Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6851/9202 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolognak van méhösszehuzó hatása:)Követni se birod,pl a szex ugye....az orgazmusnak baromi nagy köze van hozzá...aztán jön a tonik,a hasmenés,a csípős kaják és még sorolhatnám:)Ennyire ne vigyázz,mert ki se fogják tudni robbantani belőled azt a babát:)Amugy ha valaki teljesen zárt vagy minimálisan nyitva van,még akkor sem fog jobban kinyilni:)fiatal terhes vagy még ilyenekhez:)Semmi gáz nem lesz a fahéjtól,mellesleg nem kiló számra eszed!!!Ne figyelj ilyenekre oda!!!!Ha azt vesszük szinte minimális dolgokat ehetnénk cska mert ha nem méh összehuzó hatása van,akkor cukros,vagy épp akármi:)Nyugi....élvezd a terhességet:)Semmi gond nincs és nem is lesz!Gondolj arra hogy mennyire vártál erre a babára és ha megszületik hogy gondolsz majd vissza???Édesitsd meg a napjaidat azzal hogy a várva várt babó veled van,érzed,simized és stb...hidd el,olyan hamar elmegy az idő hogy bánni fogod hogy nem élvezted!!!!!

Szilvi

2014. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6852/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm Szilvi :)

Amúgy pont azért féltem mert még csak 21 hetesek vagyunk és nehogy baj legyen ráadásul tegnap eléggé feszült a hasam...de ekkor még nem ettem a fahéjat ..

Tudom én aggódom túl :)

Szép napot mindenkinek :)

Évi

2014. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6853/9202 anonim ***** válasza:

Én egész terhesség alatt feszültem,szedtem a magne b 6-ot,napi 3x2-öt,aztán a panangint is:)

De görcsöltem is,mint mikor meg akar jönni...

Aztán ugy bemagnéziumoztam,hogy Lili ki se akart jönni:)

36.héttől kellett abba hagynom a magnéziumot,akkor már nem lehet szedni.Akkor kezdtem el a málna levél teát is...

Aztán vártam hátha jön....nem jött,csak teltek a hetek:)

Aztán már kezdtem bevetni mindent,szex...tonik...bábakoktél minden ami jött...lépcsőzés,takaritás,minden és mégse jött:D

42.hétig,3x inditottak és mégse:D

A kórházban a szülésznők elmondták,hogy ahhoz hogy elkezdjen nyílni a méhszáj,ahhoz fájdalom kell,csak ugy nem fog nyílni:)Persze azért vannak kivételek,de iszonyatosan ritka.

Lásd,azért fáj a szülés is....

Első szülőknél kb 8-10 óra az amit vajúdnak és annyi idő alatt nyílik ki annyira hogy szülni is tudjon és eltünjön a méhszáj,többedszer szülőknél átlagba 2 óra fájdalom alatt nyílik 1 ujjnyit:)

Hát nem adják ingyen az biztos,de ha választhattam volna,inkább vajúdtam volna akár 24 órát is,mint császár:))

Drukkolok csajok mindenkinek,kismamiknak és leendő kismamiknak is:))

Szilvi

2014. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6854/9202 anonim ***** válasza:

HÁt....első szülésnél 32 órát vajúdtam kőkeményen, fájt-fájt, de nem tágultam :(


Második szülésnél pedig csak 8 órát vajúdtam....


Most mennyit fogok vajon????? bárcsak az lenne, hogy otthon elmenne a magzatvizem, beérnék a kórházba és hipp-hopp szépen kitágulnék és simán szülnék :)


M.

2014. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6855/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi az biztos én is sok magnéziumot szedek :) 2*2magnerotot:))) plusz ami 3naponta benne van az Elevitbe:)

Meli én is nagyon szeretném hogy csak kicsússzon bent a kórházba :)) Hát én megmondom őszintén nagyon félek de ez van túl kell esni rajta..azt se tudoma császártól vagy a spontán szüléstől félek jobban :))) de a császárra is nagy esélyem van a cukrom miatt és hogy én és a párom is 4 kg fölött születtünk :)) kis díjbirkózók voltunk :) én maradtam is de ő nem :)))

Évi

2014. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6856/9202 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőm az első babáját 2 héttel túlhordta, mint Szilvusom, és 5,15 kg-os babát szült hüvelyi úton...szegény :(


M.


Én meg lennék elégedve egy 3 kg-os babuccal :)

2014. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6857/9202 anonim ***** válasza:

Huuu Meli ne is mondd :))) hát hogy fért ki 5 kilósan???jesszus tata:)))

Maradjunk a 3nál :)))

Évi

2014. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6858/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az én két gyerekem is verte a 4-et:D

Spontán szültem....Most Lili meg cska 3520 volt,őt meg ugy szedték ki:)))

Minél nagyobb súlya van,annál jobban kijön,mert segit nyomni,van benne erő,nem hagyja el magát:)

A fiam kis béna volt,nála nyomtam vagy 20-at mire azt mondta a doki,hogy látja a haját:)))

Rencsi kijött 3. nyomásra:)

És egyiknek se volt haja....Lili meg torzonborz:D

Spontán szülni jobb!!!!Minden szempontból,higgyjetek nekem!

Szilvi

2014. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6859/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Szilvike hogy itt vagy! :-) Én is spontán szülés párti vagyok! Úgy várom már hogy vajúdjak! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Meli, igen sajnos:-( De ennek is örülök:-)

Febr. 11.-én megyek megbeszélésre és Uh-ra. HA nincs tüszőm (nem tudom van-e vérvétel), akkor kezdjük a lombikot! Hogy lomg vagy short protokoll lesz-e, azt nem tudom! De feltételezem hogy így is, úgy is a köv. ciklusom közepén lesz a leszavás. Nem is baj ha átcsúszunk a márciusba; katasztrófális a pénzügyi hátterünk. Arról nem is írok; direkt!

Évi, egyébként tényleg van ilyen az OTP-ben, hogy 6 hónap alatt kell csak visszafizetni. Én is jártam így... :-)

Puszi!

2014. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6860/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mar uhon igy is nagyobbacska volt szerintem :))

Jovoheten vagy azután megyek a dokimhoz :) mar régen láttam :))

De legalább eddig nem kellett fizetni:)

Lenne egy olyan kérdésem hogy minden védőnő olyan furcsa??Beszel hülyeséget???:))

Hat igy látom ezek az anyagiak :(((

Évi

2014. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!