Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6761/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi szedem a merckformint, a D3 vitamint, a folsavat, utrogestant és magnéziumot ha esetleg picit fájna a hasikám. Az én cukrom 10.4 volt , nem tudom csinálnak e terheltet, majd az endokrinológus megmondja, elvileg úgy van hogy márciusba fognak hogy változott-e , de akkor még nem tudta a doki hogy addigra terhes leszek :) Szerintem nálam nem sok értelme a terhelésnek, mert nem a terhesség alatt alakult ki a cukor és inzulin, hanem már előtte. De majd meglátjuk mit mond a doki :)
2014. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6762/9202 Kicciri ***** válasza:
69%

Sziasztok <3


Vica nagyon-nagyon gratulalok es vigyazz magatokra!Marti sajna en nem ertek a diagrammokhoz :-( Azert a legjobbakat kivanom neked is! Kriszti lehet pszihes alpon kesik nem tudom,de vigyazz a tesztekkel,mert mindig egy vilag dol ossze bennunk sajnos...

Lanyok ki hogy van,ki mit erez?


Ma reggel voltam UH-n (9 c.n.) es azt mondta doki,hogy sajnos nem ugy nol a tuszom ahogy ²illene² Mivel az utobbi 2 honapban 24 naposak a ciklusaim es kb csak 3 napig tart,igy ma nagyobb kellett volnba lennie! Sajnalkozott es mondta hogy *otthon* fekudjek ra az orvosokra,mert ezt ki kell vizsgalni. Tehat jelen pillanatban nincs petesejtem?!

Elegge osszezuhantam :-/ At kell gondolnom a mai napot.A doki szerette volna,hogy menjek vissza es nezzuk meg ujra,de este utazok haza. Szeretett volna biztos lenni a dolgokba,na de ez van. Olyan merges vagyok.Anyu meg mutogatta a korhazba ,hogy nezd arra vannak a kisbabak ....kiakadtam Tole is.Olyan konnyen beszel,hogy igy,meg ugy van meg idod....O meg szult 16 evesen.


Vigyazzatok magatokra harcos tarsaim :)Milyen nehez is ez basszus..

Puszi.

2014. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6763/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica tudod nekem is nagyon rossz volt mar előtte az inzulinom..120perces 254..majd 210..de ez utóbbi is ket éve volt most nem tudom hol tartottam mégis ragaszkodtak a terheléshez:( pedig mondtam nem e lehet hogy reggeliznek es ugy...de nem es igy most gdm lett a 8-as ertekemmel..na de a lényeg reggel is jók a cukraim a diétával :) most találtam egy bio boltot ahol vannak dia wellness termékek es vettem mogyorókremet :) lassítja a fekszivodasat a chnak es nagyon finom :) nem olyan jó mint volt a nutella de nem is rossz mint az olcsó társai de hozzáteszem ez se olcsó:((

Ugy örülök hogy egyre több a kismama es most jöhet Kriszti,Irszi,Kicciri,Lilla :) persze Márti is es mindenki akit esetleg kihagytam

Lilla......merre vagy?????Eltuntel :((

Puszi Lilikének és Eriknek :) na persze a szüleiknek is :)

Évi

2014. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6764/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, engem az se fog izgatni hogy ha megint cukros lét kell innom, mindent a kicsikémért :)


Márti, ne haragudj, elfelejtettem írni neked, szép a görbéd, szerintem az ovud is megvolt, 6. dpon lehetsz kb, nagyon drukkolok!


Kicciri, nem biztos hogy minden ciklusod ilyen rövid, lehet ez most hosszabb lesz. Te nem próbáltad még ki a hőmérőzést? Én abból tudtam hogy most az állandó 35 napos ciklusom helyett csak 30 napos lesz. A hőmérő egy áldás, akit nem stresszel, rohadtul kijön belőle minden, betegség, ovu hiány, progeszteron szint minden! :)

2014. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6765/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, és te mennyi merckformint szedsz?

Amúgy Vica voltam :D

2014. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6766/9202 anonim ***** válasza:
57%

köszönöm szépen

Márti

2014. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6767/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Drágáim,

végre több az időm, tegnap vére letelt a felmondási időm :)

Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy most pihi lesz 1-2 hónap. Nagyon stresszes volt az elmúlt 5 év. Vendéglátós munka mellett még diplomát is szereztem, szóval nem volt egyszerű. Bár én már most keresgetnék, de én is érzem, hogy pihennem kell. Járok egy tanfolyamra most az ad némi elfoglaltságot.


Ma reggel megjött persze 26 napos ciklusom volt, 29 szokott lenni mindig, hm nem tudom miért.:(

Hivtam is a SOTE-t csütörtökön megyek vizsgálatra, remélem már végre inszem lesz :-))))

Ne haragudjatok , ha nem nagyon követtem az eseményeket, de nem volt időm,és hála égnek annyi minden történik :) Évikém minden oké volt a vizsgálaton ugye? Tuti igen). A genetikaira gondolok.

Az a mogyikrémet én is próbáltam, fini, főleg a tudat, hogy nincs benne cukor:)

Katica a tesztedet viszont én is láttam, azóta teszteltél? Remélem erősödött:))

Irszikém pénteken azért fogunk imádkozni, hogy megjöjjön, de fura lesz :) ;-)

azt már biztos írtam, hogy a sógoromék is a Kaáliban lombikoztak és most megkérdeztem, hogy hányadik sikerült, és képzeld elsőre összejött nekik!!!! Neked is sikerülni fog :-)

Vica szép a teszted, hatalmas gratula, és olvastam a blogod :)

Kicciri lehet volt ovud, csak a luteálisod rövid, szóval a hőmérőzésből tényleg sok minden kiderül, de a legbiztosabb egy alapos hormon kivizsgálás :) Ne keseredj el, ha a hormonok megvannak meglesz a gyógyír is :)

Krisztikém tesztelj !!!!++++++++++++++ ezt kívánom neked.

Puszi a kismamáknak, és a leendő kismamáknak is!!!

Bözsike

2014. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6768/9202 anonim ***** válasza:
57%

Persze a babáért én is inkabb megtettem nehogy baj legyen..csak a 12.hetig szedhettem a 10. Héttől hipoztam állandóan de a doki azt mondta nem szabad szednem..eleg furcsa mert a pcos oldalon sokan írjak szedtek végig .... De szerencsére éves utan se haladok meg mostanában a 7...addig mehetek el ezzel az új mérővel..jah amugy 3*750 volt az adagom :)

Lilla igen minden rendben volt :) kisfiú lesz :) Nagy Ádám a neve :))

Most ket napja még aktívabb de szerencsére hagy aludni :)))

Hajra csajok mindenkinek eljön az idő :)) remelem minél hamarabb

Lilla pihenj es használd ki :) Hatha pont a sok stressz volt a hibás hogy nem jött a baby..

Puszi

Évi

2014. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6769/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Örülök, és nagyon várjuk Ádámot :-) <3
2014. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6770/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, megjött minden eredményünk, úgyhogy tényleg imádkozzatok hogy pénteken a mensim is megjöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor telefonálhatok! De péntek REGGEl kell megjönnie, vagy inkább már csütörtökön...

Jajj, úgy várom!!!!!!!!

Kicciri, szegénykém, én is sokszor vagyok mély ponton.. túl leszel rajta, hiszen harcos vagy! :-) Babaamazon! :-)

Kismamikáim, és külön kedves friss kismama VICUS, nagy puszika a pocikátokra!!!!!

Vicus tetszik ez a hozzáállás! Ez hozza meg a sikert, meglátod!

Krisztike, várom hogy ne jöjjön meg neked se, aztán mérgedben csinálsz egy tesztet; mejd te csodálkozol a legjobban hogy azta, pozitív!!!!!

Az inszem kezdéshez is szorítok Bözsike! Márti, szép a g9örbe, babagyanús! :-)

Nincs időm írni, imádlak titeket; és szorítsatok hogy péntekre megjöjjön!!!!!!!!!!!!!! Légyszilégysz!!!!!!!!! Irszi

2014. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!