Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6751/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti lehet ndm is olyan rossz a megérzésem ...tesztelj mar megegyet hatha azon kettő lesz :) es akkor boldogok leszünk..nekem is látod 5 nappal később volt a peteeres es azt se tudom melyik alkalommal sikerült mert nem számoltunk ...:))))

Hajra,hajra......évi :)))))))

2014. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6752/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megvan az időpontom, csütörtök 14:50 :))) Remélem látunk majd zsákocskát már!!! Akkor leszek 5 hét és 3 napos :D

Vica

2014. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6753/9202 anonim ***** válasza:
51%

Hát Kriszti vki azt látta volna h.izgultam és örültem mosolygott volna :) A párom melozott azonnal hívtam telon...alig hitte el.hisz csak ovu körül.egyszer voltunk együtt csak :)

Kriszti Évinek igaza van..miért nem csinálsz még egy tesztet...nem jött meg.. hátha ez mást mutatna :)

Katica nyugi néha én is elvesztem a fonalat :D de majd felzarkozol te is :)

Meli...Évi lehet butaságot kérdezek de 16. héten mit éreztetek a pociban?Nekem néha enyhe nyilalás van benne... fájni nem fáj csak fura! És egyre nagyobb düncsöt érzek a pociba :) Meg feszülést.Ti mit éreztetek??

Tegnap miután bevettem az esti bogyómat...rosszul lettem naon. Ma szoltam a védőnőnek h.en nem fogok ennyi gyogyszert szedni... es azt mondta akkor szedjek.napi.egy magne b6 ot...nem hármat. Asszem jobb lesz így :)

2014. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6754/9202 anonim ***** válasza:
70%

Vica, hát persze hogy lesz már petezsákod :)


Klau, én már tapasztalt mami vagyok :) és én már a 14.héten éreztem a babát. Csak aki első terhes, az nem tudja, hogy amit érez, az bizony már a baba.


Ha olyasmit érzel, mintha néha egy lufi lenne felfújva ott a szeméremcsontod felett és pici feszítéseket érzel ott középen, az bizony már a kicsikéd :) Mintha néha befeszítene :)


Meli


Nekem már olyan határozottakat rúg a kicsi, imádom :)


Reggel is tüsszentettem kettőt a kocsiban és hát két nagy rúgás volt a reakció :) visszakaptam :) Két hapci, két rúgás :)

2014. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6755/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én 17+4.napom éreztem hogy megrugott :) általában kettőt szokott :) múlt nap hapci miatt elkezdett szerintem csillant mert ritmikusan mozgott :) parom ős érezte :) hat jól megijesztem itt a picit :) 17.hrt elott sokszor erős feszulest éreztem mást nem..mostmár te josz nemsokára

Évi

2014. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6756/9202 anonim ***** válasza:
0%

Csajok az egyik ismim velem egy idős es ma érezte a babát :(

Én meg még aztsem tudtam mit kell érezni de mar tudom :)

Barcsak éreznék már vmi komolyabbat...

Ha nem lennék neha rosszul.es nem fájna a derekam nem gondolnám h. terhes vagyok ....

mintha sehol se lenne baba :( ahh beindulhatna már törpe...

2014. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6757/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megcsináltam az utolsó tesztem is, igaz hogy esti pisi, de megcsináltam és nagyon széééép Gábriel :)))))

[link]

Sose volt még ez a fajta tesztem pozitív sose!!! :)))))Mindjárt bőgök, mert ez az jelenti hogy a babucikám szépen fejlődik :))))

Vica

2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6758/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica hidd csak el :) szép teszt :) szedsz most vmit??

Szerintem a merkformin emelése segitett...téged fognak terhelni??

Azert kérdezem mert emlékszem mintha 11 lett volna neked legutóbb,ugye??

Évi

2014. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6759/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Olyan edesek vagytok!!!Koszonom a biztato szavakat!!Nagyon jol esik am <3 Am azt gondolom nincs Babam...teszteltem mar es nega lett hat ha nem jon meg ma se talan holnap ujra raveszem magam a tesztelesre.De semmi tunetem nincsen kiveve a nyilallasokat de az amjgy is szokott lenni ugyh.lenyegtelen.De nem faj a cicim...semmi extra sajna.

Imadlak benneteket!<3<3<3Olyan jo h.vagyunk egymasnak!

Vica annyira jo latni az oromodet!Olyan jo h.megosztod velunk es egyutt orulhetunk veled!:))Meg a Kismamainkkal :)A "Gyerekeink" meg hibatlanok gyonyoruek :))

Puszi Csajok!Talan holnap reggel ellovok egy tesztet. :)

2014. jan. 21. 07:45
 6760/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok kedves kis csapat :)

újra beugrottam hozzátok, azóta így alakultam, szerintetek?

[link]

Márti

2014. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!