Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6881/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Nagyon le vagyok maradva,próbálok olvasgatni de nem sok időm van.

Tegnap voltunk két hónaposak 5800g és 59 cm Erik.:)

Voltunk csípőszűrésen és laza a csipője meg ráncasszimmetriája van.

Jövőhéten megyünk csípő uhra remélem nincs nagy baj.

A két szurit jól viselte.


[link]



Meli olvastam,hogy elestél,nagyon vigyázz magadra.

Kismamák ki mikorra van kiírva?

Évi töröld az a köcsög ismerősöd.

Nagyon szorítok mindenkinek mielőbbi babásodást, a kismamák meg vigyázzanak magukra.

Ne haragudjatok,hogy ritkán írok.

Puszi nektek!

Gina

2014. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6882/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Gina, nagyon de nagyon kis tündérke a kis Eriketek :)

annyira formás kis pasi :)


Nem lesz semmi baj a csípőjével, majd meglátod :)


Puszillak Titeket!


Meli

2014. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6883/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%
Sziasztok Kislányok. Ma voltam dokinál és 2 hét stressz után végre megnyugodtam :D CRL 2,34 és hallottam a dobogni a szívet :D Tök ideg voltam két hétig mert voltam kardiológusnál - mert szedek dopegytet meg batalocot- és kiderült hogy a a betaloc magzatelhalást is okozhat. rögtön leállítottak róla de gondolhatjátok hogy be voltam tojjantva főleg úgy hogy az égegyadta világon semmi de semmi terhestünetem nincs. De most már minden ok legközelebb feb 20 megyek uh ra :D Vica neked nagyon gratulálok és biztos minden rendben lesz nálad is !!! :D Krisztike nem érem hogy hol marad a mensid :( remélem a dokid segít majd! Marcsi, szerintem keress egy olyan dokit aki closty szedése mellett csinál uh követést is mert nélküle felelőtlenség sztem. Én is szedtem most amiből sikerült a babóca de nekem volt követés és még jó hogy volt mert nem repedt meg a tüszőm uh kaptam egy pregnil szurit is ... Iriszke végre ott a mensid lassan te is révbe érsz már !!!! :D:D:D
2014. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6884/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina nagyon cuki Erik :)))

Hát én 16 hetesen betalocot kaptam de azt nem tudom lehet az első 12 hétbe nem lehet de utana biztos mert a doki mondta hogy a babához nem jut...

Velem az van hogy nagyon meg vok ijedve mert ket napja délutánra a hasam elkezd keménykedni plusz a derekam is es nem bírok állni:(( vettem be nospat holnap meg hívom s dokit.

Évi

2014. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6885/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

Emerencia, örülök hogy minden rendben; és hallottad dobogni a kis szivecskéjét! :-)


Meli, hogy vagy? Kérjük az új pocifotót! Emerencia, Évike, Vica (tudom hogy nincs még hasad, de mi tudjuk hogy Titok van benne), Klau, kérünk pocifotót!


Kriszti, szerintem is kimaradt! Vuduráolvasást küldök neked, hogy holnap megjöjjön: "Krrrrrrrrisztimensiváááááááuhvááááá, vuduová gyeremeg!!!!!! Most!"

Holnapra megjön :-D


Lillus, de jóóóóóó! Örülök nagyon! Hű, milyen izgi! Tessék pár napot pihenni otthon!!!!!!!!!! Írj minden pillanatodról! :-)


Évi, meg tudod szűrni hogy ki írhasson a hozzászólásaidhoz! És utólag is ki tudsz törölni!

Egyébként ez engem is érdekel, szóval majd írd meg! :-) 60 valahány ezer úgy tudom.

Én tuti ki fogom írni amikor felrakom a gyerekrűl (UH, vagy pocis kép) az első fotót hogy tervezett, rég óta várva várt baba!

Gyengébbek kedvéért... :-P

Sz@rni rá! :-)

Gina, jó hogy írtál; nem baj ha ritkán, írj nugodtan! Erik csodagyönyörű!!!!! Mint Lillánk is biztosan, de Szilvi most büntibe rakott minket, és nem kaptunk képer! :-)

Vicceltem! Én is úútálok feltölteni!


Kicciri, láttam a neten otthoni sp......ma teszteket!

Olyanra vedd rá a párocskád!

Velem minden ok, a főnököm holnap kirúgja a kolléganőmet....... Nagyon ciki!!!!!!!!!!!!!!!!! Lapítok mint sz.....r a gazban, féltem az állásom én is (semmit nem csinált; csak szerinte tök jó lesz, mert több pénz marad a cégben), főleg most....

Ember mehet a proktológiára; úgy tűnik neki is aranyere van -remélem csak az!

De nem fogja megúszni, nyaggatni fogom!!!!!!!!!!!!!!! Így már az andrológiai dolgok miatt is, és az aranyér miatt is mennie kell...... ÉS be van gyulladva a válla, azért is mennie kell a reumatológiára... és gyógybigyóra utána.

Jujj de izgi, minden nappal közelebb kerülök a kisbabáinkhoz!!!!!!! :-)

Nem izgat ha márciusra csúszunk! :-) Izgi! :-) Irszi

2014. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6886/9202 anonim ***** válasza:
57%

Marcsi, szia! Én is szedtem Clostit.... én nem szeretem, de ez nem tartson vissza! Tuti babás leszel tőle :-)

Azért majd egy sp....vizsgálat nem ártana.......

Én orvost váltanék, vagy meddőségibe mennék -mostantól mindenkinek ezt fogom sztárolni!

Krisztike, ti nem gondolkodtok ilyenen??????????? :-) Irszi

2014. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6887/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ismerőseim nagy része tudja mennyit vártunk hogy baba legyen...ez a csaj nem régen lett ismerősöm..ma azt írta durva hogy az anyagiakom gondolkozok..most kérdezem en mas nem örülne ennek a nagyobb összegnek???Valoszinu hogy ha vki babát var fel hogy nem tudja azt megadni amit szeretne épp ezért jól jött volna..mindegy kiosztottam..kapott egy szep levelet utana meg töröltem :))) es tiltottam is :)))

64125ft minden szülésnél..azóta megtudtam..van aki azt mondja meg nem fogadtak el a nagyobb összeget van aki pedig hogy meg nem döntöttek..

Ma lehet megyek a dokimhoz mert feszül a hasam nagyon es nyilal:(( Ádám is olyan mintha 5 percenként ijedezne a pocakomba..kicsiket ugrik vagy nem is tudom mit csinál..felek nehogy a mehszajnal legyen baj mert állva rosszabb,.ulve tűrhető de fekve most megint mem olyan jo..

Évi

2014. jan. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6888/9202 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Ilyen a pocakom felülről nézve :)))

Évi

2014. jan. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6889/9202 Emerencia76 ***** válasza:
70%
Jaja Evi az lehet h kesobb lehet. Nekem a kardiologus az mondta hogy azonnal hagyjam abba a szedeset legfokepp ugy hogy mar volt ket vetelesem. Azert voltam tiszta ideg. iriszke mivel en eleg sok fokazsirral rendelkezem sajnos az ennpocakfotomra meg eleg sokat kell varni :-( de mivel en eleg sokat beszelek hozza es simizem az alhasam kezdetek ota, mar egy nagyin nagyin icic pici dudorkat lehet erezni ha haton fekszem :-D olyan jo ♡
2014. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6890/9202 anonim ***** válasza:
70%

sziasztok kislányok!


Évike, ne aggódj! Nekem két napja olyan hasfájásaim vannak, hogy minden pillanatban azon rimánkodom, nehogy idő előtt legyen valami és beinduljon a baba.....

Szerintem az időjárás csinálja velünk ezt a nagyon rossz hasbekeményedést és derékfájást.

Tegnap már majdnem hazakértem magam a melóhelyről, mert rendszeres időnként kő keményre feszült a pocim és ütemesen hasogatott a derekam.

Hazamentem meló után és picit lepihiztem, fél órára ami nálam soha nem jellemző.

Éjjel is jajgattam, mert a derekam és a pocim nem hagyta alább.... most vezetéskor is a derekamat maszíroztam, de tuti hogy csak az időjárás teszi ezt velünk :) Nyugi!!!!!


Emerencia, pusszancs a pocidra! Nyugi, nem lesz baja a babának, azért nem csinál olyan hirtelen magzatkárt a betaloc!!!!

Csodás lehetett látni a kicsi szívét pulzálni. Van már nevetek?????


Lilla, nagyon drukkolunk az inszemhez. Inszem után pihizz legalább 1 napot, de aznap egész estik gyertyába fekvés, ha nem is gyertyába, de párna legyen a popód alatt, hogy a kisfickók gyorsabban felérjenek!

És ami nagyon fontos, az inszem utáni 5-7 napban legyél a legóvatosabb, akkor ne cipekedj és ne hajolgass, ne erölködj, ne futkoss, mert azokban a napokban tapad a babóca a nyálkahártyádhoz!!!!!!


Krisztike, még mindig semmi???? Írj!


Irszike, márciusban lombik és gondold el, karácsonyi babátok lesz:) Istenem, a kis Irszibabucka lesz a kari ajándék a családnak :) csodás lesz :)


M.

2014. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!