Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6861/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok.Én hétfőn kezdtem az első Clostis hónapomat.nagyon várom hogy végre február legyen és megtudjam hogy sikerült e vagy sem.Ciklusom 5.napjától napi 1 szem 5 napon át...23.án jött meg, hétfőn mult el.Hát bizok benne hogy talán sikerül.Nekem nem kell menni Uh ra sem.érthetetlen hoyg miért nem.3.5 lve nem jön a babó.még is a doki csak megvizsgált .nem is küldött laborba meg sehová.a páromról sem kérdezett .felirta ezt a gyogyszert szedjem be ha nem jön meg menjek vissza ha megjön akkor jövö honapba ugyan ugy szedjem és akkor márciusba találkozunk mindenképp éss majd meglátjuk mi lesz...
2014. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6862/9202 anonim ***** válasza:
57%
A 6864 es vagyok.A nevem lemaradt :) Marcsi
2014. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6863/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Udv Marcsi!Babasodj!:)Majd a closti segit sok nonek nem kell mas csak egy kis tamogatas a peteereshez es ha szerencses vagy es nincs maa baj lehet h.sikerul is elsore!Drukk!!:)

Szilvus de jo h.irtal!<3

Evi mi volt a bankban?

Irszikem a lenyeg h.babas leszel februar vagy marcius nem szamit!:)Csak mar halljad a szivdobogasat!:))Tuti sikerul en mar most orulok:))

Nalam semmi mensi.Tegnap felhivtam a dokimat majd jovohet kedden lesz itt es penteken kell felhivni h.hanyra menjek :)Nagyon edes volt :)Ugy szeretem ezt a dokit!:)) Tesztet nem csinaltam azota sztem felesleges.Egyszeruen kimaradt most a ciklusom es kesz...Hat ez van...Melikem igy van meg lesz a Baba igy is ugy is!:)Csak lazan fogd fel ne izgul semmi miatt:) Boldogsag van!!:)Ott a Kiscsoda a pocidban:)

Puszi Csajok szep napot nektek!!

2014. jan. 29. 07:13
 6864/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Marcsi :) üdv a csapatban :)))

Kriszti voltam ma bent és azt mondta a csaj meg lehet kérni de csak ha már levonta a bank és utana ő visszaállítja es egy évig vonnak 9000korul minden honapban..ez is jobb mimt hogy ket hónapig nem látnék pénzt :) koszi hogy segitettetek :))

Ma voltam vérvételen is hgba1c vagy mi a nyavaja es pénteken megyek a cukorgondozoba :)

Évi

2014. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6865/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok,

Ma voltam UH-án, 3 db tüszőm lett, holnap tüszőrepi, és pénteken az első (és utolsó ;-) inszeminációm:-))))meglesz.

A férjem reggel 8-ra megy én délre :)

Izgulok nagyon.


Üdv Marcsi!:-) 3,5 és fél éve nem jön a baba? :-( Drukkolok, h a Closty segítsen. Azért egy UH nem ártana 12. nap környékén, mert még ciszta is lehet a Clostytól:( Milyen vizsgálataitok voltak eddig?


Irszi várjuk a márciust !!:)

Krisztike kíváncsi vagyok miért késik ennyit? Nálad mi lesz a következő lépés? Ha megjön persze, Closty+tüszőrepi ugye jól emlékszem:)


Puszi Mindenkinek Csajok!! A kismamáknak kettő :-)

2014. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6866/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Lilla! Micsoda hírek, tök izgi az egész, nagyon várom az inszem napját :)


Irszike, tehát március.... nem baj, ezerrel drukkolok!!!


Krisztike, még mindig nem tudom felfogni, mitől késhet ennyit...


M.

2014. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6867/9202 anonim ***** válasza:
57%

Marcsi, szerintem valahogy időzíteni kellene az együttléteteket, hogy pont tüszőrepedéskor szexeljetek, különben nem ér semmit a closti! Nem kapsz tüszőrepesztőt????

Mert akkor totál jó lenne az időzítés :)


M.

2014. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6868/9202 anonim ***** válasza:
69%
Sziasztok.Sajnos semmilyen vizsgálatok nem voltak . Elmentem a dokihoz és egyből ezt irta fel.annyi kérdése volt hogy rendszeres e a menzim.Nem kell mennem Uhra.Azt sem mondta el hogy kb mikor legyünk együtt.Azt mondta még ha nem jön meg februárban akkor menjek vissza.Ha meg megjön akkor még szedjem ugyan ugy a gyogyszert mint most és utána majd mindenképp menjek vissza megjön ha nem és majd utána lesznek vizsgálatok ha nem sikerült.Szoval igy az ismeretlenbe csöppentünk a párommal.De mindent megtennénk hogy végre legyen egy kis csöpségünk.
2014. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6869/9202 anonim ***** válasza:
69%
jah Marcsi voltam :) :D
2014. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6870/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Marcsi!

Én is szedtem a clostit, de szigorú orvosi felügyelet mellett!!! Hogy lehet az, hogy nem kell minden középidőben menned uh-ra??? Ezzel a clostival vigyázni kell, mert nagy bajokat is okozhat, ha nem figyelik a szedését. Lehet jobb lenne inkább dokit váltanod!!! Semmi vizsgálat, csak szedd a clostit és kész, ez nem így működik. Remélem nem ijesztettelek meg, mert nem ez volt a szándékom! :)

Nekem mindig volt uh kontroll, sajnos baba nem lett a 3 havi clostitól sem és azóta sem.

Nálam menzesz továbbra sincs, viszont vannak alhasi nyilalgatások....

Katica voltam.

2014. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!