Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6891/9202 A kérdező kommentje:

sziasztok Dragaim!Hat csodaszep a kis Erik Gina :) Majd irj h.mizu a vizsgalatokon remelem gyorsan tudjak orvosolni a problemat!

Evi szep a pocakod!:))

Emerencia ugy orulok h.hallottad a kis szivet :))

Hat en meg bekaptam egy virust sztem :( hasmenesem van reggel ota...vagyis hajnalban "ebresztett".Faj a hasam-a beleim- raz a hideg es gyenge vagyok.:/ Kepzeljetek amugy tegnap reggel ota faj a mellem az egesz rendesen faj de meg bele is nyilall nagyokat.Mensi elott 1-2 nappal szokott feszulni kisse ugyh.lehet h.megjon mar!Irszikem koszonom a varazslatot!!!:-D:-D Bar igy nem szokott fajni(akkor fajt igy mikor clostit szedtem)hat azert remelem a mensit jelzi...babara mar nem is merek gondolni.Bar nem teszteltem 1 hete...de kedden ugyis megyek a dokimhoz...Mindenesetre most dietazni kell meg ilyenek :/

Puszi Csajok doglodok tovabb!...:)

2014. jan. 31. 09:10
 6892/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm csajok a drukkot :-) <3, és a jó tanácsokat, igyekszem mindet megfogadni, betartani :)

Apa már "leadta" a srácokat reggel, most indulunk vissza értük délre :-)

puszi

2014. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6893/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ma szedtem be az utolso clostit.:) annyira várom a fejleményeket.Mikor lesznek mellékhatások vagy valami? Akkor elméletileg ma vagyok a 9.napon..és akkor 14.napon lesz kb az ovu ? Vagy mikor?O én már semmit nem tudok...:/ Sosem lessz már február 22.e :(
2014. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6894/9202 anonim ***** válasza:
57%
igen, kb akkor lesz. Jövőhét csütörtöktől az febr.6. legyetek együtt szinte minden nap!!!!!
2014. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6895/9202 anonim ***** válasza:
70%

Lányok én feb 6-án megyek újra UH-ra hogy van e szívhang a picurnak :)))

Ha lesz, utána felteszek pocakfotót, addig nem :)

Vica

2014. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6896/9202 anonim ***** válasza:
78%

OK, szorítunk Vica :)


M.

2014. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6897/9202 anonim ***** válasza:
78%

Meli koszonom hogy írtál,most egy kicsit megnyugodtam..kopp leesett a kő a szivemröl:)) annyira féltem hogy miért van hogy néha kitört a sírás belőlem es olyankor Ádi jót belémrúg,hogy itt vok csak fejezd be a sirast :)))) :,((

A doki emelt a magneroton es pár nap múlva hívjam fel hogy vok..sok pihenés..iszok sok folyadékot mert arra gondoltam nehogy megint a felfazas is legyen...most kicsit jobb

Jujj Lilla :)))) en lemaradtam ....szóval ma mentek :) de jó:))))))))

Vica nincs ha!!!!van és lesz is...:)))))))))) most mindenki babas lesz :))

Lehet kinevettek most de 2 hetente veszek egyre nagyobb bugyit :))) most nem mertem elmenni igy közbe jött az olló :) megvágtam hogy ne szorítson :)))) hehe tiszta dili vok :))))))

Megyek sziesztatok meg magnerotozok :)

Puszi mindenkinek

Evi

2014. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6898/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vica, persze hogy van szivhang! Ez nem is kérdés :-) víg nagyon magadra! !!

Évi Drága én csak azt látom, hogy egészséges babát vársz és a többi meg részletkérdés! Úgyis minden rendben lesz! !!

Meli na peeeeersze hogy a doki lelépett amúgyis olyan "egyszerű" a terhességed ;-) új doki új szemlelet!

Erik kukisunk valami csodaszép (Kira, Lili is)

Lilla annyira drukkolok! !!!!!! Most épp jó lesz mert igazán erre tudsz majd koncentrálni :-)

Irszi torjel előre mint a vizforras ! Tisztában vagy azzal, hogy a lombikkal babas leszel????? Össze szorult a szívem. ..

Természetesen Kriszti Te is csak ez a szitu ami van veled most az sz*r jobban vagy már?

Emerencia azért ugye kaptunk poci fotot. ..mi úgyis tudjuk ott a Kincs bent ;-) nagyokat rúg a pici?

Marcsi, Katica szeretettel udvozollek titeket Itt babasak lesztek ♡♡ minden segítünk egymásnak!

Szilvi remélem birod még a kis Cukikaval ;-) hogy reagált a hora ?

2014. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6899/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Ugye nem hagytam ki senkit :-$

Nálam meg új üzletvezető lesz hmmm akit meg a másik üzletben én tanítottam amikor kezdett. ..érdekes szitu kevesebb mint egy év alatt ide jutott, szép. Az is benne van szerintem, hogy kanadai és jól nyomja az angolt nyilvánvalóan. .na majd lesz valami.

Hoztam otthonról diofalevel teát és azt iszom felváltva 6 hétig. Mondtam Atinak mondtam meg mutattam a házi sperma tesztet és azt mondta jó nézzük meg szuper. KÖSZÖNÖM IRSZI

Szóval irány a patika:D

Amúgy ennyi van velem. ..


Puszika és drukkolok mindenkinek♡♡

2014. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6900/9202 anonim ***** válasza:
57%
Marcsi, én csak annyit tudok hozzáfűzni a clostihoz, hogy nekem mindig csak ezzel sikerült teherbe esni, nem csinált cisztát, és nem voltam soha UH követésen, annyi hogy hőhullámaim voltak de semmi több, az meg megéri a picurért :)
2014. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!