Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6801/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok megjöttem csajok!!!!

A doktorbácsi megtalálta méhen belül a petezsákot :))))) nagyon picike még!!! 4-5 mm-kb :))))))2 hét múlva vissza kell menni, és addigra verni fog a szivecskéje :))) addig kaptam utrogestant 3x2-t és mindenképp magnézium és magzatvédő vitamint kell venni :)))

2014. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6802/9202 anonim ***** válasza:
Jaaa Vica voltam :)))))de bizti rájöttetek
2014. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6803/9202 anonim ***** válasza:

Jujj de jó :))))) nagyon nagyon örülök :))))

Evi

2014. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6804/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Vica annyira orulok h.lattak a petezsakot!!!:)))Nemsokara mar a szivdobogasat is hallod majd :))Jaj de boldogsagos!:))

Lilla orulok az inszemednek!Igy sokkal konnyebb lesz!Sikerulni fog!Nem is lehet maskeppen :))Hajra!!Irszikem mi ujsag a "Piroskaval"?Remelem megjon es mehetunk veled lombikra :))

Kicciri meddig maradsz itthon?

Livikem orulok h.irtal!Orulj mindennek a felujitasnak es az agyatoknak is es elvezd az eletet!Jo hallani rolad!<3

Evi es Klau es Melikenk puszi a pocakotokra!Vicaera is most maaaar!:)))Hurrrraaaa!:)))

Gina!Erik hercegunk milyen baba?Nem sir sokat?Eszik rendesen?Ugye van tejed boven?

Szilvus Lilikenk egy tunderke nincs mese :)Te remelem jobban vagy mar?!Higy mindig kiujul az vacak :/ nem lehet ugy meggyogyitani h.ne legyen tobbet???

Katica hat en ugy meglepodtem h.nem vagy babas!!!Azt hittem mar reg pozi lett a teszted csak nem irod...Hat meg ilyet!!!Sajnalom!!:((Ahogy magamat is kicsit...olyan szep a szaradasi csikom.A tobbkn nincs semmi.Azon meg ott virit :(

Pfff hat igy jartunk...mlst mit mondjak erre...

Mar nem nagyon csinalok tesztet Csajom max ha tenyleg tovabbra se jon meg akkor par nap mulva...Fajdogal a hasam neha szurkal is es bovebb a folyasom is...de csak neha ...valamelyik nap is azt hittem amugy h.megjott mert kifolyt egyszerre tobb mintha bepisiltem volna de hat ilyen mar volt.Ez lehet h.egy anovulacios ciklus lesz.Hat ilyen is van.De az a teszt!Hat jol bekavart nekem.Most amugy csalodott vagyok es kicsit szomoru.De majd a kovi ciklusban eros pozi lesz idon belul es kesz. :)Puszi Csajok!!!Ha kihagytam valakit akkor bocsika!<3<3<3

2014. jan. 24. 07:16
 6805/9202 anonim ***** válasza:

Drága Krissz, amíg nem jön meg van esély, és én továbbra is drukkolok neked!

ÉN viszont hétfőtől szabadságra megyek,pihizek, nyugalomba hogy szépen kitudjon alakulni a szikhólyagocska és a kis embrióm :)

Vica

2014. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6806/9202 anonim ***** válasza:

[link]


az én nagy fiam :) Imádom :) (tablókép...)


Meli

2014. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6807/9202 anonim ***** válasza:

Nekem Kriszti bő folyasom lett..azóta is sokszor előjön...

En azert nagyon szoritok mindenkinek :))

Vica jól teszed hogy pihensz :)

Nekem sikerült a babakocsit kitakarítani :))) juppi

Ádika folyamatosan jelentkezik :) már este is kezdi :)))

Tegnap eléggé feszült de lehet azert hogy sokat hajoltam a két nap alatt a fürdőkádba a kocsi miatt.

Eddig 3-4 kg jött fel..állandóan égés vok és ezzel a diétával ritka hogy azt érezzem na most jól laktam :((

Ha éhes vok a falat is letudnám kaparni :))

Évi

2014. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6808/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli mennyire hasonlít rád :) ő lassan kirepül tesóm meg megszületik :)

Évi

2014. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6809/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ma űltem az ágyon és a keresztfiam oldalról belémrúgott :((

Egy udvarba lakok testvéremékkel és a szüleimmel de külön házrész van mindenkinek..Szóval a lényeg hogy testvérem nincs olyan jól a férjével és igy a keresztfiam szinte nevelést se kapott:((

Nagyon elkeseredtem mert hiába mondtuk nem szabad bántson..mérgembe ráütöttem a kezére(5eves lesz)

Bűntudatom van és haragot érzek:(

Szerencsére nem nagyot rúgott mert a kezem ott volt de félek nehogy a babámnak baja legyen :(

Szóval kezd elegem lenni hogy a veszekedést hallom mindig es mikor dolgoznak anyumnál van a gyerek és nevelhetetlen..kiabál,üt,ver:(((

Mit csináljak??Mar azon gondolkozok elköltözünk de nincs pénz :((

Évi

2014. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6810/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi semmi baja nem lesz, nyugi, ilyenkor ők jól védve vannak :)


Megvettem a szerencsehozó cipőcskét vagy zoknit, a szívem azt súgta hogy vennem kell Ráadásul rögtön rám nézett hogy vigyem magammal

A férjemnek nagyon tetszik, jó ötletnek tartja :))))


[link]

2014. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!