Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6701/9202 anonim ***** válasza:
57%

Erszi drága! Köszönöm, hogy ennyiszer gondoltál rám és kérdeztél hogy vagyunk. Puszillak :)


Szülés előtt pár nappal:

[link]


Gyönyörűségem:

[link]


K.

2014. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6702/9202 anonim ***** válasza:
57%
Erszi= Irszi, csak nem tudok írni :)))
2014. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6703/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini naon szép kismami voltál... szép nagy pocakod.volt.:)

a lányod meg tényleg gyönyörű... de cuki... :)

2014. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6704/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini,de jó hogy egy napra vagyunk kiírva :))

Jujj nagyon szép babád van :) es gyönyörű kismama voltál :)

Vica nagyon de nagyon örülök :)))))))))))))))

Évi :)

2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6705/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vagyis hogy egy napra voltunk csak egy év eltéréssel :)
2014. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6706/9202 anonim ***** válasza:
57%

csajok!!! micsoda hírek!!!


Kini! Csodaszép a kisbabátok!!!!!!!!!!!!!! Azok a szemecskék :)

Azon mosolyogtam, hogy most 22.héten vagyok és akkora a pocim ruha nélkül, mint neked ezen a képen amit szülés előtti napokban csináltál :) Még sok-sok hetem van, május 23-ra vagyo kiírva :)


Vica!!! Vicuska!!! GRATULÁLOK!!!! Ez csodálatos szép pozitív teszt!!! Na ugye????? Babásodik itt mindenki szép sorban!!


Krisztike, tesztelj már te is!!!!!


Emerencia!!! Szuper!!! Csodálatos kisbabád van, szépen pulzál a kis szíve!!! Örülök nagyon!!! vigyázzatok egymásra!!!!!


Irszike, TE jössz a sorban majd a februári lombik után :) De jó lesz nézni a Te pozitív tesztjeidet is :)

Már alig várom!!!!!!! Nagyon várom a kezdéseteket!!!! MIndent írjál meg majd minden nap!!!!


Klau! Figyu, nekem nem árulták el a 12.héten a baba nemét, mert állítólag akkor még nagyon összetéveszthető :)

DE kb. a 15.héten azt mondták, hogy kisfiú!!!!

Aztán ugyanez a doki a 19.héten közölte, hogy kislány!!!!

Hurrá, most akkor mi is??????????????


végül most a 21.héten a genetikai UH-on egyértelműen láttuk, hogy kukis :)


Hétfőn megyek megint a dokimhoz és eljátszuk vele, hogy nem látták a genetikai UH-on a nemét, mert nem úgy feküdt és nézze már meg, hogy mit lát a lába között.


Szerintem nem is emlékszik, hogy már mondott fiút is és lányt is. DE ha most is lányt mond, akkor kitépem a hajamat :) A genetikán ugyanis két különböző genetikus mondta, hogy ez hamisíthatatlanul fügyis :)


Évi, tegyél fel pocakfotót :)


MINDENKI TEGYEN FEL POCAKFOTÓT :)

Meli

2014. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6707/9202 anonim ***** válasza:

Drága lányok itt Vica!

Egyszerűen tegnap óta nem tértem még magamhoz hogy sikerült, nekünk aki annyit de annyit szenvedtünk érte!!!!

Úgy volt hogy csak ma reggel fogok tesztelni. Tartottam magam ehhez felálláshoz egészen estig, amíg valami olyan érzés belém nem nyilalt hogy nekem most tesztelnem kell, különben egész éjjel nem fogok dögleni az izgalomtól. Éreztem hogy pozitív lesz, hogy itt van velünk! VEttem egy poharat, felfogtam az esti pisim ez pontosan 18.15 volt. Belemártottam és kihúztam, kitettem a mosdó szélére, és már látom hogy rózsaszínedik a csíkom, nem akartam elhinni hogy tényleg ott lesz, azt hittem majd megszárad nem lesz ott semmi, de egyre jobban jött elő a csík, még végül kész lett 1 perc alatt. ÚRisten !!! Ott a csík, futkostam mint pók a falon, egyedül voltam otthon, férjem túlórázott, azt se tudtam hova szarjak örömömbe, megfogtam a hasam, és mondtam tudtam tudtam, köszönöm angyalkák, köszönöm a jóistennek a férjemnek az orvosnak mert hót biztos hogy a megemelt merckforminnak nagy szerepe volt benne. Szóval ugráltam, bőgtem, remegtem kívül belül, és mondtam neki hogy nagyon boldoggál tettél minket drága kicsi szivem! Felhívtam a férjem mikor tutira kész volt a teszt, és mondtam neki hogy pozitív, és visszakérdezett, hogy tényleg????? Dehát alig voltunk együtt :)))))))) Nagyon örült, azt mondta ebből is látszik hogy a kevés együttlét is elég, csak időzíteni kell, pedig most a fáradtság és túlóra miatt nem időzítettünk nagyon kivéve a 30-át. Annyira örült, azt mondta siet haza hozzánk, és mikor hazaért megsimogatta a pocakom:))))) Fel sem fogtam. Reggel mikor felkeltem azt hittem álmodtam, felkapcsoltam a villanyt és láttam hogy bizony ott a csík szépen határozottan :DDDD

Csütörtökre jelentkezek be az orvoshoz, mert a korábbi vetélések miatt kezelni fognak, és lehet hogy már februártól otthon leszek! Gyönyörű őszi babucink lesz ISTENEM KÖSZÖNÖM! Neketek is köszönöm hogy drukkoltatok, hogy a depressziós időszakaimba elviseltetek mert egyszerűen a poklok poklát éltem át, de ennek vége, ez a baba megmarad!!!Erős és határozott!!!!! Szédülök mint a kutya, de nem érdekel!!!!!!!!!

Boldogok vagyunk és ez a lényeg! MIndnekinek kívánok hasonló érzést, mert überelni nem lehet az tény :))))))))))))


Vica

2014. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6708/9202 Kicciri ***** válasza:
70%

Sziasztok Draga lanyok,itt Kicciri!


El sem hiszem , egyszer nem tudlak kovetni benneteket es mennyi JO HIR,DOLOG tortenik <3 <3 Nem tudok mos lanyok kulon-kulon mindenkihez irni,ne hari! Azt tudom,hogy mi egymasnak generaljuk a * Jo Dolgokat * es nagyon erosen tamogatjuk egymast :)Koszonom lanyok!


Kimondhatatlanul gratulalok mindenkinek..

Annyira joooo ez. Szohoz sem jutok,ne haragudjatok...


Itthon vagyok, Kecskemeten es sok az intezni valo. Nagyon nincs idom ki-be kapcsolni a gepet. Otthon telorol kovetem az esemenyeket itt meg nem mukodik a kartyam,pont amikor minden beindul ooo Anyam..

Holnap megyek nogyogyaszhoz es megkerem csinaljon UH-t van-e meg cisztam. Kepzeljetek talan beindult a fogyas azt mongyjak a szuleim :-)

Babasak lesz MINDENKI!

Kini,Szilvi,mindenki orulok,hogy jol vagytok a babocak csodaszepek!


Millio puszika!


Kicciri

2014. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6709/9202 Kicciri ***** válasza:
70%

En hulye...


VICAAAAA GRATULALOK!!!!!!

2014. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6710/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Vica örülök neked, hidd el minden oké lesz most, de tényleg írasd ki magad.

Emerencia gratulálok, ver a szíve csodás érzés lehet:)

Krisztike jobban vagy ugye? Tesztelj kérlek :-)

Szilvi olyan gyönyörű a kislánykád, Lili egy tündér:),

és Kinié is, gratula:)

Irszike meglátod februárban már el is kezdheted írni a babanaplódat:))

Ami neked van, nekem is nagyon tetszik, ha egyszer valaha sikerül én is megveszem:)

Évikém remélem jobban vagy, tuti én is betegre aggódnám magam mindentől.Belegondoltál, hogy hamarosan a kezedbe foghatod az első babádat? :-)

Meli nagyon szép kismami vagy:)

Kicciri veled most mi újság?


Velem ebben a ciklusban nem történik semmi, kb 22.cn-on lehetek, nem követem pontosan. Az előző Closty és tüszőrepiből maradt egy ciszta, pont mint a múltkor, és akkor nem lehet stimulálni.

Ha megjön, (23-a körül) akkor kell telefonálnom időpontért a SOTE-ra.

Vica írj le mindent, amit érzel !! Az összes tünet érdekel! :-)))

Puszi Mindenkinek!

2014. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!