Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6901/9202 anonim ***** válasza:
70%

Nálam az UH követés csak stresszelt, egyedül a ő et mértem, és a nyákra hivatkoztam:)

Vica

Lányok 6 hét 2 napos vagyok :))))))

2014. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6902/9202 anonim ***** válasza:
70%

Irszikém képzeld a sógornőm megvette azt a terhesnaplót nekem is, nekem a könyv már 2 éve megvan, ha egyszer lesz rá pénzed, rohadtul megéri megvenni :))

Heidi Murkoff az is: Az a 9 hónap, én 6000 ft-ért vettem és 619 oldal van benne imádom :)

2014. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6903/9202 anonim ***** válasza:
57%

HAlihó!

Lillus, túl az inszemen.. azta! :-) Ott ugrándoznak a kis fickók a petesejteden! Már ássa is bele magát az egyik.... :-D

Kriszti: Vvvvvuduvudu, gyermármegahétszencségittemensi!VUDUUUUUU! Holnapra tényleg megjön. Sajna nem baba, hanem mensi, de a köv hónapban ott lesz a baba! :-D

Évi, megnézem! :-) Kicciri, ne csalj könnyket a szemembe! :-) Én is remélem hogy a lombik után tényleg terhes leszek, és karácsonyi babánk lesz! :-)

Vicus, minden oké! :-) Erős babád van! Emerencia, nektek is! De jó hogy ketten vagytok "fiatal" terhesek, aztán ott van Klau, középen, majd Évi, és Meli! Atya -gatya, mennyi baba jön ebben az évben! És még mennyi lesz! ÉS még mennyi kismamánk lesz az idén. Hűűű! :-) Irszi

2014. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6904/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt egy uj kép Liliről:)

Növögetünk,huncutkodunk és minden napra van valami meglepetés:))

Hol jó,hol nem annyira,de ez a pakliba benne van:)

Hulla fáradt vagyok,Lili holnap 10 hónapos lesz,de még mindig nem értem magam utol alvásba,sztem nem is fogom:)

3-4 napja Lili átalussza az éjszakát,hurrááááá:)

Lányok!

Drukkolok mindenkinek,olvaslak benneteket!

Irszi!

Rajtad a világ szeme:)Krisztike!Én is drukkolok hogy megjöjjön,de az is lehet ott figyel a baba a pociban:)

Huuu most nagyon rossz leszek,de a clostis csajszinak hirtelen nem jut eszembe a neve,ne haragudj.....:(

Katica???

A jövő héttől ugy számoltam...én mindennap együtt lennék,mármint a jövő héten:)

Persze ha bírjátok,de a jövő hét lesz peteérésed!

Ha nem megy mindennap,akkor két naponta!

De nekem furi az hogy megjött és még aznap el is mult....ez nem normális sztem!!!!

Kismamák!Kitartást nektek,hamar elmegy az idő!!!

Még élvezzétek ki,mert utána lesz ne mulass:D

Puszi mindenkinek és ha kihagytam valakit,ne haragudjon,de gyorsba irok most:)

Szilvi

[link]

2014. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6905/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri!

Próbáljátok ki a tesztet,veszteni való nincs vele,utmutatónak jó,de tök pontos eredményt sajnos nem ad!

De kiindulásnak jó:)

Hajrá!!!Babásodjatok:))

Drukkolok:)))

Szilvi

2014. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6906/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Itt Katica! :)

Ha rám gondoltál Szilvi, nem Én vagyok a clostis, vagyis Én már régen túl vagyok rajta és nekem semmit nem ért... :(

Szilvi, nagyon szép a kicsi lányod! <3

Gina,Erik baba gyönyörűséges! <3

Évi a pocakod nagyon szépséges, igazi fiús poci! <3

Vica, Emerencia, Klau, Meli vigyázzatok a drága pocaklakótokra! <3 <3 <3 <3

Irszi, Lilla, Kicciri, Marcsi nagyon drukkolok nektek, hogy minél hamarabb babásodjatok!!! :)

Kriszti, mi újság nálad, menzesz van már, teszteltél, dokihoz mikor mész??? Érzel valamit?

Nálam még mindig menzesz a kanyarban sincs :( 57.! napot töltöttem ma, eddig ez lesz a 2. leghosszabb ciklusom, ha így haladok. :( Dokihoz csak február 13-án megyek, addigra kaptam időpontot. A folyamatos színtelen folyás továbbra is jelen van, de semmi más, vagyis néha inkább esténként jelentkező, hol erősebb, hol gyengébb alhasi szurkálódás. Tesztet már nem csináltam egy hete és már nem is fogok a dokiig. Áááááááá, ez a bizonytalanság, ennyire még soha nem vártam a menzeszemet!

Bocsi, ha kihagytam valakit és, hogy kicsit hosszúra sikerült a mondani valóm. :)

Szép hétvégét és estét mindenkinek! :)

puszi <3

2014. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6907/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok.

Annyira várom már hogy 22.e legyen.Olyan sokat várok a gyogyszertől hogy el sem tudom mondani.Remélem nem fogok csalodni mint eddig éveken keresztül.Félek ha most nem sikerül máskor sem fog..Kiváncsi leszek ha netán ugy van hogy kinél van baj nálam vagy a páromnál.Hétfőtől egészen 14.éig kétnaponta együtt leszünk.Hátha...Elsem tudjátok hinni mekkora boldogság lenne számomra egy gyönyörű erős pozi teszt!Elmondhatatlan...Hát drukkolok a velem egy cipőben jároknak.nagyon sok boldogságot kivánok azoknak akiknek már van vagy épp a pocakjukban van a gyermekük.Marcsi

2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6908/9202 A kérdező kommentje:

Sziastok Csajok!Huuu Szilvus Lilienk annyira.gyonyoruuu!Mekkora szepseges szemei vannak mar??:))Paromnak is mutattam mondta h.milyen.szep kislany.es mar milyen nagy :))Hat a Pasik bolondulni fognak erte az tuti!!Ayyy azok a szemek :-) megyek es ellopom Liliket magamnak :-D <3:-* Szilvus barcsak ugy lenne hogy ott figyelne a babam es nem merek tesztet csinalni ...kedden megvizsgal a doki.

Kicciri koszonom a kerdesed jobban vagyok mar...utana mar nem is ment a.hasam csak gyenge voltam es almos es kis hoemelkedesem van.Ma ejjel 2* pisiltem de en olyan furan ereztem magam mint amikor lazas vagyok...de reggel atlagos volt a szekletem.Meg emelyegtem is ma delelott pluszba.Aztan ugy elvagyok azota delutantol csak asitozok volt olyan hogy egy fel ora alatt 2-3 percenkent asitozatm egyfolytaba.Most mar csak.felorankent asitok.Hat kimerit ez a virus gondolom...de orulok h.annyira nagyon rosszul nem vagyok.Kicciri ez tok jo hogy megcsinaljatok az otthoni tesztet!!Irszike tenyleg le a kalappal nagy otlet volt!!:))Irszikem koszi a vuduuut :)) De sztem siman csak kimaradt aztan majd mikor ujra kelln jonnie kb.17-20 kozott fog jonni vagy nem tom.

Katica latod igy vagyok most egy kicsit szarul...nekem is van szurkalas meg a mellembe is marxorultem h.megjon de csak vmi hormonvaltozas gondolom mert nem jott es alabb is hagyott mar csak neha erzem.Hat igy jartunk most de remeljuk a legjobbakat!:)

Ha most nem majd legkozelebb :-@:-):-D sokszor mondtuk de hat mit mondjunk??:/ :) Marcsi drukkolok h.hasson a closti!:))

Lilla.meselj mar mi volt????????Irj le mindent!Milyen erzes babasnak lenni??:))Milyenek az elso napok!:)Pihenj!!:)

Emerencia Meli Evi Vica es Klau puszi nektek DE ketto hatalmas :))

2014. febr. 1. 20:27
 6909/9202 anonim ***** válasza:

Van egy pcos barátnőm aki nyáron elvesztette a babáját de csak sejtjük mert erős görcsei voltak es később mint kellett volna lennie..

Na most novemberben volt meg neki utoljára..2 napja volt uhon es 8+2 hetes kismama :))) több mint egy hetig vérzett mert volt egy vérömleny a méhébe ami akkora el is tűnt :) máj szóval KRISZTINEK írom hogy már ha vissza számolunk többnek kellene lennie..szóval sose tudhatod nem e volt késői peteeresed:))))

Ma vettem tönköly fehérlisztet és csinaltam kakaós csigát :))) nagyon finom :)

Babuci is mozog ahogy eszek :))

Nagyon szoritok mindenkinek

Lilla mesélj kérlek mi volt

Évi

2014. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6910/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajszik!! <3


Nagyon köszönöm a drukkot :)Minden rendben volt pénteken, annyira izgultam, pedig tényleg olyan, mint egy rákszűrés, és 2 percnél tovább nem tartott az egész "aktus" :-) Utána még az asztalon hagytak betakarva fél órát, majd még fél óra pihi kint. De csak kb 15 percet vártunk, mert olyan jó parkolóhelyet találtunk, éppen a kórház előtt (isteni csoda a Baross utcában), hogy l perc alatt már le is értünk és lefeküdtem az anyósülésen hazáig, utána itthon is pihi volt még tegnap is, ja és még ma is, mert a férjem nem engedi, hogy nagyon felkeljek:) Annyira aranyos,kiszolgál stb., nem tudom mi lesz, ha terhes leszek ?! Nem enged majd sehova tuti:-D

Hát remélem sikerült:-)

Gina Erik nagyon édes :) Gratula:) ÉS Lili be...ás milyen szép kiscsaj <3

Évi a pocikád alapján a tiéd is csuda szép lesz, az biztos:-)

És Melié is úgy várom már, hogy lássam a fotóitokat:)

Marcsikám szerintem itt mindenki pontosan el tudja képzelni milyen érzés lenne egy pozi teszt, Nagyon drukkolok neked:)

Irsziiii borítékolom neked, hogy karira betolod a fa alá a babát:)

Vica szívből örülök nektek!!!!!!! Kismama vagy!!

Krisztikém örülök h jobban vagy, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy a fránya mensi miért kési már ennyit??? És Katicánál is? Olyan jó lenne ha valami csoda lenne nálatok.

Kicciri de jó csináljátok meg az otthoni tesztet, és majd írd meg mi volt. Azért Te is biztos jól beszélsz angolul, úgy irigyellek, hogy Angliában tanulhatod, én csak kínlódok, felsőfokú írásbelim megvan, a szóbeli nem jött össze, de most nekiugrom megint:)

Puszi Csajok <3

Szép vasárnapot!

2014. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!