Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6831/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok csajok!


Puszi mindenkinek!!!! Szép hetet kívánok, és mindenkinek alakuljon jól a dolga :)


Irszi, tesztelj már, hátha rég babás vagy, azért nem jön meg!!!!


M.

2014. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6832/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi blogjában most néztem megjött neki..sebaj az a lényeg hogy mostmár indulhat minden :)

Tegnap megvettük az első babazoknit:))

Muszály volt a lelkemnek mert el voltam keseredve hogy még semmit se vettünk :( csak kaptunk..nem mintha mem örülnék neki de na:))

Tegnap mar látszott ahogy rúgott :)) olyan cuki :) jah es most hogy visszatettem a gyümölcsöket az étrendembe es visszament a sulyom ;) max 2-3 kg eddig :))) Kicciri menj a vizsgálatokra :) es párod is :)) hatha ra tudod venni:)

Lilla hajra az inszemmel :)))

Irszi pedig indul a lombik :) írj mi a fejlemény :)

Évi

2014. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6833/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

El vagyok keseredve, mi a fene történik velem?????

Menzesz sehol, se pecsételés, se semmilyen jele, hogy meg fog majd jönni.... :(

A hőgörbém meg ilyen:

[link]

Lehet, hogy tudat alatt, a költözés iránti izgalmam okozza ezt a kimaradást nálam. 3 hét múlva költözünk, új hely, új emberek és a párom március elején megy ki Németországba dolgozni.... :( Talán ez az ami blokkolja a testemet..... Sajnos, ha most nem jött össze és meg sem jön, esélyem sem lesz a közeljövőben arra, hogy várandós legyek....:(

Azt hiszem nem várok tovább, bejelentkezek a dokihoz, mert ebből nagy baj is lehet.... :(

Évi, fel a fejjel, lesz ez még jobb is! Vigyázz a babucidra és ne idegeskedj! :)

Kicciri, Lilla, Irszi, Kriszti, drukkolok nektek, hogy minél hamarabb végre várandósak legyetek! <3

Meli, Vica, hogy vagytok? Kis babócák szépen fejlődnek? <3

Babázó anyukáink, remélem ti is és a babák is jól vannak! <3

Márti veled mi van, teszteltél már, mi lett az eredmény?

Remélem senkit nem hagytam ki, ha még is akkor bocsánat! :)

Nagyon vigyázzon mindenki magára! :) <3

Szép hetet kívánok mindenkinek! :)

Még soha nem vártam ennyire, hogy megjöjjön és tiszta lappal kezdhessünk egy új hónapba!

Mindenkinek nagy ölelés és puszi! :)

Katica

2014. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6834/9202 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok lányok, jól vagyok, pihenek és izgulok hogy legyen szívhang 6-án, 14:20-ra megyek.

Katica szerintem nem volt ovud, igen menj dokihoz hogy meghozzák a mensid gyógyszerrel, mert magától nem biztos hogy megjön :(


Vica

2014. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6835/9202 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok!

Vica persze h.lesz szívhang annak a.kis tüneményednek.:) ez tuti :) nyugi...

Irszi ahh alig várom h.tul legyél a lombikon :) már naon izgulok érted ;) de tudom minden jo lesz :)

Évi vhogy nekem se megy a ne idegeskedj terhesség alatt!! De nyugi nem lesz emiatt baja a kis tökmagnak :) Lassan már apának is rughatna egyet nem csak neked :) kis cuki :)

Meli h.vagy???

Csajok.várom az AFP eredményt :) Izgulok h.jo legyen ...

2014. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6836/9202 anonim ***** válasza:
69%

Katica, irány a doki, muszáj megtudni az okát, amiért nem akar megjönni :(


Irszike, lombik :)


Vica, nyugi! Lesz szívhag :)


Klau, köszi jól vagyok. Várom a szerdát, hogy végre találkozzak az új dokimmal. Még mindig nem tértem magamhoz, hogy itt vagyok 24 hetesen és kidobott a dokim :(


Remélem, a sors akarta így és jobban fogok járni ezzel a dokival, bár állítólag most nagyon rossz az áttelepített szülészet a II.sz. Szül.Klinikán :(


M.

2014. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6837/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi lányok, bejelentkeztem a dokihoz(szakrendelésre, mert most magánra nincs pénzünk). Február 13 11.30-ra!!! kaptam időpontot! :( Több, mint 2 hét még.... :(((

Ma este beszélek a párommal és talán ki tudunk szorítani 10.000 ft-ot a családi kasszából. Okkal gondolhatjátok most, hogy ha ennyi pénzünk nincs, hogyan akarunk babát vállalni?

A kérdésetek teljesen jogos, csak most ez a helyzet ennél kicsit bonyolultabb, nem is szeretnék magyarázkodni! :(

Majd jelentkezem...

Katica

2014. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6838/9202 anonim ***** válasza:
57%

Katica, lehet h két hét múlva már meg is jön

M.

2014. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6839/9202 anonim ***** válasza:
57%
Megjött lányok, mindenkit imádok, febr. 11.-én megyünk konzira! HA nincs ciszta, és minden oké (jó a véreredményem is), akkor kezdünk végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi
2014. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6840/9202 anonim ***** válasza:
57%

ez az Irszike!!!!!


M.

2014. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!