Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6821/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti!

Nálam menzesz továbbra sincs....

Nem görcsölök nem szúr nem csíp és a folyás is kezd abba maradni.

Én már tesztelni nem akarok, mert úgy is felesleges.... :(

Nálad valami újság, mesélj, mindent tudni akarok!!! :)

Remélem mindenkinél minden a legnagyobb rendben van.

Mindenkinek, szép hétvégét, jó pihenést!!! :)

Katica :)

2014. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6822/9202 anonim ***** válasza:

Nem utállak Krisztikém, véletlen volt :)))))))))

Vica

Mi újság megjött?

Irszi csinálj egy tesztet azért, és ha negatív, akkor próbálj meg felüléseket, vagy hasbeszorítást úgy kb 10 percen át, nekem meghozta mindig :)

2014. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6823/9202 anonim ***** válasza:

Ó lányok, nekem aztán felesleges tesztelnem! Annyi tesztet csináltam már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd hét közben veszek ha addig sem lesz semmi.

Tele van a púpom!!!!!!!!!!!!!! Még mindig csak kínlódik, már szinte alig pecsételek!!!!!!!!!!!!!!! Eddig is épp látszott a tisztaságin (körömnyi, halvány barna), de ma már tényleg alig látszik :-( A derekam fájogat, a hasam néha görcsölget finoman.

Gyere már meg légyszi, ne kínozz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-/

Többieknek puszika!

Ez a 3. nap. amióta pecsételek. Holnapra MEG KELL JÖNNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2014. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6824/9202 anonim ***** válasza:

Irszi !!!!!!!

Nálunk volt egy anyuka aki 5 évig szenvedett hogy nem lett babája..pont mentek volna a dokihoz mikor pozitív lett es szep kis eleven baba :)

Sose tudhatod..ha pedig negatív tudod hogy lombik jon es itt tuti sikerul!!!!

Évi

2014. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6825/9202 anonim ***** válasza:

Irszi, máskor is barnáztál ennyit mensi előtt?

Nekem az egyik terhességem pont így volt, barnázás pár napig, könyörögtem jöjjön már meg, erre elmúlt, rá 2 napra csináltam tesztet mert nyaggattak, feleslegesnek tartottam, és hopp 2 csík :)))

Ne félj, tudd meg mi a helyzet, ha pozitív az csodálatos, ha negatív akkor meg úgyis megjön és hamarosan pozitív lesz :) Mi veszteni valód van?

Vica

2014. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6826/9202 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam ..inzulin a terhesseg alatt

Évi

2014. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6827/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Lilla uuugy drukkolok neked!!:))Biztos h.sikerul ahogy Irszikenek is es olyan csodas lesz olvasni az oromotoket!:))Mar varom nagyon!!Irszikem azert erdekes ez a pecseteles...:)milyen jo lenne ha sikerulne spontan!:)Vica orulok h.veletlen volt :)Hat Katca nem tudom mi van velunk de nagyon egy cipoben jarunk..nem jott meg nekem se tegnap reggeli teszt negativ ugyh.azt gondolom kimaradt a ciklus.F...sza.Hat ez van.Valamikor majd csak magjon.Gorcsolget a mehem de az mar napok ota aztan meg semmi.Ja es ami a legdurvabb iszonyt kivanom a hust es a savanyusagot is :-D ilyen nincs :-D Esett a ho :) Anyaeknal vagyunk videken es mar 2 napja megorjit egy bagzo macska nehany hazzal odebbrol hallani marhara nyavog,berreg :)) Szinte egyfolytaban :)Amugy semmi extra meteres kalacsot sutottem meg husit :) Puszilok Mindenkit!
2014. jan. 26. 08:24
 6828/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na tessék :( félre tettünk pénzt a kiságyra erre akkumulátor lesz belőle mert a drága kocsim megadta magát ebbe a nagy hóesesbe :(

Na de kepzeljetek ma már szemmel is látszott ahogy rúgott Ádi :)))

Olyan kis drága :))) apukája rátette a kezet hatha érzi erre abbahagyta :)) azt mondta csak Anyunak táncolok :)))))

Évi

2014. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6829/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Drága Lányok ♡♡♡

Köszönöm kerdeseteket, jól vagyok. .kedden este jöttem vissza azóta meg sem álltam. Voltam elsosegely tanfolyamon, úgyhogy ha majd egyszer százezer év múlva közlöm Atival, hogy terhes vagyok, újra tudom éleszteni hehe :D:D:D:D

Küldtek papírt és megyek rakszuresre, így egyúttal kérek beutalót vervetelre is . Be vagyok poccenve és most addig megyek, míg nem csinálnának velem valamit ! Elég volt a totyorgesbol!


Huuu csajok rengeteg dolog tortent veletek :-/ jó is rossz is. Azt kívánom , hogy aki szeretné hogy legyen mensi annak legyen/aki meg nem annak ne legyen :'( de milyen már az , hogy tényleg varod mert kell a következő lépéshez és ilyenkor nem jön meg (Irszi) ! Ki hullik a hajam ....milyen szenyo már . Kriszti, Katica Sztem nagyon hosszú lesz most két mensi között az idő :'( de amikor megjön azt kívánom, ne fájjon! !! Meli Évi gyonyorusegesek vagytok! !!! Igazából MINDENKI ♡♡♡

Meli gratulálok a *kis*fiadhoz :-) Vica hogy vagy? Mit erzel? Kérlek tippelj ki lesz a következő kismamink? Majd Ő is tippel majd. ...

Kismamik /leendő kismamik fel a fejjel és mindent lekuzdunk igaz Évi? Kitartás!

Biztos lesz idén több kismamink !!!!!! Juppppiiiii

Puszika

2014. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6830/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ne legyen az ember ideges terhesseg alatt?Hat ez nekünk nem megy :((

Tegnap a kocsi aksi,ma a kocsi ajtó,pár percre ra az OTP hogy csökkentik a keretemet..fel se tudok majd venni pénzt nem hogy kifizetni amit kell

:(((

Évi

2014. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!