Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6771/9202 anonim ***** válasza:
70%

Köszönöm Lilla :))) <3

Irszi csüti estére húzd ki a tamponokat amiket fénypostával küldtem anno :))) jujj de jó hogy minden rendben :) tiszta izgi :)))) alig várom gyertek a pozitív tesztekkel :))

Évi

2014. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6772/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém küldök neked sok-sok mensimanóóót :))

Vica

2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6773/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Azt se tudom ki kit irt mert...en csinaltam tegnap este tesztet nega lett de nem is vizslattam mert almos voltam mentem lefekudni.Aztan most mire felebredtem lett rajta egy masik halvany csik DE gondolom szaradasi csik de olyan szep :)) meg sose lattam ilyet.Viszont!Olvastam h.masoknak is volt h.szaradasi csik jelent meg mert epp olyan volt a teszt.Hat ezzel osztonoznek h.vegyel meg teszteket.Nekem van meg egy par abbol a 20db-bol amit rendeltem ugyhogy holnap reggel csinalok masikat.De milyen erdekes,nem Csajok?!Ugyanolyan vastag mint a conrol csik es hat a szine hat halvany de ott van...Elhiszitek hogy nem hiszek a szememnek?????Ha szaradasi is de olyan jol nez ki :) Kepet mar most szolok h.nem tudok feltenni mert nincs szamitogepunk itt Pesten(de azt mar irtam korabban is) mindent telefonos neten intezunk mert ez is remekul megfelel a mindennapokban.Hetvegen tudom feltenni akkkr haza megyek ...ha latszi egyaltalan fenykepen.De adddig ugyis csinalkk meg masikat holnap reggel aztan kiderul h.mi az.Amugy nem erzem magam mashogy ugyh.gyanitom tenyleg csak szaradasi de azert erdekes...Hat meg vagyok lepve igy hajnalbam rendesen.Na!Odaig mar eljutottam h.legalabb szellemcsikos tesztem lett...:/ ...az is valami :) mensinek amugy se hire se hamva meg...Raadasul amikor visszajottem Anyaektol Pestre jan.7.-en meg utana szexeltunk mi de csak ugy tet nelkul (en mar addigfa gondoltam meg volt az ovum)es semmi kisparna hanem jarkalas...kajalas volt utana...ugyh.tenyleg erdekes lenne ha...

Hat mindegy Csajok megprobalom nem beleelni magam...de arra kerlek most Titeket Edeseim h.nagyon szurkoljatok!!!!Meg sose ennyire nem kellett szurkolni!!!

Mindenkit imadok!

Anyaaaaam!Masodik csik van a tesztemen!!!

2014. jan. 22. 07:11
 6774/9202 anonim ***** válasza:
57%

JAJ KRISZTIKE, FUTKÁROZIK MINDENEMEN A HIDEG, TISZTA LILBABŐR LETTEM, AHOGY ELKÉPZELTEM A MÁSODIK CSÍKODAT A TESZTEDEN! AZ IS CSÍK!!!! TE LÁNY, MOST NAGYON BE VAGYOK SÓZVA, TESZTELJ HOLNAP REGGEL IS ELSŐ PISIBŐL ÉS AZONNAL GYERE A JÓ HÍRREL :)


Vica, hogy érzed magad?????? Holnap doki :)


Évikém, örültök, hogy kisfiatok lesz??????


Irszike, annyira de annyira várom már az indulásodat!!!!!!

Szugerállak, hogy időben megjöjjön, jaj de izgalmas, el sem hiszem, hogy itt az idő.....babásodni fogsz, érzem!!!!


Bözsi, inszemre fel!!! Meglátod, meghozza a gyümölcsöt... :) baba lesz belőle!!!!!!!


Többiek, mindenkinek megy a drukkolás!!!!!!!!!!


Én doki nélkül maradtam. 23 hetes vagyok és elbúcsúzott a dokim, mivel mégsem vállal már inkább szüléseket. Most keresgélhetek.....senkit sem ismerek..... hát ez meglepi volt, nem mondom.....


Meli

2014. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6775/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti látod en mondtam hogy értek vmit ;))))))) juhiiiiiiii :))))))))) vhogy volt egy furcsa megérzésem...a családba néha félnek tőlem mert sok mindent megérzek es megálmodok :)))

Holnap teszt :)) amugy telorol is fel tudod tölteni a kepfeltöltés.hu oldalon en is ott szoktam

Meli kicsit számítottam hogy lány :) de mar nem cserélném el :)) kis trónörökös lesz :) ti mit szerettetek volna??

Sajnálom hogy az orvosoddal igy jártál :(

Évi

Jujj Kriszti :()))))))

2014. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6776/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt itt Vica!

Krissz száradási csík nincs, max árnyéknak tűnik, szerintem az ott a babócád hihi:))))) Milyen szine van a csíknak azt meg tudod mondani?

Drukkolunk hogy minél erősebb legyen és egyértelműbb.

ÉN egyszer egy lejárt teszttel teszteltem, nem volt rajta semmi második csík, betettem a fiókba, másnap volt rajta egy halvány derengés, és terhes voltam, úgyhogy megy a drukk!!!!


Melikém jól vagyok, előjöttek a reggeli émelygések 5 hét és 2 napos vagyok most, és a holnapot már nagyon várjuk hogy lássuk a mi kis drágánkat :)

2014. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6777/9202 anonim ***** válasza:
70%

Vica annyira örülök hogy ilyen boldog vagy és hogy visszakaptuk az igazi Vicát :))

Most kívánod a savanyú ubit??:))

Érdekes amugy mert a 12 het utan elmúlt a szagok érzékelése..

Most baba érzékelés van ;) bár ma még nem jelentkezett de tegnap szerintem már bukfencezett :)

Évi

2014. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6778/9202 anonim ***** válasza:
57%
Semmi savanyúság kívánás, inkább a sült csirkeszárny dominál most :)))))
2014. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6779/9202 anonim ***** válasza:
57%
:)) nekem a 6 heten jött elő a hús undor :)) jujj mennyire :) pedig mindig húst hússal ennék de azóta elmúlt :))
2014. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6780/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok

Kriszti hátha nem.száradási csík volt.az :) én naon drukkolok. :)

Nekem 2. napja h.egyre erőteljesebben bubit érzek.a.pociba :) olyan jo érzés ;)

2014. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!