Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6681/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, remélem nem fáztál fel; hanem tényleg ennyire szolidalítasz Évivel! :-) Remélem elmúlt!

Hű, akkor nem kapkodod el! :-)

Évike, mindent néznek, hogy minden szuper legyen! :-)

A hasad azért feszül gondolom, mert már "koros" terhes vagy, és nyilván izgultál... :-)

Úgy tudom már a 20. héttől feszülhet:-(

Köszi-köszi! :-)


Lányok vettem ma egy könyvet: Heidi Murkoff: az a 9 hónap TERHES-NAPLÓ

Hát, szuper, nem mondom! Pont nekem való! Az első pillanattól lehet bele jegyzetelni.. :-D

Holnap után fogorvos... :-((((((((((

CSajok: hogy van ilyenkor pl. a védőnő kérdés? És mikor kell gyerekorvost választani? Normális a védőnőtök? Úgye már nincsenek múmia nyanyák, akiktől kiver a víz mert akkora b@romságokat mondanak?

Irszi

2014. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6682/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt itt Vica!

Irszi, ha terhes leszek, én is megveszem ezt a könyvet. Nekem megvan ebből a sima Az a 9 hónap, rettentően jó könyv, bár 5000 ft volt mégis imádom!

Alakulok, és izgulok :)

[link]

2014. jan. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6683/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hat Evi akkor remelem elrontottak valamit es a valosagban minden jo lesz!Nem tom mikor kellene megjonnie hat ha 28 nappal szamolunk mint mult honapban akkor tegnap..de lehet h.most hosszabb ciklus lesz...nem tom.

Irszikem a fogorvos...hat szoritok.En mindig mindenre erzestelenitot kerek ott :))) meg fogko leszedesre is :)) nem akarom h.fajjon:)drukk hozza!:)

A fajdalom azota nem volt minden normalis...nem tom mi volt az.De gondolom ha felfazas akkor nem nehany alkalmas.Ki tudja mi tortenik odabent...Jah nem kapkodom el vhogy naiv modon azt hiszem sikerul spontan majd :-) Aztan majd kiderul mi is lesz.Kellene egy josno :-D

A konyv tok jooooo lehet :-)

Vica holnap mar tesztelhetsz!:-) Drukk!A hod maradjon fent!:)

Puszi Csajok!:)<3<3<3

2014. jan. 15. 07:05
 6684/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák:)

Ne haragudjatok,hogy eddig nem irtam,holott mindennap olvaslak benneteket,de mire írnék,Lili már ébred:)

Most is fennt van már,épp viháncol az ágyába és sztem már áll a végébe és ugy sikit hogy ugyan menjek már be,mert ő felkelt:)

Na szóval....Lillussal minden okés,szépen fejlődik,olyannyira,hogy 8 hósan már felállt és mászik mint a golyó,mindenhol feláll ahol teheti a leg extrémebb helyeken is.Makacs,akaratos,hisztis,igazi lány:)

Nagyon veszélyes mutatványokra képes és nem egyszer koppan a feje a járólapon már,vérzett a szája stb...7 foga van már,azzal simán elharapja a száját ha ugy van:)

Még nem megy,de lépkedni se lépked,ugyhogy sztem mi nem fogunk 10 hósan menni,de ráér...A mászás annál jobban megy.Pakol mindenhonnan...Tele vagyunk jobbnál jobb fisher price-os járássegitővel,ugráló micimackóval tanuló asztallal,de neki jobban tetszik a kutyatáp és társai:D

Szóval ennyit a drága márkás játékokról:)Egy vízzel teli kutyatál felbecsülhetetlen:D

Velem se sok minden van....hulla fáradt vagyok...Megint árpám van,amivel már lementem a háziorvoshoz,hogy csináljunk valami kivizsgálást mert valamiért kijön,keressük meg az okát,mert azonkivül hogy fáj,baromi ronda és kellemetlen az utcára kimenni igy...

Hát rákérdezett hogy észrevettem e magamon még valamit,mire én:

Persze!!!!!

Hulla fáradt vagyok(de ezt ugye a gyerekre fogtam),éjjel nem alszom(kb 15x fennt vagyok és vedelek folyamatosan),vissza aludni nem tudok már hajnalban,csak akkor ha bekapok 1-2 kekszet,annyira fáj a gyomrom...Pattanásig vagyok feszülve,egy szóra robbanok és stb stb...a szédülédről már nem is beszélek!

Gyors cukor mérés a rendelőbe,hát nem lett jó,mert majd ütötte a 10-et,nyaktapogatás és most mehetek nyaki uh-ra pajzsmirigy miatt és vérvételre a cukor miatt....

Hát és ezek mellé még kaptam nyugtatót is,amit este kéne bevennem....hogy tudjak aludni.Na ezt ugy kell elképzelni,hogy a Lilire simán felkelek...és szinte mint a hova tabletta semmit nem ér,igy nem szedem:)))

Nagyjából ennyi van velem:)

Jaaa a fogászatról tudnék mesélni csajok,ugyanis novemberbe én is jártam,csak nekem sajnos nem ilyen problémákkal mint Ti,hanem ennél durvábbal.Nekem baromi csunyák és rosszak voltak és 3 gyerke után,egy autobaleset után és a családi genetika miatt,már többet nem kell járnom:)

2 hét alatt ami kb 6 alkalom volt kihuzták a maradék 13 fogamat is:)

Egy tündéri fogdokihoz mentem,akit csak dicsérni tudok,mert egy hősnek nevezett:)

Ettől a tehertől megszabadultam,amit sajnos lelkileg nagyon nehezen viseltem és viselek is a mai napig....De ez van,jobb mint a semmi:)

Drága Meli barátnőm segitett és mellettem volt abban az időben és most már 2 éve lesz hogy velem van mindig:)))

Irszi!

Folyamatosan olvasom a blogot,ku...va jó:)))

Drukkolok a februárra:)

Krisztikém!Neked meg hogy spontán babásodj:_)

Kismamik kitartást nektek!Évi!

Olvalska Téged is!

Első babád,elég sok gonddal a terhesség alatt!

Lazits,hogy legyen valami jóra is alkalmad vissza emlékezni,mire megszületik a pici!Szedj a görcsökre magnéziumot!Ha nem jó a magne b 6,szedj magnerotot vagy panangint,azoknak sokkal jobb a felszívódásuk...Tereld a gondolataidat és meglásd megszépited a terhességdet!Tapasztalat beszél hidd el:)Ha az agyunk csak a gondokra alapszik,akkor az megkeseriti az egészet!!!Tudod mindne agyban dől el:)ÉS ne felejtsétek,pikk pakk elrepül az idő és vissza forgatni nem lehet!!!Lili is már 10 hónapos lesz!Rohan az idő!!!!

Drukkolok lányok mindenkinek:)

Rakok képet Liliről,csak előtte kiveszem a ketrecből:)))

Puszilok mindenkit és várom a pozi teszteket:))

Szilvi

2014. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6685/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]

[link]

Az utolsó képen az a nagy medve aki fogja Lilit,az a nagyfiam:)

Szilvi

2014. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6686/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvusom!!!


De csodaszép ez a kis csibész kiscsaj, megzabálom!!!!!


Vica, tesztelj már holnap! Krisztike, nagyon izgi vagy, nem akarsz TE is tesztelni? Na,??? Ellőhetnél egy 10-es tesztet reggel :)


Irszike, mindjárt itt a lombik kezdés, húúúúú de izgi lesz, gondolatban átélem Veled az egész folyamatot....hihetetlen, hogy nemrég még én küzdöttem a lombikozással. Még hiányzik is :) jóóóóóóó, csak vicceltem :)


Hajrá csajok!!!!!!!


Az én pocim is szépen gömbölyödik, kereken 100 cm körbe :)


[link]


M.

2014. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6687/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi igen lehet már azert is feszül néha...bár lehet az is hogy ez a hét már megint olyan hogy járom a dokikat minden nap..ma vissza a haemora,holnap a cukor gondozoba ahoz a doktornőhöz akinek halas vok hogy itt a baba de még az elején sikerült megharagudni rá mert ahogy tb alapon mentem és nem maganba teljesen megváltozott :(( nagy csalódás számomra:(((

Kriszti hátha raszóltam :))))) hu de örülne a kis csapat :)))

Vica alig várom tesztelj :)))))

Szilvi koszonom hogy írtál,magnerotot szedek az elejétől es 13. Héttől 2*2 igy szerintem mar lehet az is sok..de lehet tényleg a sok maszkalas ami nem tetszik neki..kocsiba be es ki es be es ki....

Megpróbálom a szep dolgokat figyelembe venni :) bár lehet lehangoló vok de at biztos hogy a legboldogabb de mellette túlaggódó

Sajnos ez szerintem onnan is jon hogy gyerekkoromban is mindig csúfoltak hogy kövér vok raadasul emiatt is meg kő tudja mi miatt is volt idő mikor depressziós lettem :((( minden évben vmi betegséget találtak nálam es csak újabb műtét egyszer arc,utana,hat utana nőgyógyászati es lábujj stb...azóta felek ma de jó lesz itt minden és az nem érdekel mennyit kellenni érte :) bár néha az is idegesít mikor anyósom nem figyel mit mondd es elkezdi hogy jajjj a terhesseg sok gonddal jár...pont nekem mondja aki orvostól orvosig jár es dolgozni se tudnék mert akkor hogy járják a dokikhoz??Ja es hozzáteszem mind a ket terhessége alatt jól volt es mindig ezt mondja ő tiszta boldog volt...en is az vok de hiába is mondom...attól hogy ennyit fene oda kell nálam figyelni..

Neki csak enyhén magas vérnyomása volt sógornőmmel..na kiontottem a lelkemet :)))

Szilvi még annyi hogy vigyázz magadra majd írj mit mondtak az orvosok

Meli gyönyörű pocid van :))) igy elnézve a a régi 20 hetes képet es en is nemsokára annyi leszek hát engem inkabb ducinak néznek akik nem ismernek mint kismamának :)))))

Szep napot mindenkinek es bocsi ha osszecsaptam de telorol nehezen írok es sietek is :) puszi

2014. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6688/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja évi voltam :)
2014. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6689/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, pontosan mennyi idős vagy? Mikorra vagy kiírva? És hogyan tervezed? Normál szülés lesz vagy császár?


Kérlek szépen, tegyél fel pocakos fotót!!!!!!

2014. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6690/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vérzés szerint június 4.re de az adatok szerint 9.-én kene legyen a szülés.Dokim eddig azt mondta örülne ha spontán lenne.Vèdőnő meg azt hogy ennyi betegség mellett mem kell kockáztatni ...bár szerintem a trombozis hajlam miatt a császár mem épp lenne jo...

Most vok 19+4 napos :)

Később teszek fel kepet mert itt vok a haematologián..remelem csak jo hírt kapok.

Évi

2014. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!