Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6531/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti naon sajnálom.de ne keseredj el. Új év jön új lehetőség.

Meli elhiszem h.megíjjedtél de próbálj megnyugodni... muszály. tarts ki... ha eddig eljutottál már semmi baj nem lehet!!!!!

Én a 11hétbe léptem... minimális.a.tünetem. de a derekam úgy fáj h.lassan ülve fogok aludni mert nem birok felülni.

Na meg rettegek h.ne h.vmi baja legyen a babának :(

nem értem milett velem,de állandoan ezen jár az eszem.

ha picit bele fájdul a hasam rögtön pánikolok. pedig pár másodperc.csak ha fáj... totál lassan telnek napjaim

2013. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6532/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Évi, bocsáss meg, hogy nem válaszoltam, már felejtős vagyok ezek szerint :)


a vérkékepem szar, nagyon vashiányos vagyok és vészesen vérszegény. a vérzékenységgel még nem csinálnak semmit addig, míg nem megy 100 alá az érték. Most még nem esett le annyira.

M.

2013. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6533/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na ujra megprobálom

[link]


Erik két naposan!


Meli ha ajánlhatom jutavit vaskomplex,nekem be jött.

Gina

2013. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6534/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia nyugi ugyan ez van velem :( azt hittem túl a 12. Heten jo lesz erre meg itt az afp stb.utana biztosan jobb lesz..raadasul most 15. Hétre mar nem faj ugy a hasam se:)))

Meli örülök hogy nem ment lejjebb :)))

Gina nagyon cuki Erik baba :)))) tündéri :))

Évi

2013. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6535/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj Gina,édes nagyon!Olyan igazi Erik fejecskéje van :)))Gratulálok hozzá! :) Livi
2013. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6536/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Gina gratulálok! Tündéri a kisfiad ;-)

Évi Drága nálad egymást követik ezek a nyavajak :-/ remélem jobban leszel és elvezed a terhesség minden percet!

Meli elhiszem, megállt benned az ütő hú szegénynek soha nem lesz ennek vége :'(

Sajnálom lányok, h megjött főleg nálad Kriszti. ...hihetetlen ugye mit mondunk ilyenkor? ?? Majd következő hónapban. ....

Akinek meg épp előtte van hűhó lehet izgulni ;-)

Nálam:: elkezdtem úszni hátha vmit segít. Van vmi a derekammal bal oldalon talán elmúlik. Január 14-én repulok haza 8 napra juppeee! Csak hó ne essen azon a napon. ..

Velem kb ennyi rendesen mensizek , ami vissza esett 23-24 napra :O

Amúgy sem sokat számít. ..

Pusszancs mindenkinek 

2013. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6537/9202 A kérdező kommentje:

SZiasztok Csajok!

Évi akkor 7 mm volt a méhnyálkahárta dec.9.-én és 19,5 mm dominans tüsző.Azt mondta a doki h.2-3 nap mulva ovulálok.

DE!volt a douglasban szabad folyadék...(ami lehetett egy néhány nappal azelőtti tüszőrepedésből is-én erre tippeltem de a doki szerint a műtét miatt lehet még ott folyadék)Az ovumat én 6.-án gondoltam megtörténtnek és azóta eltelt 11 nap...ha meg az ultrahanggal igazolt tüszőt nézzük akkor 6-7 nap telhetett el.

Progipótlást nem szedtem,nem szoktam.

Régebben kérdeztem a dokitól,de azt mondta hogy majd akkor kapok ha teherbeestem amit akarok,de nincs rá szükségem.

Livi hát sztem megjött rendesen,igen,görcsöl a hasam,bár kevés vérzés van egyenlőre nem ömlik,de érzem a vérbőséget és a ciciérzékenység is meg van.Sajnos ez sztem igazi mensi -lehet nem is volt ovum ebben a hónapban vagy nem tudom...vagy csak simán nem sikerült MEGINT.

Melikém nagyon megijedhettél :/ jaj Istenem mindig ugy féltelek.Nem lesz semmi baj!

Klau köszi a kedves szavakat!:) JAj már 11.hét :)) nem agyalj butaságokon mert aztán még a végén tényleg bevonzod...egyébként én is azon gondolkodtam hogy uristen milyen izgulós ideges kismama leszek ugy fogok félni hogy valami baj lesz...annyi borzalmat hallani.De nem szabad erre gondolni csak a boldogságra hogy végre veled van a drága Kicsikéd!:)Örükök nektek pihenj sokat.

GINAAAAAAA!:)Hát Erik igazi nagybetűs P A S I !!!

Hát gyönyörű és olyan édes és annyira látszik rajta hogy kisfiú!:)Olajat pisilnek amjd utána Csajok sztem :) már az oviban majd:)Gratulálok hozzá és majd még küldj róla képeket később is!:)Tudod nekünk le kell venni a mintát :)

Puszi mindenkinek Csajok :)

én vérezgetek tovább szerencsétlenül :(

2013. dec. 17. 19:25
 6538/9202 A kérdező kommentje:

Kicciri egy időben irtunk :)

Gyógyuljon meg a derekad!Az uszás meg tuti jó mindenre!Tök jó hogy elkezdted!:)

Hazajössz majd szuoer Anyukádék már biztos nagyon várnak!Nekik akkor lesz Karácsony!:)

Puszillak! :)

2013. dec. 17. 19:30
 6539/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri nekem is sokszor volt a bal derekamnal hátul es alig bírtam mozogni...terhesseg alatt is kijött egyszer

Kriszti szerintem lehetett előtte peteeres de akkor is rövid...nem lehet hogy megis jo lenne egy kis progeszteron???Hatha úgy hosszabb lenne és jönne is a baba :)

Igen mindig van vmi nyavaja :(( pedig már most a hasam se fáj szerencsére és tényleg élvezhetném..bár boldog vagyok én így is :))

Évi

2013. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6540/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Erik nagyon cukik, gratulálok:) Gina :-)

Krisztikém nagyon sajnálom, hogy megjött, úgy drukkoltam neked!!:((

Valszínű kései ovud volt, ilyenkor ritkán marad meg, ha baba lesz, mert a luteális rövid. :(

De nézd a jó oldalát, hogy van ovud spontán, és minden rendben lesz.

Kicciri de jó, hogy írtál, az úszás tuti segít majd neked.

Lívi szép a teszted ;-) én is kipróbáltam a tüszőrepi után, remélem 1 hét múlva is ilyen lesz :)

Kismamák nagyon vigyázzatok magatokra!

Puszi Lányok Mindenkinek.

2013. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!