Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6561/9202 anonim ***** válasza:
57%
Drága lányok! Édesek vagytok ahogy készülődtök,én is azt csinálom,most fejeztem be az ajándékok csomagolását. :) Kész a töltött káposzta,sütikét meg beiglit drága anyósom csinál.A halacska a halászlé és a finom saláták még ezután következnek.Melikém csoda szép vagy!! :))Klaudia de jó hogy itt vagy ismét! :) Évi ügyes vagy! :) Irszi,Kriszti puszi nektek!Gina a kis Erik egy csoda jóképű kis kölyök.Hú lányok nagyon hihetetlen rettenetesen fájnak a bimbóim!És a hasam alja mintha meglenne folyamatosan. :))) Egyet nem tudok,méghozzá azt hogy ez most lehet-e a tüszőrepi hatása vagy ez már nem az.Ma 10 napja hogy beadták,elvileg már nincs bennem.Arra gondoltam hogy 24-én csinálok tesztet de a férjem lebeszélt.Azt mondta ha két csíkos akkor azon fogunk agyalni hogy vajon mitől ha meg nem akkor meg elrontjuk az ünnepet,így 28-án fogok tesztelni.Lányok,nagyon akarom ezt már....ha most nem sikerült akkor én egy időre elvonulok ezektől a dolgoktól.Na de most ne erről eszéljünk.Mindenkinek csodálatos készülődést kívánok! Szilvikének is! Mostanában nem ír,de biztos figyel minket! Puszi drága lányok! :) <3 Livi
2013. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6562/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi teljesen megértelek. Ezen én is keresztül mentem!! de attol én naon bízok benne h. 28 án egy gyönyörű pozitiv tesztet csinálsz :)

Évi nyugi nem lesz semmi bajotok minden rendbe kell.h.legyen,csak erre gondolj!!! Hat nekem a kedvenc nadrágomat már alig tudom begombolni... sőt állandoan a hasam alá csúszik :)

Ma mennem kell a.védőnőhöz... megkerdem legalább a.fejfájásom okát és h. mit csináljak.vele.....

Aztán 30- án vervétel.. na izgulok h. minden jó legyen..

3án meg végre látom törpémet. Naon várom már!!!!!

Jó készülődést csajok.:)

2013. dec. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6563/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia en a neten olvastam hogy a masodik trimeszterbe a hormonok ahogy erősödnek azert faj a fejünk..nekem is volt mar kétszer pedig nem vok fejfajos,de az orrom viszont iszonyat bedugul:((((

Van hogy aludni se tudok de mar évek óta szenvedek vele mert okát mem találjak csak most meg rosszabb :(

Viszem a cukormeromet es nézem közbe nehogy vmi brutális magas eredményem legyen..

Évi

2013. dec. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6564/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, ne aggódj! Hány pontos lesz a cukorterhelésed?????? Én kiharcoltam magamnak a 4 pontosat; az sokkal informatívabb, mivel fél óránként vesznek vért. Ha nem hivatkozom a Kaálira, nem csinálják meg; pedig a férjem is eü.-s...

Rá is írták a papírra hogy a győri Kaáli kéri; aztán meg nézték hogy azta, de jó hogy ilyet vettek... :-/

Klau, szuper hogy már gatya gondokkal küzködtök! :-)

Jó lenne már nekünk is itt tartani! :-)

VAn a neten kismama nadrág bővítő öv, Betli Bellt vagy mi, nézzétek meg. Még varrni is nagyon egyszerű! Én már vettem vagy 2 éve.. :-) Alig várom hogy hordhassam! :-)

Nekem most a fogam fáj néha, az első, és ugyanazon az oldalon az egyik rágó. De egyik sem lukas!!!!!!!!!!! Az ovum óta fájnak, hol ez, hol az. Aztán elmúlik. Aztán elkezdi.. Inkább az első. Januárban fogászat, hurrá.. :-(

Livike, én nagyon szorítok nektek!!!! Csinálhatod azt is, hogy ma tesztelsz egyet amikor sikerül, és holnap is ugyanekkor. Ha a mai nem 2 csíkos, de a holnapi igen, akkor kiürült a repesztő. Bár én is arra biztatlak hogy várd ki a 28.-át. Jobban látszik majd a 2 csík legalább! :-)

Bármi lesz is, nem szabad elkeseredni, már jó kezekben vagy!

Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! A várakozóknak mielőbbi pozitív tesztet, a kismamáknak örömteli és probléma mentes terhességet, a babázóknak pedig sok- sok nyugalmat, sok tejcsit, és boldog babázást! Puszi! :-) Irszi

2013. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6565/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi nálam az a baj h. 12 hetes leszek szerdan. az tudtommal csak az első trimeszter. ezért is furálom. De csak tényleg hormon akkor megnyugszom. Hisz én sose voltam fejfájós...
2013. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6566/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Nálunk Túl nagy készülődés nincs, mert utazunk. :-)

Viszont a rakás ajándékot becsomagoltunk már, ezt annyira szeretem:)

Én 26-án reggel tervezem a tesztelést, de semmit nem érzek, és tudom, h nem sikerült. :(


Lívi szerintem már nincs benned a tüszőrepi, nekem a 7. napra most is és ezelőtt is kiürült. De jól teszed ha vársz karácsony utánig:)

Évike hát ez tök jó, hogy karifát nyertél:-))


Évi Meli, Klau boldog babavárást!!


Irszi, Kriszti, Vica, Lívi, Kicciri mielőbbi pozitív teszteket kívánok nektek!

Puszi

Bözsike

2013. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6567/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nekem sajnos mindig csak ketpontos volt...de en most egy óránál megnéztem es 10,7 volt...remelem a ket órás akkor csak lejjebb megy...

Bemegyek vervetelre majd es mikor kijövök megszurom magam hamar..kiváncsi vok..ahoz képest féltem hogy rosszabb lesz...

Klaudia szerintem most is lehet a hormonok miatt..azon a tájékán fajt a fejem nekem is es most 14 het körül..13. Heten a derekam fajt es mar tudom miért :) kiszelesedett a csípőm :) eddig is szeles voltam de most megjobban :)

Anyukám jött velem vervetelre es az afp is most lett levéve..elkezdi ők idősebb terhesek akik velünk szembe ültek mert nagyobb a pocijuk:) csak nevettem mert nem jól látta hisz ők is afpre jöttek csak annyi hogy vékonyak es jobban látszik a hasuk :) az en babóm meg elfér :))) rendesen :)))

Évi

2013. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6568/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lemertem ket órakor a cukrom es nekem 9.1et mutatott :(( hat nem vmi jo

Ez van

Szep napot nektek

Évi

2013. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6569/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi én nekem is bőven elfér törpe :) ja és a derék.fájáson már tul vagyok.én is.Mintha én minden tünetemen hamarabb átmennék mint más. Tiszta furi.

Vitamint szedsz???

2013. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6570/9202 anonim ***** válasza:
57%

:) en vitamint csak a 14 héttől szedek de minden harmadnap egyet...

Közte pedig a D vitamint es folsavat szedek..ezeket elejétől fogva

Évi

2013. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!