kedves vagy de nekem itt bonyolult. ..

Meli CSODASZÉP VAGY!!! Jó sok kukisunk lesz! Sztem mostmár jönnek a kiscsajok sorban ugye lányok?! Tök jó lenne ha jönne 1-2 iker is:-$ tudom sokat akarok. ..Claudia várjuk a képet nagyon a kis rugobajnokrol! !!

Na Évi neked aztán tényleg nem tud újat mondani a dietetikus :-) Figyu amúgy Te már nem dolgozol? Ja és hány évig lehet "hivatalosan" otthon lenni a picivel? Itt fa*@n csak 1! évet. ..


Félek megvenni azt a hulye tesztet aztán Ati megint hulye. ..úgy de úgy megérdemelné hogy legyen vagy 3-as ikreink aztán felnőne vegre a video játékból. A macskát azt bezzeg imádja. ..

Csak sohajtozok. ..

2014. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6946/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, ne félj a teszttől, legalább okosabbak leszünk!!!!

Mikor csináljátok már meg????


M.

2014. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6947/9202 Kicciri ***** válasza:
57%
Oh Meli nem tudom. ...de bármikor "szetrepul" a cucc sajnálom ...
2014. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6948/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!

Vica nyugi... olyan szépen fogod látni ah.ver a pici szive... készülj fel. Sose felejted el :) velem is igy volt :)

Csajok.ahh nem kerültem még gép.elé h.feltudjam tölteni a képet. De holnap ìgérem mutatom :) nincs elfelejtve .

Még mindig nincs AFP eredményem. :/ jöv.hét szerdára meg időpontom van uh ra.. kiakadok ha nem jön le addig az APF. De már 18 hetesek vagyunk :) még 2 hét...és félidősek vagyok :D

2014. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6949/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau biztosan nemsokára meglesz:) nyugi minden rendbe lesz és eléritek a félidőt:)

Kicciri fogd meg azt a cuccot :)) és rá a tesztre vagy nem tudom hogyan kell,de csináltasd meg vele:)))

2évig lehetsz vele itthon utána már nagyon kevés az amit kapsz...hát azaz egy év egy nagy nulla:((((

Nem dolgozok,mert csak újszülöttön vagy a koraszülöttön lehettem volna kismamaként de akkor is rizikós a fertőzések miatt..ráadásul minden másnap 12órát lehúzni és előtte meg utána átvezetni a másik megyébe,mert Debreceni vok de Nyíregyen dolgoztam :))))Gáz lett volna...

Ma voltam az otpbe és kiderült majd csak a jövőhónaptól csökkentik a keretemet:) de érdekes mert januárt 27.-én küldték hogy következő hónapba de én nem tudtam addigra lezárták azt a hónapot...azt hittem mindig hó végén..

Területi nőgyógyász megdicsért hogy eddig csak 2-3 kg-ot jíztam de azért oda tette hogy a kezdő súly magas volt...nem kezdtem el részletezni hogy az már így is mínusz 16kiló volt..szóval nekem rekord:) Dietetikus is megdicsért mert a hgba1c:4,7 azaz az utolsó 90nap vércukor átlaga ez :)))) Azt mondta nem fog kelleni inzulin :) hogy ügyes vok:) na de itt 22.hétre előjött a savam de iszonyat:((((most a gaviscont ajánlotta..

Meghallgattuk a pici szívét :)) jajj olyan aranyos volt úgy dübörgött hogy csak na :))) annyira szeretem :) akkor is mikor a hólyagomra fekszik:) akkor szoktam szólni hogy anyának ez nem olyan jól esik :)))))))))))))

VICA LESZ SZÍVHANG:))))minden rendbe lesz mostmár hidd el :))))))

Lilla valami tünet???

Irszi na megrepedtél?????

Többiekkel mizu????

Évi

2014. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6950/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri, szerintem is kapd el, és nyomassátok akkor az otthoni tesztet. Rendelj a netről egyet.

Nem baj ha imádja a macskát: gyakorol a gyerekre!

AZ én férjem is h**lye néha, de hát ez van: férfiak! Mit várunk? :-D


Vicus, persze hogy lesz szívhang! Volt is! :-) Nincsenek tüneteid amik megnyugtatnának? :-) Minden oké lesz! :-) Eljött a te időd! :-)


Évike, ügyes vagy és kész! Mi tudjuk, te tudod! :-) Mit szól a család a gömbölyödő pocidhoz? Férjed hogy van?


Meli, te sem írsz újdonsült férjecskédről mostanában! Milyen a házasélet? Kényeztet még mindig?


Krisztikém, már középméretű az újonnan érő kis tüsződ! Most sikerülnie kell! Te a Jónás naptárt még nem próbáltad????? Mondjuk nekünk nem jött be, de nektek hátha!


Lillusunk, legújabb kismama jelöltünk, te hogy vagy?? :-D

Érzel valamit, vagy semmit, vagy hogy van a kis lelked????? Pihizz, relaxálj sokat, és törd meg végre te is a sort, és sikerüljön az első inszemed!!! :-)

Klau, ne izgulj az AFP miatt; azt hallottam az a jó, ha nem jön az eredmény; mert csak akkor szólnak 2 hét múlva, ha gáz van. Szóval minden ok; nyugi. Ha nem lesz nálad az uh-ra, az miért baj? Össze kell nézni a kettőt? Nem tudsz pár nappal később uh-ra menni?


Márti, hogy vagy? Mi újság? Hogy bírod?


Remélem megrepedtem, de az a bibi hogy nem érzem a melleim...:-(((((((((( Az a hasfájás elmúlt; néha szúr itt -ott; de ez már lehetne "terhestünet" is, szóval ha ez marad, akkor tuti repedtem, mert ez akkor van mindig :-))))))))))))


Meli, neked nem maradtak meg véletlenül gyógyszereid? Regisztráltam a ciklusra, van ott egy csomó olyan fórum, ahol megmaradt gyógyszereket árulnak féláron. Hátha tudok venni párat, de jobb lenne ismerőstől...... Puszi! Irszi

2014. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!