Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6781/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Vicuska, én is örülök hogy majd kicsattansz!!!

Meli, nézz utána dr Kosztin Árpádnak, ő a Szent Istvánban van,; én ha Pesten szülök, akkor nála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

KRISZTIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!

Borzasztóan örülök a csodaszép halvány csíkocskádnak! Nem száradási (csak én vagyok ilyen nyomi hogy állandóan olyan jön ki), az tuti!!!!!!!!!!

Csodaszép, extra halvány csík; babacsík!!!!!!!!!!! 2 naponta kell erősödnie, úgyhogy ha a holnapi nem erősebb, akkor sincs baj!!!!!!!! Oké? Imádlak, annyira örülök neked!!!!!!!!!!! BAkker, tényleg én leszek itt az utolsó aki ácsingózik és babás lesz! Kicciri, még lehet hogy te is beelőzöl! :-) Pedig én lombikra megyek mindjárt......

Semmi jele a mensinek, úgyhogy Kriszti, küld hozzám a tiédet, hogy péntek reggel jöjjön meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kötelező nekem hogy megjöjjön 2 nap múlva!!!!!!!!!!!!!!!

Évi, már tegnap kihúztam a fénypostás tamponokat! nem is lett elhasználva mind; kell a beülti utánra is! :-) Puszi!!!!!!!

Légyszi -légyszi jöjjön meg nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2014. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6782/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Krisztiiii annyira örülök, izgulok, jaj de várom, hogy reggel írj, h sikerült!!! Drukkkkkkkkkk
2014. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6783/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi küldöm péntekre :))

Hát én ma elkeseredtem :( kaptunk egy babakocsit hordozóval es abba fekete foltok jelentek meg..eleinte kicsi amit megpróbáltam mosógépbe kimosni 30fokon ezzel azt értem el hogy elterjedt jobban :(( most kipróbáltam a bóraxot,ecetet,szódabikarbónát,bántódj szappant,mosószódát,teafaolajat..és csak halványodott :(((( nem tudtok rá vmit???Ha nem jön ki inkabb veszek vhogy de ebbe nem teszem bele :((

Évi

2014. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6784/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vanish szappant akartam írni
2014. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6785/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Negativ lett :( Koszi h.szurkoltatok!Azert a "szep" tesztemet elteszem es vizualizalom ;)Az megnyugtato h.rajtam kivul meg 3 ember latta koztuk a Parom is./szoval nem bolondultam meg:)/de a reggeli vizelet sokkal koncentraltabb...nehogymaaa ne legyen rajta semmi ha terhes vagyok.Ugyh.elkonyveltem.Mar csak az eros csiknak hiszek,vagy a halvanynak de idon belul.Hat ezen is tul vagyok.Nem gondoltam h.meg er meglepetes a "tunetekkel"kapcsolatban.Mensim nincs tovabbra se lehet nem is lesh es megint kimarad egy ciklus.Olyan aranyosak vagytok h.szoritottatok!!:))

Irszikem drukk h.megjojjon!Ahh milyen furcsa leirni!:)

Evikem!Szeretettel varjuk a kis Adamot!:))Olyan szep nev!!:))

Mindenkit puszilok!<3

2014. jan. 23. 07:47
 6786/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti ha van teszted lőj el holnap egyet hatha megis :))

Lehet korai is..

Nagyon szoritok :)

Évi

2014. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6787/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Kis mamik, leendő kis mamik és MÉG vágyakozó leendő kis mamik! :)

Kicsit el voltam tűnve, de vissza olvastalak benneteket. A napjaim továbbra is a várakozással telnek és a bizonytalansággal. 47. napon vagyok, menzesz sehol, tesztek "hómezősek", kivéve azt az egyet, amit pár nappal ezelőtt feltettem nektek is ide(azóta is látszik rajta valami), viszont napok óta egyre jobban azt érzem mindjárt megjön, de amikor Wc-re megyek csak áttetsző vagy krémes folyás van a bugyimon, papíron....


Drága Kriszti! Együtt érzek veled! :( Évek óta első ilyen "pozitív" tesztem volt a sok "hómezős" közül... Még a párom is, aki nagy kritikusa a tesztjeimnek, lát rajta a mai napig másik csíkot!!! De csak azon az egy teszten, mert azóta hiába tesztelgettem lelkesen, reggel, délben, este sajnos mindig egyértelmű negatív lett. :(

Utálom már ezt a bizonytalanságot nagyon! Inkább már jönne meg és akkor, kezdődhetne egy új reményekkel teli hónap....áááááááááá :(

Kriszti, drukkolok neked nagyon, hogy legyen egy szép pozitív tesztecskéd, akár most, akár a közeljövőben! <3

Elnézést a többiektől, hogy most csak Krisztivel foglalkoztam és a saját panaszaimmal, de hát egy cipőben járunk sajna! :(

Anyucik-babucik, kis mamik-kis babucik, remélem mindenkivel minden a legnagyobb rendben. Nagyon vigyázzatok magatokra! :)

Mindenkinek szép napot! :)

Üdv.:

Katica

2014. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6788/9202 anonim ***** válasza:
57%

Katica, Kriszti, amíg meg nem jön, ott a remény :) drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!


Csajok, lefényképeztem a pocimat este és a kitört lábujjamat is :(


[link]

[link]


M.

2014. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6789/9202 anonim ***** válasza:
39%

Drága Meli!

Valami gyönyörűséges a pocakod!!! <3

Sajnálom a lábujjad :(, jobbulást, nagyon vigyázz magadra/magatokra! :)

Sajna nem hiszem, hogy a baba miatt nem jön meg nekem....már ki kellene mutatni a tesztnek, ha ott lenne a pocaklakó! De azért köszi a drukkot! :)

Katica

2014. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6790/9202 anonim ***** válasza:
39%
Ja és az előbb lemaradt, hogy mivel elfogyott a Hcg tesztem, reggel csináltam egy Lh tesztet és majd leugrik róla a 2. csík! Most lenne a peteérésem(47.nap)???? Kezdem azt hinni, hogy klinikai eset vagyok!:(
2014. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!