Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6841/9202 anonim ***** válasza:
57%

De Irszi, akárhogy számolok, ha ma jött meg és febr. 11-én mész konzira, akkor basszus már rég a petesejtleszívásnak kéne lennie, hiszen az bő két hét múlva lesz :(


Most nem értem. Mikor nekem megjött lombiknál, akkor már az 5.nap reggel kezdeni kellett szúrni. Tehát neked is most pénteken már szúrni kéne.


Vagy ha csak febr.11-én mész konzira, akkor legközelebb február végén mikor megjön 24. körül, akkor kezditek el??????????


M:

2014. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6842/9202 anonim ***** válasza:
57%

Katica hidd el h.itt nem hiszem h.akárki az anyagi dolgokon lovagolna.. Vagyis.én nem. Az ember anyagi helyzete olyan mint.amilyenek mi vagyunk egyszer fent egyszer lent!!!!! Tuti ha lesz baba megoldjátok.:)

Meli hát naon durva h.ilyen "rendes" volt a doki. Hátha találsz jobbat ...sokkal jobbat :)

Irszi naon örülök h.megjött :D már előre látom h.jelented be itt h.sikerült a baba :)

2014. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6843/9202 anonim ***** válasza:
57%

Katica hidd el ugyan igy vagyunk mi is :((10000Ft sokat számít..főleg hogy fele annyi a fizetésem mint volt es en kerestem a többet de vissza se tudnék menni 12 órába minden másnap reggel korán:( a dokikhoz nem is tudnék járni :) szóval nagyon gaz :( de ,,leszarom,, ;) vhogy mindig megoldjuk es egy baba nem a drága cuccoktól lesz boldog hanem hogy nagyonszeretjuk :)) ma voltunk egy bizomanyiba es megláttam álmaim kocsiját :) de tudom annyi pénzünk sose lesz es mar van egy igy nem is nyavajgok :) de ha nyernek a lottón azonnal megvenném :)) 80000-be kerül :) csuda szep dolgok vannak ott :) szóval az lesz a mi boltunk :)

Hajra csajok :)

Évi

2014. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6844/9202 anonim ***** válasza:
57%

Fahéjat Meli ettel mar terhesseg alatt??Tobbiek??csinaltam tejbe bulgurt :) ici picit tettem rá remelem csak nem lesz baj..

Evi

2014. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6845/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mi a gáz a fahéjjal????Nem értem....

Szilvi

2014. jan. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6846/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi az OTP-vel kapcs.:menj be a bankba mert kerheted h.a csokkentes merteket reszletekben vonjak le ne egyszerre.Nekem mar volt ilyen.Most is lesz sajna mert uj helyen vagyok januartol es kevesebbre leszek bejelentve mar meg is kerdeztem a bankban multheten...6 honapos idotartammal "torlesztheted" a levont teljes osszeget.Azert az megis segitseg.Sajnalom az autotokat :/.Ha jon a baj akkor csostul tenyleg...de az a lenyeg most h.ne idegeskedj a baba legyen jol arra figyelj!Csak nyugodtan.Meditalj vagy nem tudom!

Irszikem nagyon orulok h.vegre megjott es kezdhetjuk a lombikot :))

Katica hat azert menj el a dokihoz mast nem akkor ha addigra megjon irass fel clostit vagy menj hsg-re valami legyen.

2014. jan. 28. 07:15
 6847/9202 A kérdező kommentje:

Na elkuldtem...Szoval nekem se jott meg meg.En is bejentkezek...dokimhoz es kerem a closti tuszorepi parositast.Hatha...de ez h.nem jon meg nem palya mert akkor nem is volt peteeres.Melikem jo lesz a masik orvos is!!Regen doki nelkul szult az osember most meg van doki es gondolom legjobb tudasa szerint segit mindenben:) ezert doki :)Vicces de tenyleg igy van.Ne aggodj minden jo lesz!:))Vica tuti szepseges szivhang lesz jaj de jooo lesz :))Klau orulok h.jol vagytok az eredmenyert ne izgul tokeletes lesz!:)

Kicciri mindent bele szexeljetek!:))Szilvus puszillak es Liliket is <3:-)

Lillam hol tartasz??

Megyek Csajok keszulni!Puszikak!!

2014. jan. 28. 07:36
 6848/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, kíváncsi vagyok nagyon, hogy mit mond a dokid, miért nem jött meg?????????????


Évi! Én imádom a fahéjat, és soha semmi rossz hatását nem hallottam, ami terhesség alatt bajt okozhatna.


Én napi 2 3in1 nescafe-t iszom, tejszínhabbal és vastagon fahéjjal a tetején, valami csoda ízt ad az egész kávénak a fahéj :) És itt vagyok, ragyogok, imádom a fahéjat :)


Bátran eheted TE is!!! Nem árt :)


Krisztike, én is úgy gondolom, hogy az a baba a pocimból így vagy úgy, de kijön bizony :) Ha ott van a doki, ha nincs. De úgyis ott lesz valaki, úgyhogy no para :)


Holnap talizom a kis fiatal doki bácsival :)


Meli

2014. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6849/9202 anonim ***** válasza:
57%

Huu Kriszti de jó hogy írtad mert akkor ma be is megyek a bankba :)

Szilvi a fahéjnak elvileg meh összehúzó hatása van :( ezt olvastam de amugy is nagyon picit tettem ra szerencsére semmi baj mem lett:)

Meli koszi hogy írtál :)

Évi

2014. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6850/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, semmi bajod nem lesz a fehéjtól!!!

M.

2014. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!