Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6581/9202 anonim ***** válasza:
78%

:) Kicciri mar ferjemnek mondtam tüntesse el :) a sütiket mert rajarok :) igaz diétás az egész de akkor is :)

Lányok hat az en karacsonyom érdekes...nem tudom mi lett de alacsony a vérnyomásom :( 88-as ma tegnap 93-as volt...

Védőnő nem veszi fel a dokit nem nagyon szeretnem zavarni.

Megpróbálok sokat inni es hátha jobb ;)

Remelem nektek jól tellik :)

Puszi

Évi

2013. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6582/9202 anonim ***** válasza:
79%

Csajok.ma.én kiakadtam. Reggel barna pötty.volt.a bugyimon. Utánna még kicsi a wc papiron. Azonnal mentunk az ugyeletre mert naon megijedtem. Ott a.doki a.képembe.röhögött. azt mondta.elvetélhetek. De nem hivott.ram mentot.meg semmi. Utanna felhivtam a bnőmet aki.védőnő azt mondta h.tágul a méhem. neh menjek dokihoz mert lehet a vizsgálat után vetélek.el.

Szigoru fekvésre vok itélve..... felpocolt.labakkal.

az.a barnázás abba.maradt picit.feszul.a.mehem. de nem gorcsolok.....

Remélem nem megy el a babám :(

2013. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6583/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia ilyenkor hamar emelnek a magneziumon..mennyit szedsz???

Nekem is faj a hasam mert sokat sutottunk meg foztunk...most ülök raadasul ket napja alacsony a vérnyomásom :((

Vigyázz magatokra

Puszi

Évi

2013. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6584/9202 anonim ***** válasza:
57%

A vedonom szerint elég a terhes vitamin abban van. de en matol szedek.siman magneziumot is. artani.nem arthatok.remelem vele.

na akkor.neked sem teljesen gondtalan a karácsonyod.

de naon vigyazz magadra. en mar megnyugodtam. rem nem lesz baj

2013. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6585/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%
Sziasztok kislanyok! Mindenkinek nagyon boldog bekes karacsonyt kivanok! Mindig olvaslak titeket es szoritok nektek! A kismamiknak oedig nagy gratula! :-D ♡
2013. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6586/9202 anonim ***** válasza:
57%

Minden rendben kell legyen.

En a magnerotot szedem 2*1 volt mindaddig mig nem jött a feszítő érzés es a doki 2*2-re állította es jobb pedig ez mar nagy adag de kell hogy a méh tudjon tagulni...próbáltam csökkenteni de visszajön a hasfájás..

A magnerot azert jo mert erős es könnyebben felszivodik

Pihenj sokat

Puszi

2013. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6587/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elgondolkodtam ez a barna pötty.nem lehet amiatt mert ha nem lennék terhes,megkéne jönnie...? na nem tudom csak tippelgetek.

Este volt meg egy pici.barna.foltom... de azota megint színtelen a hüvelyi folyásom.

en sokat fekszem és ugy érzem nincs baja a babámnak vagyis naon remélem.

Folyamatosan mondtam magamnak nyugtatás céljábol baja.nem lehet.... hát hatása meglett nem félek...:)

Szedem a vitamint és mellé magnéziumot... ez addig lesz igy mig 3 án a doki nem ad gyogyszert!!

Ti h. vagytok.csajok??

2013. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6588/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, semmi baj, nyugi! Lehet hogy csak a mensit érzi a szervezeted, és ártatlan a dolog! Magnézium, Utrogestan, és fekvés! Én is ezt mondom! Megmarad a babád, nyugi! :-)

Mindenkinek Békés, Boldog Ünnepeket! Irszi

2013. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6589/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi.naon aranyos.vagy. Telefonon felhivtam a korházat ahol.a.dokim rendel de sajna az éven nem ugyel mar.

Naon aranyos hölgyel beszéltem azt mondta ha naon idegesit es nem mulik el ez az enyhe barna folyásom.(mert sajna nem reg elkezdte megint jo alig észrevehető de én észrevettem) akkor egy naon kedves.dokinő lesz bent reggel menjek be. Ismerem is a dokinőt ugyh bemeek.

Lehet a mensi miatt csinalja de.eddig az elso.2 honapban ez miert.nem volt. akkor.nyugszom meg ha látom h. jol van törpe.

Szeretnék megnyugodni.és 3. a meg naon messze van. addig megőszülök

2013. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6590/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Emerenciaaa sziaaa!:)Remelem jol vagy?!Boldog Karacsonyt Neked is :)

Evi miden jo lesz igyal sokat tenyleg!Pihizz!!:)

Klau veled is minden jo lesz nezesd meg hatha jobban megnyugszol nincs semmi baj sztem!:)

Puszikak Szilvus es Lili <3

Hurrrra!Karacsony van :) kepet ma megprobalok feltenni a mezeskalacsrol.Iszonyu nagy rokon jaras van nalunk.Ugy volt h.jonnek ma a nagymamamek de faj a torkuk,kohognek es ha jobbam lesznek par nap mulva csak akkor jonnek...talan hetvegen.De lehet h.ma is jonnek hozzan kesobb..nem tom ki mikor jon...:)) de ez tok jo :)Szeretem amikor ilyenkor meglatogat mindenki mindenkit :)<3

2013. dec. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!