Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6631/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livike, a lányok elmondtak mindent helyettem is... Megértelek! :-(

BUÉK Drágáim; CSODÁK IGENIS VANNAK!!! :-)

Évike, okosan a cukorral :-) Puszi lánykák! NEkem asszem holnapra megjön :-( Nem érdekel, a beültire gyúrok! :-)

Évi, a fénypostás tamponokat is inkább elraktam akkorra! :-) Irszi

2014. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6632/9202 anonim ***** válasza:
57%

NA mi az lánykák? Alukáltok??? :-)

LEhet hogy írtam, de ömlésem van... VIszont ez már végre rendes mensi! :-) AZ is valami!

JAnuár van, februárban lombik!!!! :-) Alig várom! :-) Irszi

2014. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6633/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Csak lesek én is senki sem ir:'(

B.U.E. K. LÁNYOK!

♡♡♡♡

2014. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6634/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok :) tegnap megmozdult a babám :) igaz meg picit rúg de mar biztos ő az :)

Azert nem írtam mert anyosomnal a néz nem nagyon megy :(

Tegnap kikötötték a dokinal este szívritmuszavar miatt :( hallotta is a házi dokim de a belgyógyászaton az EKG semmit se mutatott..kaptam gyógyszert es ha ismétlődik be kell venni..ez van

Megyek az afp eredményem miatt :) telón mondtak hogy jó :)

Egy het es Uh :)

Irszi mindjárt február tényleg :))) de jó :)

B.U.É.K. Mindenkinek

Évi

2014. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6635/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évi de jo h.érezted a babádat...tiszta jo erzes lehet :)

Irszi... mindjart február... lehet ez az uccso mensid..egy jó db ig :)

Ma voltam uh on... Nincs nyitott gerinc... es ugy tünik down kor.sincs:) majd meg lesz 16 heten a vérvétel AFP re.. rem az is ilyen jo lesz.. :)

Már megnyugodtam picit...sőt ah.láttam ah. szopja az ujját a törpém majdnem elsirtam magam :)

2014. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6636/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:)) Orulok h.jol vannak a babak es mamak is :)) Evi ne aggodj minden rendben lesz!:) Olyan jo h.mindig irjatok h.mi ujsag a pocaklakokkal :)) ez ad nekunk erot akiknek meg nem sikerult :) Irszikem hajra februar az lesz a te honapod!!!Jajjj de izgalmas lesz!!!:))Uristen hogy fogunk izgulni!!Mar nagyon varom!<3

Nekem remelem meg volt az ovum...mert a Parom mar visszament dolgozni jan1.-en voltunk egyutt utoljara.Ovus fajdalmam is.volt nehany napig de mar teljesen elmult.Hat remenykedek...

Most 28 napos volt az utolso ciklusom nem semmi!:)Lehet h.a mutet miatt beall szepen.Jo lenne.Puszi Csajok vigyazzatok magatokra es babasodjunk!:)

2014. jan. 4. 10:12
 6637/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, Klau, örülök hogy jól vannak a Törpék! :-)

Ejnye Évike, hogy mindig van valami.. :-/ A macska rúgja meg! :-)

Kriszti, akkor a bűvös két hét következik... Lehet izgulni! :-)

Én hétfőn hívom a fogorvost, és a győri kórházat is, hogy EGYÁLTALÁN megcsinálják-e az egyik (nyilván rákérdezek a másikra is) vérvizsgálatot a férjemnek. A vére már dec. közepe óta ott piknikezik a hűtőben!

Na, akkor kiakadok ha nem azt válaszolják hogy persze kisasszony, egy hét múlva már telefonálhat is az eredményért! :)

NEm akarom elkiabálni, mert a csajjal 6 hetet beszéltünk meg, és még csak 3 hét lelt el... de eddig nem kaptunk hírt a Kaáliból hogy gáz lenne az összeférhetőségünkkel; szóval remélem ez miatt már nem kell újabb vizsgálat!

Kíváncsi vagyok mikor mehetek fogdokihoz; és mennyibe fog fájni.. :-(

A február miatt kezdek izgulni, mert az összes eredmény birtokában kell telefonálnom a ciklusom 1. napján! Az annyit jelent, hogy jan. 24.-e körül kellene megjönnie (én ilyet már nem is merek írni hogy nem megjönnie; mert akkor csak minden összezavarodna/ összekeveredne); és addigra kellene meglennie minden eredménynek ahoz, hogy februárban terhes lehessek.

A következő mensim febr. közepe körül jön meg.

Nekem pedig az aktuális mensi: tehát jan vége; vagy febr. közepe- első napján kell telefonálnom. Annak a ciklusnak a végén megyek UH-ra, és a következőben kezdünk.

Így ha még 6 hétig nem jönnek meg az eredmények, akkor is már átcsúszunk márciusra. Ha 8 hét, akkor márc. vége.

Lehet hogy nem is kellene számolgatnom; igaz??

Jajj, inkább nem számolok semmit. Februárt ígértek; akkor meg kell lennie februárra!!! :-) Nem golyózok be! Nem golyózok be! :P Irszi

2014. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6638/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti szorítok :)))))))))

Irszi igen mar furcsa lenne ha nem lenne semmi :)

Most ficankol kicsit :) Anyum azt mondta estére lettem mindig aktív :) rámütött :))

Irszi mem golyózol be..en is számolnék az biztos...de kinden jo kell legyen

Olvastam s blogodat :)

Le vagyunk maradva a vásárlással :))))) hehe

Holnap kapok ingyen babakocsit bebihordozoval :) es egy kengurut :) barátnőm adja :) nem a legújabb de ha netán mégse tetszene meglátjuk mi lesz :)

Most csináltam muffint :) ch csokkentett igy egy darabba 2gr van csak :) falhatok :)))))

Nem tudom írtam e de az afp jo lett :) cukor terhelés pedig a ket órás amit en mertem 9,1 volt a labor csak 8nak merte

Jovoheten lehet megyek a dokimhoz de most nem maganba mert nincs ra pénzem igy ha tetszik neki ha nem igy lesz(ez azaz orvos aki csúnyán irt vissza nekem)

Livi remelem azert gondolsz ránk

Többiekkel mizu???

Évi

2014. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6639/9202 anonim ***** válasza:

:-)

Én családi napközit is nyithatnék; vagy bébibizományit :-) Vagy mit :-)

Ez a cukor nehéz dolog; nekem is rá kéne már nagyon állnom a diétára, nehogy az legyen majd a baj. Bár nem igazán foglalkozott vele senki.

Lassan felszívódó szénhidrátokat kéne enni, abból is sokszor keveset; és változatosan. Ennyit tudok egyenlőre. :-) Édi lehet a babád hogy csikiz belülről; ezt nem is írtam az előbd! Pedig teljesen odavagyok tőle! :-)

Kicciri, puszi neked is! Irszi

2014. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6640/9202 anonim ***** válasza:

Irszi :))) aranyos vagy

Neked a cukor es inzulin értékes mennyi volt??

Igen be kell tartani mert ha sok az inzulin kevesebb a progeszteron az pedig kell a babónak...remelem ha meglesz a babónk akkor visszatérek egy ici pici bűnözésre es ndm akad ki a cukrom..most nehezen tudtam visszamyomni mert állandóan éhes vok..

Ja ez a bizomanyis megnyitás tetszik :))))

Évi

2014. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!