Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6641/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-) Évike,. nézd már meg a blogon, úgyis olvasol:-) Ott ott van, az tuti! Szerintem összehasonlítva a régiekkel is!

Én is állandóan éhes vagyok, és rettentő édesség hiányom is van! :-(((((((( Megértelek! Irszi

2014. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6642/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%
Sziasztok kislányok! Tegnap voltam dokinál és látta a petezsákot és a szikhólyagot :D jövőhét szerdán kell visszamennem akkor már lesz szívhang is :D Ugye kiderítették, hogy cukorbeteg vagyok uh tegnap gyorsan vettem egy vércukorszintmérőt is hogy lássam hogy alakul a cukrom ha kell akkor tudjak alakítani az étrendemen. De NEM kell :D úgy örülök 6,3 volt a legmagasabb 2 órás értékem amit mértem eddig :D olyan jó :D Krisztike, hogy állsz? Irisz olvastam a blogod. Hát nem csodálom hogy ideges voltál én is az lennék a helyedben. :( Meli? Mizu veled? Többieknek is drukkolok nagyon!
2014. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6643/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica! Ritkán járok, időm se nagyon volt, meg picit kevesebbet foglalkozok a baba dologgal, de csak nagyon kicsit. Nálam ugye kiderült hogy az inzulin még mindig nem jó, és a cukor sem, így emelték a merckfromin adagom, és most úgy tűnik szépen megvolt az ovum is :D

[link]


Nagyon drukkolok mindenkinek, szívből :)

2014. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6644/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Már épp kérdezni akartam, h merre vagytok Draga csajszikak ;-) mindenkikkészül az új évre....

Emerencia gratulálok!

Vica , nehogy feladd! !!

Írszi gyurjunk a februárra ;-) ezzel az orvostudománnyal kell hogy babas/babasak legyünk! !!


Kedden megyek haza alig várom ;-) pont akkor nem kellene a mensi.

Nagyon bízok ebben az évben! Azért tavaly is sok baba "sikerült" tehát idén is lesz kismama futam ;-)

Oooo mennem kell dolgozni, puszika

Ui: megorulok ettől a sok esotol még az üzletbe is bejön a víz a tetorol. .


Puszika! !!!!

2014. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6645/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia, gratulálok!!!!!


Én ma voltam a 21.heti genetikai UH-on. Hát csajok, tündér volt a kisbabám. Képzeljétek, úgy feküdt, mint amikor már a megszületett kisbabáját a hasára teszi az anyuci szemből. Hosszában feküdt és a fejecskéje felül volt a szívem alatt, és úgy lapult hason hozzám, mint egy brekusz :) Két kis lábát szétnyitva tartotta, felhúzott térdekkel, tényleg mint egy kis béka, úgy lapult a pocakom alatt hozzám :) Hihetetlen látvány volt. Aztán megetettük csokival és gyorsan elfordult, megmutatta a kukiját, tehát kisfiú lesz, ez már ezer százalék :)


34,4 dkg a kicsikénk :) és 6,1mm-es a nózija :)


Meli

2014. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6646/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia gratulálok.:) gyaa.töj jó.:)

Meli.ah.leirtad a babódat ahh annyira jo lehetett látni.:) Szinte beleborzongtam :)

Bárcsak.már én is ugy latnam a törpémet :)

Hat én nekem a derekam az oly szinten fáj h. veszek meg :( védőnőm szerint normális... És a hasam is.enyhén szurkál...Megkaptam AFP Re a beutalomat... 27 én meek el.

Szoritsatok.h.majd minden rendbe legyen.Holnap.irány a fogdoki... jajj előre félek.tőle :(

2014. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6647/9202 A kérdező kommentje:

Emerenciaaaa!Latod van Isten!:)) Annyi szenvedes utan vegre sikerult neked is!Ne fel most mar minden rendben lesz!!!Jajjj de orulok nektek!Neked es a Babadnak!!!:))Hatalmas oltari nagy iszonyatosan hangos gratula neked.draga Emerencia :')) meg meg is.konnyezem!Reggebben annyi mindent ateltunk veled egyutt h.en most olyan boldog vagyok!:))) Vegreee!:)<3Hat nagyon szep nyugis terhesseget kivanok neked es.sok oromot majd a babadban!Juj lehet tippelni h.mi is lesz...:)) Majd kepet tegyel fel nekunk a Kicsikedrol :)Jajj de jo!!!!:)<3

Melikem tenyleg szivszoritoan boldogsagos volt ahogy leirtad a babadat <3 :-) egyem is.meg hogy bujhatott anyahoz :-) hozza nektek a nagy boldogsagot!:).Parod is biztos elerzekenyult!:)

Kiccirikem siess.haza var Magyarorszag es a Szuloi haz :) Remelem nem jon meg neled.milyen jo kis.meglepi lenne mire visszamesz a.Parodnak :))

Klau novesszed azt a pocakot!;))

Irszikem ha februarba nem csinaljak meg neked akkor en megcsinalom mar komolyan mondom!!!:)) ne hagyd magad ;) es.nem.golyozol be mert sztem mindenki szamolgatna nem azert mert begolyozik hanem mert tudatosan elsz es kesz :)nincs itt ebben semmi baj :) Na puszi Csajok!mennem kell...kamillas gozolest csinalok a Dragamnak mert kezd nathas lenni :/ fuuuuj :/ :-D

2014. jan. 7. 21:00
 6648/9202 A kérdező kommentje:
ja.Vica puszi es remelem sikerul MOST!kell hogy hasson mar a valtoztatas ami a gyogyszerekben volt!Hajra!!:)<3
2014. jan. 7. 21:06
 6649/9202 A kérdező kommentje:
Emerenciaaa :)))) <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
2014. jan. 7. 21:08
 6650/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok!


Imádlak Titeket!!!! Krisztike, sikerülni fog idén a babád, meglásd!!!!!!!

És Irszike! Februárban nálad tuti a siker, hiszen gondolj bele, egyszer már babás voltál. Most odateszik a kész kis embriókat a pocakodba, csak oda kell tapadniuk!

És oda is fognak tapadni!

Szépen fekszel 1 hetet, csak enni kelsz fel és szépen oda tudnak tapadni!!!!!!


Vica, Krisztike, Irszike és mindenki a sorban! Jönni fognak a babák!


Látjátok! Azért ha úgy vesszük, szép sorban jönnek a babák. elindítottam a sort :)


Jöttem Én, aztán jött Évi, majd Klau, Emerencia és most Ti jöttök sorban :)


Annyi babánk lesz, hogy győzzük őket követni a fejlődésben :)


M.

2014. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!