Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6621/9202 anonim ***** válasza:
57%
Drága lányok!Búcsúzni jöttem egy időre tőletek!Sajnos nem sikerült ez a hónap sem,mint 4 éve egyetlen egy sem....rengeteg sok küzdés,lélekújraépítés,könnyek,reménykedés,kétségbeesés van mögöttem...mint ahogyan mögöttetek is drága lányok!Csodálom némelyetek akarását,küzdését,kitartását.Az életem egyéb területei rengeteg új csodát és szépséget adnak,de én nem tudok...tudtam örülni ezeknek,mert minden hónapban újra kellett építenem a lelkem hogy boldognak érezhessem magam.sikerült,de felhötlen örömöt régen éreztem már az életemben,pedig lenne miért,de én görcsösen ragaszkodtam egyhez...ahhoz az egyhez amit a jó isten nem...még! nem akar megadni nekünk.Nem tudom most tovább csinálni.Szeretnénk a férjemmel újra önfeledten örülni és szeretni egymást mint régen...nem parancsra.És most egy ideig,vagy talán mostmár mindig így is fogjuk tenni.Ma elengedtem azt amit nem akartam,amivel feküdtem,és amivel keltem,ami kitöltötte a napjaimat és ami miatt nem éltem már...!Bocsássatok meg lányok!Megszerettelek benneteket,együtt küzdöttünk nagyon sokáig.De én most nemfogok veletek küzdeni!Viszont nektek sok erőt hozzá.Nehéz küzdelmes év van mögöttünk,és van akinek a gyümölcse megérett.A következő évemet felszabadultan fogom tölteni,és ha a nagy gombóc eltűnik a torkomból,akkor végre élni fogok! Drága drága lányok!Azt kívánom nektek az elkövetkezendő évre hogy nagyon-nagyon boldogok legyetek!Tiszta szívből!Sok szeretettel ölel benneteket:Livi! <3
2013. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6622/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi <3 sajnálom :(((

Engem ha jól emlékszem te hívtál ide :)

Nagyon szorítok hogy az álmod vagyis álmotok teljesüljön

Kérlek azert néha nézz fel es legalább egy mondatba írd meg hogy mi történik veletek :)) jó???

Hiányozni fogsz :(((

Évi

2013. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6623/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Oooo Livi ♡♡♡

Megertelek :'(


Lányok sajnos mindenki elér ehhez a ponthoz! Nagyon sajnalom. Egyszerűen vannak akik nem esnek teherbe es még az orvosok sem tudják miért. Döbbenetes :-/

Csodák vajon léteznek. .....

2013. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6624/9202 anonim ***** válasza:
70%

Kicciri :) VANNAK CSODÁK

Szoritok hogy mindenkit utol erjen

Évi

2013. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6625/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

NAGYON BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK LÁNYOK MINDENKINEK!


Lívi annyira sajnálom, az írásodban minden benne volt.:((

Akár én is írhattam volna:(

hónapról hónapra túlélni azt a napot, amikor megjön egyre nehezebb. :( Főleg, ha az ember tehetetlen, mert nálunk sem tudják miért nem jön ??? :( Bár mi még "csak" 2 éve várjuk a Csodát, ami igenis létezik!!

Lívi erőt kívánok neked ahhoz hogy tovább léphess, és meglásd a kis csodád majd akkor jön, amikor már nem számítasz rá:))

Puszilok Mindenkit Kislánykák:-)

Bözsike

2013. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6626/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága kicsi Livi!


Teljesen megértelek. Én 3x játszottam el, hogy feladtam és sikerült kicsit kimozdulnom abból az állapotból, amiből most TE akarsz kijönni.


Ez így van jól. Most élned kell, hogy erőt gyűjts!


LEGYEN EGY ÖNFELEDTEN SZABAD ÉS BOLDOG ÚJ ÉVED!!!!!!


NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKED A JÖVŐRE VONATKOZÓAN!


Néha gondolj Ránk, mi itt mindannyian visszavárunk!!!!!!!



LÁNYOK!!! NAGYON-NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK, CSODÁK IGEN IS VANNAK!!!!! MINDENKI TAPASZTALJA MEG A CSODÁT, EZT KÍVÁNOM NEKTEK AZ ÚJ ÉVRE!!!!


pUSZI MINDENKINEK, NAGYON SZERETLEK TITEKET!!!!!


MELI

2013. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6627/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is kívánok mindenkinek sikerekben gazdag boldog új evet :)

Kívánom hogy mindenki álma teljesüljön :))

Szeretlek titeket kis gyakoris család :)

Puszi

Évi

2013. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6628/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi sajnálom...de megértelek!! Egy idő után besokal az ember... evvel tisztában vagyok. Ha igy döntöttél... akkor kapcsold ki az agyad. Szórakozz... élvezd az életet a párod mellett... Én biztosra tudom sok baba ilyenkor fogan meg. Naon bízom benne h. neked is sikerülni fog ha már nem az köti le minden gondolatod....

B.U.E.K mindenkinek :) szeretetben gazdag évet kivánok mindenkinek :)

És persze minél több babásodást :)

2014. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6629/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok Boldog Uj Evet kivanok nektek sok sok szeretettel!!!:))

Livikem teljesen megertelek pihend ki magad engedj ki es elvezd az eleted!Azt ne felejtsd el hogy mi itt vagyunk Neked es barmi van AKARMI ami szomoru vagy orom az eletedben es elmondanad nekunk mindig szeretettel varjuk!<3

Mindenkit imadok Csajok!Olyan jo hgy vagyunk egymasnak 2014-ben!!! is.toretlenul

2014. jan. 1. 19:03
 6630/9202 A kérdező kommentje:
elkuldte...na szoval egyutt leszunk babasak es egyutt szulunk azokkal akik mar babasak es egyutt orulunk a mar novekedo kisbabaknak.egyutt orulunk minden kis fogacskanak es mosolynak <3<3<3 Akiknek meg MÉG nem sikerult hajra Csajok 2014 a nagy babasodas eve szamunkra ;-) :-* <3<3<3
2014. jan. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!