Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6731/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Jaj hat olyan nagyon szepek vagytok!!:))))Szepek a Babak es szepek a pocakok <3<3<3:-)

Vicuskam!GRATULALOK!!!:)))) Vegre!Latod milyen jol tetted hogy valtozattatok meg kellett hogy legyen a hatasa :)) Orulok nektek nagyon!Neked es a babadnak ;))<3Szep babavarast kivanok Nektek a Ferjeddel :-) Milyen boldog lehet az Apuka is :-)))

Kicciri szupi h.minden jo volt a dokinal!Milyen itthon?Anyudeknak Karacsony van most,mi?:))Itthon vagy nekik :)

Irszikem te jossz!!!:)Hajra februar :))Amikor meg volt a lombik monden nap kotelezo lesz irnod nekunk h.melyik nap mit erzel!!:)Mar ugy varom h.veled egyutt izguljuk es menjunk vegig ezen az uton is :)

Lilla legyunk mar mi is aldott allapotban!!!:)

Csinaltam tesztet ma reggel hat negativ persze...pfffff szora sem erdemes.Ez van.

Emerencia nektek is ugy orulok!:))

Pocakosok es Anyukak puszi nektek!A tobbieknek is puszi es kitartas!:))<3<3<3

2014. jan. 18. 08:09
 6732/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti,hányadik napon vagy??Es hany napos szokott lenni???

Évi

2014. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6733/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt itt Vica :)

Köszönöm mindenkinek a gratulációt és a drukkokat meg hogy örültök velem együtt :))

Kicciri hajrá tüszők!!!

Évike szép a pocakod, sugárzol, mással meg ne foglalkozz, irigy dögök akik ilyet írnak :)))

Irszike drukkolok a lombikhoz!!!

Csináltam reggel egy digitális tesztet, mert már nagyon szerettünk volna ilyet kipróbálni :)))

[link]

Jövőhéten hívom a dokit :))

Tünetek: csirkeszárny zabálhatnék, erős mellfájdalom, szédülés pici émelygés :)

2014. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6734/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj Vica annyira örülök :) hidd el a merkformin megtette hatását mint nekem :)) nekem is ilyen volt a tesztem :))))

Köszönöm :) Igen Magy a boldogság es olyan jo hogy az ismerőseim is velünk egyutt örülnek :) meg ugyan ennyi idő es kezembe lesz :)) hétfőn leszünk 20 hetesek :))) nagyfiú màr :)))

Szep hétvégét csajok

2014. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6735/9202 A kérdező kommentje:

Evi ha 28 nappal szamolunk akkor 14.-en kellett volna.Utobbi idoben minden honapban 17.-e es 20.-a kozott jott meg.De utoljara vagyis akkor utoljara jan.1-en voltunk egyutt utana mar csak 7.-en asszem....Hat mar ki kellett volna mutatnia sajnos.Nezegettem buvoltem hatha idon tul kijon de nem :( kicsit elszontyolodtam de hat most mit csinaljak...majd odarajzolom a csikot :))ahhh mindegy...

Vica szupi a teszted :-D egyebkent irtad hogy megerezted es azert teszttel este honnan tudtad??Mibol gondoltad??Jaj de jooo:))Puszi a pocakodra neked is :))

2014. jan. 18. 14:52
 6736/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krissz,nem tudom megmondani, belső megérzés volt, hogy tesztelni kell, mert itt a baba a pocakomba, és egész éjjel majd nem döglök ha reggel akarok csak tesztelni :)))


Vica


Itt az új blogom

[link]

2014. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6737/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica cuki a blogod!:-)<3 De jo h.vegre babas vagy!:)Akkor nem lettem okosabb :) az a baj.nekem is volt mar ilyen erzesem parszor csinaltam is tesztet de ugye mindig nega...egyszer csak bejon a "megerzes" :))

Puszikak!:)

2014. jan. 19. 14:57
 6738/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti biztosan bejön :) azóta mizu veled???

Vica tetszik a blogod :))

Évi

2014. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6739/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti.én is pont úgy voltam mint Vica!!:)

vettem 2 tesztet... delutan h.na majd reggel megcsinalom az egyiket. Meg haza se értem de màr naon nagy szìvverésem lett. Szinte vágtattam haza h.na most kell.tesztelnem..nem lehet negativ érzem h.nem lesz az. Beviharoztam a házba..kabát táska le a székre teszttel a kezemben go a wc :) Remegett a kezem mikor leraktam a tesztet... de már lattam a másik csikot is :) Máskor is.éreztem h.pozitiv lesz de sose ilyen full erősen :)

2014. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6740/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok! :)

Már olyan régóta olvaslak benneteket, de még nem vettem a bátorságot, hogy írjak is nektek!

Először is szeretnék minden anyukának, kismamának, szívből gratulálni!!! :)

Olyan jó olvasgatni, ahogy hétről-hétre, hónapról-hónapra bebabásodtok! <3

Mi a párommal már több, mint 2 éve várjuk az első babánkat. Túl vagyunk már minden kivizsgáláson, a párommal szerencsére semmi gond! Nálam enyhén magas TSH és progeszteron hiányt mutattak ki. A pajzsmirigyre már egy ideje szedem a gyógyszert, az értékem már rendben is van.

December 7-én volt meg utoljára a menzeszem, ami nálam nem olyan meglepő, sajnos tini korom óta(35 éves leszek)össze-vissza működök. :(

Nem olyan régen akadtam rá a nagynéném ajánlásával egy "csoda szerre", a neve barátcserje kapszula. Miután végig olvastam egy professzor irományát róla döntöttünk úgy a párommal, hogy veszteni valónk nincsen, megpróbálom szedni, talán segít majd nekünk is.

Meglepve tapasztaltam, hogy éreztem a peteérésemet, voltak rá utaló jelek. Azóta viszont semmi jele a menzeszemnek, pedig előtte mindig pár nap barnázással, haspuffadással és mellérzékenységgel szokott bejelentkezni.... nem tudom mi lehet, lehet csak a B.cserje kavart be.

Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami a számomra nem lett egyértelmű, mert ugyan van rajta valami(a párom is látja), de egyértelműen nem mondanám rá, hogy pozitív!

Ezért is írtam nektek, ti már annyi mindenen vagytok túl, láttatok már sokféle tesztet, nézzétek meg az enyémet és légyszi mondjatok véleményt!

A jövő héten veszek egy komolyabb tesztet, ha nem jön meg addig és megcsinálom, ha tényleg "lakik" bent valaki, akkor már ki kell, hogy mutassa!

Remélem nem haragszotok, hogy írtam és, hogy ilyen sokat, de annyira szeretnénk már babát és ha valakik, hát ti tudjátok min megyünk keresztül...

Itt a tesztem:

[link]

Köszi, hogy elolvastatok! :)

Üdv.:

Katica

2014. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!