Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6791/9202 anonim ***** válasza:
39%
Katica voltam :)
2014. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6792/9202 anonim ***** válasza:
69%
Katica, akkor gyorsan!!! legyetek együtt este :) Fú, de izgi az egész :)
2014. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6793/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok még egy óra és indulok az UH-ra, hát rettegek megmondom őszintén :))))))


Vica

Este jelentkezem a hírekkel, hamarabb nem tudok sajna

2014. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6794/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok, megmondanátok mikor érdemes leghamarabb tesztelni? 35 naposak a ciklusaim, vagy esetleg a closty megemelheti a hőmet ilyenkor is még? [link]


Márti

2014. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6795/9202 anonim ***** válasza:
70%

Katica en azert szurkolok es persze hogy nem baj hogy úgymond Krisztinek írtál..En ha jól emlékszem Irszivel volt sokáig egyszerre a verzesunk:)

Meli nagyon szep a pocid :) a labujjad mar nem :S mi történt??

Marti tesztelj reggel szoritok nagyon :)

Vanish se jött be a babakocsinak :(

Tényleg Meli a lányod hogy áll a pocaklakohoz??

Évi

2014. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6796/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nagyon szorítunk! Gyere azonnal a hírekkel :)


Márti, szerintem még 5 napot várj a teszteléssel!


Évi, a lányom nem nagyon örül a picinek. Két okból: Mert ő nagyon apás, és elváltam jó pár éve (9 éve vagyunk együtt a mostani férjemmel) és nem örül, hogy a mostani páromtól van a baba, nem pedig az imádott apukájától.

A másik, hogy fiú lesz. Ő lányt akart :(


A lábujjamat úgy törtem ki, hogy tegnap reggel elcsúsztam a nyuszint sárgarépáján. Ráléptem és keresztben a talpam alatt gurult, én pedig mint atom becsapódtam a padlóra, csak úgy döngött alattam a föld. nem érezted???? :)


És hát szerencsére nem a hasammal csattantam a földhöz, hanem volt annyi időm, hogy letegyem a kezem. DE a pocim picit megrúgtam és frászt kaptam, nagyon megijedtem :(


A lábujjam meg visszahajlott esés közben. És a téred is sebes, de a legnagyobb baj az volt, hogy megijedtem, baja lesz-e a babának.

Tegnap egész estig nem moccant, nagyon aggódtam, de egész éjjel rugdosott :)


Nincs baj hála!!!!!


M.

2014. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6797/9202 anonim ***** válasza:

Jujj Meli :) nem hallottam :))) de szerencse hogy ügyesen estél..

Jobbulást a lábujjadnak.Sajnálom hogy a lányod így gondolja :( én örültem volna ha lett volna kis tesóm :))

Nálam ma volt a védőnő és kérdezte érzem e a mozgásokat :) mondtam neki már 3 hete :) de most sokkal jobban és visszaemlékezve a feszítéseket előtte is éreztem csak nem tudtam hogy ő az :)

Én a hordozó tisztitásába vok bele őrűűűlveeeee:(((

Halvány de ott van:((

Ma néztem a neten a kocsiba övterelőt,mert ajánlotta a védőnő hogy ha sokat vezetek jó lenne..mondtam szinte csak én mert a férjem dolgozni van nem tud a dokihoz vinni állandóan...

Úgy szeretnék egy Touragoo Flame babakocsit hordozóval de nekem drága :((((( álom marad :((

Évi

2014. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6798/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
70%

Sziasztok Csajszik ! :)

Meli vigyázz magadra nagyon, és lassan közlekedj, a frászt hozod ránk.

Egyébként szerintem, ha meglesz a baba biztos meglágyul a kislánykád, hát ki tud ellenállni egy édes csöppségnek:)

Szép hasikád van. :)


Krisztikém, Katica sajnálom, de én is csak azt tudom mondani, hogy amíg meg nem jön....bízzatok benne:)

Vica ne félj minden rendben lesz, annak kell lennie most már, az nem lehet, hogy nem:)

Évi fogalmam sincs mit lehetne csinálni azzal a folttal, szódabikarbónát citromlével keverve nem próbáltad? hátha


Én is most jöttem haza dokibácsitól!!!!

INSZEMINÁCIÓ lesz végre de jó:-)))))) Ma kezdtem a Clostyt, szerdán UH és vérvétel, és akkor kiderül mikor is lesz pontosan:)))) Juj de jó:)


Irszike mensi??

Puszi

2014. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6799/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drágák!

Bekukkantottam egy kicsit,mert attól függetlenül hogy én most a durci korszakomat élem babaügyileg még minden napotokat követem és annyira édesek vagytok és én olyan boldog vagyok hogy szinte már mindenki babácskás! :))))Katica üdvözöllek téged is a csapatban!Rólam csak annyi hogy rengeteg munkám van,a jó az hogy szeretem a munkámat és néhány hónapig csak erre koncentrálok!És sok szuper dolog történik velem.Nemsokára kész a hálószobánk,amit felújítunk,ilyen kis apróságokra van most a kis lelkünknek szüksége!Ha kész a szobánk küldök róla képet.Gyönyörű ágyat rendeltünk már meg is érkezett.Meli és Évi a pocakotok gyönyörű!Legyen mindenki nagyon boldog azt kívánom és természetesen már nem sokan vagyunk hátra hogy kismamák legyünk.Most Irszinek,Lillának és Krisztikének kell drukkolni!Egyszer majd én is sorra kerülök ne aggódjatok,de most úgy néz ki ez még várat magára!Puszi mindenkinek Drága lányok! <3 Livi

2014. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6800/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi de jó hogy írtál :) mi amikor kifestettük a szobát akkor mondtam mostmár jöhet a baba és hallgatott rám :))

Kívánom nektek is így legyen :)

Vica mizu??

Évi

2014. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!