Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6871/9202 anonim ***** válasza:

Marcsi, hány naposak a cilusaid? Felezd el és előtte két nappal már legyetek együtt másnaponként, legalább 1 héten át!

Vagy mérd a hődet minden reggel adott időben mielőtt felkelsz az ágyból és amikor reggel leesik a hőd, aznap este feltétlenül legyetek együtt.


Vagy ovu tesztelj!

2014. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6872/9202 anonim ***** válasza:

Én se remiszteni akarlak de nekem egy nagyobb cisztam lett es ki is maradt abba a honapba :( utana lett magátol érett tüsző amire kaptam repesztő Szurit de ugy se sikerült..adtunk pár honap pihenőt es igy kopogtatott a gólya :)

Szerintem is kene uhon nézni mert sok rosszat is okozhat

Evi

2014. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6873/9202 anonim ***** válasza:
A ciklus. hu szerint általában 30 napossak a ciklusaim.de van mikor 31 32 napra kitolodik.23.án jött meg.Hétfőn mult el.Én azt sem tudom hogy kell számolni azt hogy hányadik ciklus napomon vagyok most :( gondoltam hogy 2.ától 12.éig kétnaponta együtt leszünk.szerintetek ez igy jó?Vagy meddig legyünk ? És egyáltalán most akkor hányadik napon vagyok?Ma van a 3.napja hogy szedem a gyogyszert.Sajnos az a baj hogy itt felénk ilyen trehány minden orvos :(
2014. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6874/9202 anonim ***** válasza:

Ha 23-án jött meg, akkor kb. február 22-23-án kell megjönnie.

Tehát már február 6-tól másnaponta legyetek együtt a pároddal, egészen február 12-ig :)


sok sikert!!!!!!

2014. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6875/9202 anonim ***** válasza:

Képzeljétek hogy jártam:Feltettem azt a kérdést facebookon,hogy az első szülő nőknek az anyasági most akkor mennyi???Nagy nehezen rájöttünk nincs változás benne,de egy ismerősöm hozzá szólt hogy nem a pénzről kéne szóljon egy gyerek....hát ez nekem olyan rosszul esett....:( sírni tudnék...mert azt persze nem tudja mennyi pénzt költöttem arra hogy gyermekem lehessen és mennyi időt vártam rá....nem azért kérdeztem mert magamra költeném azt a pénzt hanem hogy a gyermekem megkapjon mindent....hogy lehetnek ilyen szemetek az emberek????Csak egy suliba jártunk és nem is tudom mi a francnak jelölt be...törölve lesz az biztos...

Msrcsi a ciklusod első napja amikor megjön.

Évi

2014. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6876/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Évi nem ragozom de elmehet a p...ba az ilyen paraszt. :-((

Ne törődj vele, esetleg tényleg töröld ki.

2014. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6877/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Marcsi én sem szeretnélek riogatni, csak segíteni, szóval nálam a Closty mindig csinált cisztát, ezért nálunk csak minden második ciklusban lehetett stimulálni.

Ha nem mentem volna UH-ra nem is tudok róla, nekem akkor is mindig kellett menni(nem csak a 10-12.napokon), ha megjött,vagyis a ciklus 3.napján, pont azért, hogy kezdhetem e a következő Closty kúrát.

A 10-12. nap pedig azért is muszáj, h lássa az orvos van e értelme, nőnek-e a tüszők,mert a következőben az UH függvényében korrigálhatják az adagot. Nincs a környéketeken esetleg meddőségi? Alapos kivizsgálás lenne jó neked és a párodnak is.

De tényleg nem okoskodni akarok, csak jó tanács:)mert velem is szedették a Clostyt régen elzáródott petevezetékkel:( Értelmetlenül...bár UH ellenőrzéssel. Szóval bármi lehet az ok sajnos.:(

2014. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6878/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla szerintem is elmehet a ....-ba es törölve lesz az biztos..

Ez van..hajra mindenkinek :)

Évi

2014. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6879/9202 anonim ***** válasza:
57%

Marcsi!

Szedd nyugodtan!!!

Ha el van záródva a petevezeték,azt ugysem látják....

Én is clostiztam,első hónapban nézett a doki,de utána sajnos szabira ment és azt mondta azt a hónapot hagyjuk ki,hát én nem vártam egy hónapot,igy szedtem magamtól...uh nélkül...

Ha hajlamos vagy a cisztára,akkoris lesz cisztád ha uh-t csinál,szóval az nem véd meg tőle!

De a helyedben azt csinálnám,hogy ezt a hónapot végig csinálnám,ahogy a doki mondta,aztán ha véletlen nem sikerül a baba és megjön,utána menj vissza és akkor nézzen meg,akkoris látja hogy van e ciszta vagy nincs...

Ha dilisek felétek az orvosok,akkor találj ki egy mondva csinált okot,csak azért hogy rád nézzen uh-n...Nagyon görcsölsz vagy akármi:)

A mensid első napja az 1. nap:)

Onnantól számolunk,de ha este jött meg,akkor másnap reggel az első nap:)

Tehát onnan kezdj számolni!

Ha 30 napos a ciklusod akkkor 15.nap van elvileg peteérés,de előtte és utána 1-2 napot számolj!

Pont középidőben legyetek együtt mindennap!!!!

Mert sosem tudni hogy a férjed spermái milyen minőségűek....lehet nem élnek tovább csak 1-2 nap és akkor az gáz ha csak két naponta vagytok együtt pont peteéréskor!

Mi abban a kritikus 3-4 napban,mindennap együtt voltunk,előtte utána pedig 2-3 naponként,nem strapáltam le apát:)

Két clostis gyerekem van,szóval nyugi,minden rendben lesz és lehet neked is csak egy löket kell hogy jöjjön a baba:)

Drukkolok!

De számolj és nehogy elszalaszd azt a pár napot!!!!!

Szilvi

De ha leírod pontosan mikor jött meg,segitek:)

2014. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6880/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Szilvi :) 23.án jött meg arra már sajnos nem emlékszem hogy mikor de biztosan nem este.Én onnan számoltam a napokat és hétfön kezdtem el a clostit.Aznap el is mult a menzim.
2014. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!