Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6811/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most végre jelzett hogy itt vok anyu :))

Remelem en is hogy nem érte semmi csak már én borultam ki

Nagyon cuki amit vettél :)) en is akarok menni vásárolni :))

Évi

2014. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6812/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok kislányok!

A szellemcsíkos tesztektől én is kivagyok, tele van velük a F............... padlás! :-)

Évi, szuper hogy ki tudtad takarítani!!!!!!!!Az Apródon egyébként nagyon sok cucc van, érdemes körülnézni (és a többin is; és bababizományikban is!!!!!!!) Nagyon jó árban lehet nagyon jó dolgokat kifogni.



Én most az új etetőszékünket sikáltam vagy 4 órát; először Frosh tisztítószerrel és meleg vízzel, aztán Cif-fel, folyékony mosószerrel, majd jött a Savo (sajnos kellett; pl. az 5 pontos biztonsági övre; de a penészt kivitte és a színét szerencsére nem!!!), aztán megint Frosh, és rengeteg meleg, majd hideg víz... Rongyok, körömkefe, fültisztító pálca.... szanaszét repedt a kezem! De olyan szép lett! :-)

Imádok babacuccokkal akármit is csinálni!



Lilla, INSZEM!!!!!!!!!!!!!!! De jó!!!!!!!! Végre! :-) Nagyon várom már!!!!!!! Hű, pár hét és kismama leszel!!!!!!!!!! :-) Azta, de jó! :-)


Meli, szép nagy a pocid, te jó ég! A lábujjad.. te nő; veled aztán mindig történik valami!

Évi, a babák odabenn nagyon védve vannak! :-)

A keresztfiaddal nem tudsz csodát tenni ha máshol nincs megnevelve; max. ti tartjátok magatokat következetesen a szabályokhoz; amiket nálatok /veletek szemben mindig, minden körülmények közt be kell tartani. Reméljük sikerül.

Akit kihagytam bocsi, de nagyon fáradt vagyok!!!!!!!!

Mensi sehol... hogy egye meg a f... Látjátok, tényleg ez van, ha nem várjuk megjön; ha már várjuk, akor meg cseszik jönni. Pecsételek legalább; szóval valami lesz napokon belül. Szorítsatok hogy jöjjön meg holnapra légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Voltam EKG-n, az szupi, és a vérnyomásom is. :-) Irszi

2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6813/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus!!!!!!! Igen, cuki a kis zoknikátok! :-) Az első ruhadarab! :-)

ÉS örülök a petezsáknak nagyon! CSodajó! :-) Irszi

2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6814/9202 anonim ***** válasza:
57%

Akkor Irszi meg szenvedtünk azert hogy tiszták legyenek a baba cuccaink :)))

Keresztfiam csak rám és a férjemre hallgat de most nem tudom mi volt vele..nem győzött bocsánatot kérni,én meg sajnáltam mert a kezére ütöttem hogy ilyet nem szabad..sose ütöttem meg :( fajt a szívem mert nagyon szeretem és tudja is

Jövőhéten elvisszük a nevelési tanCsadoba mert a védőnő is ajánlotta..

Szep estet mindenkinek

Évi

2014. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6815/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi azért egy tesztet reggel lőjj el tudod sose lehet tudni..

Évi

2014. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6816/9202 A kérdező kommentje:

<3 Szepsegesek a pocakok es rucik.is :)) Vica!Most utalsz hogy Krissznek hivsz???:( Gorcsol a mehem.:( nyugos vagyok.Katica neked is gorcsol kozepen?Lehet reggelre megjon...Irszi drukkolok h.jojjon mar meg rendesen!!Meli.a labujjad :O vigyazz magadra!!A "repat" nem a talpad ala.kell tenni.:-D Szegenykem!Vica irj tuneketet!Mit erzel??Mindent tudni akarunk.:)))<3

Puszi Csajok!!

KRISZTI :-D

2014. jan. 24. 23:08
 6817/9202 A kérdező kommentje:
Ja.Evi nem lesz baj de vigyazz magadra!!<3
2014. jan. 24. 23:10
 6818/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
69%

Sziasztok Kedves Lányok!

Évi biztos nem lesz semmi baj. Elhiszem nem egyszerű egy neveletlen gyerekkel, mert szegény nem tudja hogyan kell viselkedni, és ne legyen lelkifurdalásod, látod bocsánatot kért, és ha nem ütsz a kezére, akkor lehet fel sem fogja milyen rosszat csinált.

Irszikém remélem ma reggelre megjött...Milyen kis ügyesek vagytok, hogy tisztára varázsoltátok a babacuccokat.

Rám is vár egy csomó, mert a családból minden gyerekes ránk hagyta a babaholmikat, fel vagyunk készülve fiúra, és lányra is :) De vidéken van minden egy üres házban.

Jaj Krisztikém hát ha nincs baba, miért nem jön már meg?? De biztos nincs? Fáj a méhed az már jó jel, mert valami történni fog.

Drága LÍvi de jó, hogy írtál!!! Szépítgesd a lakásotokat,dolgozz sokat, és éld az életed, majd eljön az idő, amikor észre sem veszed és terhes leszel. Mivel foglalkozol egyébként? Írtad, hogy imádod a munkád, ezért kérdezem.:-)

Vica szép a babazokni :)

Csajok tényleg be vagyok sózva az inszem miatt, és várom is, és bízok benne, hogy azok közé a szerencsések közé tartozom majd, akiknek elsőre összejött.

Kicciri mi újság? Hogy vagy?

Puszi Csajok

Bözsike :-)

2014. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6819/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
69%
Ja Meli, nagyon helyes a nagy fiad, tiszta anyukája:-)))
2014. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6820/9202 anonim ***** válasza:
69%

Lilla nagyon szoritok hogy az inszeminacio sikerüljön :) de fog is mint Irszinek a lombik :))) jujj alig várom

Kicciri nektek is :))))

Szep hétvégét :)

Évi

2014. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!