Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6741/9202 Kicciri ***** válasza:

Szia Katica udvozollek <3


Sajnalom,de en azt mondom ,hogy ezen a teszten nem latom a masik vonalat :( De sose bankodj itt ugyis babas leszel!!!!!!


Puszika es lanyok olelek mindenkit :)

2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6742/9202 anonim ***** válasza:

Én látom a csíkod, tök halványan ha nem nagyítom ki, 1-2 nap múlva tesztelj ugyan ilyennel :))

Vica

2014. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6743/9202 anonim ***** válasza:
Szia Katica!! Lehet rossz a.szemem...de én mintha látnám ott azt a halványka.csíkod... rem a kovi teszten erősebb lesz :)
2014. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6744/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Kislányok!

Vicus, nagyon édi a blogod! Hű, de jó neked hogy már vonalzód is van!!!!! :-)

Jó dolog ez a blogírás, az ember minden pillanatra emlékezni fog, és ezt tényleg megmutathatja a gyermekének. vagy akárkinek! :-)

Katica!!!!!!!!!

Én is látom, de ez még ilyenkor nagyon becsapós, nekem millió ilyenem van már, és egyikből sem lett terhesség.

Akkor egyértelműen pozitív egy teszt, ha az a csík jó helyen van, egyenes, és RÓZSASZÍN! Az mindegy hogy alig látszik, ha rózsaszín, akkor pozitív! Akár naponta is tesztelhetsz, szorítok hogy erősödjön!

Viszont ha olvasol minket egy idelye, és már írtál is, akkor szerintem mindanyiunk nevében mondhatom hogy csatlakozz hozzánk bátran, örömmel fogadunk! :-)

merencia drága, hol vagy? Mi van veled?

Többiek? Kismamikáink?? :-)

Majdani kismamikáink?

Krisztikém, és a digitálisra berajzoltam az + jelet ám... szóval vad elképzelés, de jó ránézni. Vizualizálom, hogy legközelebb ilyen legyen! :-)

A hasam 2 napja fájogat; remélem ez azt jelenti hogy szépen péntek REGGEL megjön! :-) Akkorra van rendelve! :-) Puszika! Irszi

2014. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6745/9202 anonim ***** válasza:

Katica örülök hogy írtál nekünk :) en vmit látok a teszten de azt mondom tesztelj két naponta es nagyon szoritok neked :)

Én is akartam vonalzót csinálni erre kiírta hogy a baba a dátum szerint mar megszületett..hat érdekes..pedig jól írtam

Évi

2014. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6746/9202 anonim ***** válasza:

Köszi lányok a reagálásokat!

Jól esik, hogy befogadtatok! :)

A tesztemen tényleg van másik halványka vonalka, de nagyon azt gyanítom, hogy csak száradási csík!

De azért fogok még csinálni egy komolyabb tesztet(kazettás vagy digitális) és majd akkor kiderül, hogy mi is volt ez a vonalka.

Kismamik, nagyon vigyázzatok magatokra és a babátokra! :)


Akkor ha nem bánjátok, én is beállok a sorba......babáááásoooodjuuuunk !!! ;) :)

2014. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6747/9202 anonim ***** válasza:

Katica örülünk neked :) Tesztelj még majd pár nap után hatha nem száradási csík az :)

Itt sorban babásodik mindenki... már annyi kismaminak van h. huhh :D

Januar jol kezdődött...és jol is fog folytatódni... Mindenki aki itt van és babásodni akar az éven fog ;)

Most Irszi drágán van a sor...a február az ő hónapja :)

2014. jan. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6748/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!:)

Klau jo hogy leirtad h.neked hogy volt:)el is kepzeltelek hogy izgulhattal :)jaj milyen boldogsag lehet az :))

Irszikem drukkolok h.a menetrend szerint legyen minden!!

Katica udvozollek!Haaaaat en uuuugy orulnek egy ilyen tesztnek!:))Nekem sosincs rajta ilyen szaradas utan se mert en meg 2 napig teszteles utan is vizslatom hatha...de sose.Az h.fenykepen is latszik tok jo mert eloben gondolom sokkal jobban :))Hat tesztelj megint sztem pozi lesz :))Drukkolunk es Babasodj!!!!:))Mikor nem kellene megjonnie amugy?

Nalam semmi Csajok...nem jott meg meg a mensi,de mar csak a januar 7.-ei vagy utana valo egyuttletekbol lehetett valami...volna ha...de sztem nincs semmi csak most kesobb jon meg.Lehet nem is volt ovu.Vahy megint a ciklus vegen erett petesejt mint a multkor...nem tudom majd megjon ha akar.Fel vagyok ra keszulve.

2014. jan. 20. 07:22
 6749/9202 anonim ***** válasza:
69%

Krisztike, miért nem tesztelsz végre???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Meli

2014. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6750/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Kriszti!

Köszi, jól esik, hogy ennyire örülsz nekem! <3

Tudom miről beszélsz. Rengeteg "hómezős" tesztem volt már...

Ezen a teszten tényleg látszik valami, még ha száradási csík is, de legalább nem teljesen fehér... nagyon örülnék neki, ha végre láthatnék egy olyan tesztet mint a Vicáé <3, lehet azonban erre még várnom kell!

Nem jött még meg, pedig már 3 nappal túl vagyok a "kötelező" ciklusom első napján.

Ma azt érzem, hogy kicsit fájdogál a hasam és fel is vagyok puffadva, lehet hamarosan még is csak meg fog jönni, majd kiderül. Tesztelni most egyelőre nem akarok, elég a sok negatív tesztből!

Te viszont miért nem tesztelsz, talán most sikerült!!! Nagyon nagyon szorítok, hogy láthass végre egy szép pozitív tesztecskét!!! <3 :)

Kismamik és leendő kismamik remélem jól vagytok? Bocsánat, hogy név szerint még nem tudok megemlíteni mindenkit, de nézzétek el nekem...:)Igyekszem majd felzárkózni! ;)

Szép napot mindenkinek! :) pusszancs

2014. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!