Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6651/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém hát komolyan mondom csoda hogy tudod követni mi micsoda es miért is kell...most olvastam a blogodat...na de sebaj most lejarod amit kell es ugy ahogy Meli írja minden jo lesz :)) jujj de fogunk izgulni :))

En ma voltam a fogászatob hat van egy ket fog amire ráférne egy kis javítás de nagyon felek igy mondta a doki szülés utan menjek :))

Addig vigyázok ne legyen rosszabb:) igaz cukrot nem eszek igy az mar jo :)

Voltam a védőnőnel ... Elmondtam karácsonykor en hívtam az alacsony vérnyomás miatt..nevetett es mem mondta hogy hat elnézést hogy mem vettem fel...értem hogy karácsony van de nekem a terhesseg nem szűnik meg a karacsonnyal...ja es ezután se mondta mit csináljak ha igy vok

Pár napja kicsit görcsölök..a doki azt mondta feküdjek fel meghallgatja a szó hangot..a lábam lefelé lógott azt hittem kiszakad a hasam:(( hozzáteszem ket helyen oda tette a gépet majd azt mondja ilyen vaskos hasfalon keresztül nem hallatszik..na mondom erről is ennyit...

Ja es ez a területi nőgyógyász volt mem a magán..

Egyszer azt mondja pihenjek utana ég hogy járni kell az orvosokat mert erre vállalkoztam es ha állandóan otthon vok meghizok..aztán láttam nem híztam semmit :)))) csak mevettem..pihenjek de mégse...

Na ez van velünk :)

Meséljetek veletek mizu????

Puszi

Évi

2014. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6652/9202 anonim ***** válasza:
51%

Évike, kit érdekelnek ezek?????????? Imádlak, szép vagy, csini vékonyhasfalú kismama! :-)

Melike, de jó neked, skkor Ő lesz a következő kis hercegünk!!!! :-)))))))))) Kiskukis! :-) Juppy! :-)

Emerencia drága!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

De jó, nagyon gratulálok nektek!!!!!!!!!!

HAllgasd meg a tanácsom, és kérj beutalót az előzményekre való tekintettel ! pontos (h... nek fognak nézni, de pl. a Kaáliban is ilyet kérnek) terheléses cukorra!

Nekem is csak a terhelés rossz; éhgyomrit nem is kéne néznem.

A ! pontos sokkal informatívabb! A 10. hét körül kell majd nekem, mivel Mertforminos vagyok; ezért a 10. hét körül erre hivatkozva te is kérheted.

Az a biztos, akkor ha gond is van a cukorral, még nagyon könnyű megfogni! :-) Imádlak, és nagyon örülök neked!!!!!!!!!

Mindenkit imádok kislányok! :-) Februárban kezdhetünk, elmentünk maszek laborba, így 2 hét múlva megvannak az eredmények. Puszi csajok! Babásodjunk tovább!

Melike, megfogadom és csak fekszem az elején! :-) Irszi

2014. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6653/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, már most be vagyok sózva a lombikozásodtól!!! annyira tudom, miket fogsz érezni :) Jaj, csodás lesz mikor meglátod a pozi tesztet!


Úgy lesz, meglásd!!! :) Tuti!!!!! Érzem :)


Idén karácsonykor már babád lesz a karjaidban :)


M.

2014. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6654/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melike, nagyon tudod hogy miktől olvadok el! :-)

De jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most olvastam egy blogot, hogy ha ciszta van, mert az ember ideges és megérik a tüsző de nem reped ki, akkor nem lehet kezdeni amíg ott a ciszta...

Óóóóóóóóóó, erre nem is gondoltam :-( Nem lehet cisztám! :-)

Ma vagyok valahol a tüszőrepi körül. Nem néztem, de hétvégén legkésőbb repednie kell! Aztán izgulhatok hogy ne jöjjön meg, mielőtt ideérnek az eredmények! :-)

HA 23 napra jön megint, akkor minden szuper, akkor pont jók vagyunk! :-)

Óóóó Meli, izgulok! De annyira várom! :-) El sem tudom mondani! :-) Irszi

2014. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6655/9202 anonim ***** válasza:
57%

Többiekkel mizu????

Évi

2014. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6656/9202 anonim ***** válasza:
57%
Téli álmot alszanak Évikém! Irszi :-)
2014. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6657/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi :) lehet igazad van:()

Évi

2014. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6658/9202 Kicciri ***** válasza:
28%

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Mit gondoltok a PALEO DIÉTA-ról? ???

Nagyon elkezdtem utana olvasni. ...

Puszika

2014. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6659/9202 anonim ***** válasza:
70%

Kicciri en is néztem :) csak beletavarodtam mikor utifűmaghéj vagy mik kellenek egy sütibe :) raadasul kene itt találnom egy paleo boltot de biztosan egy sütit megkóstolnék :)

Évi

2014. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6660/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Igen Évi, meg sajnos nem ajánlják kismamáknak, cukorbetegeknek .

Akkor milyen diéta ez kérdezem én....

Pénteken megyek dokihoz Magyarországon és Őt kikerdezem.

Csak most ugye pont akkor mensizek majd. Milyen már az élet :-)

Hogy vagytok Drága lányok?


♡♡♡♡

2014. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!