Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6521/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Vica orulok h.pozitivan allsz hozza!Hajra!!!<3nem sokara meg lesz!:)

Nalam semmi...ezen a teren...

ugy ertem h.nem erzek semmi kulonoset...puszi Csajok!:)<3

2013. dec. 16. 06:56
 6522/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök Vica hogy ilyen jól veszed az akadályokat :) te vagy a példaképem :)

Hajra csajok :)

Velem az van hogy a göbök nem javulnak:(( felek kicsit nehogy vmi komolyabb dolog legyen

Holnap visszamegyek ha ndm jo

Ma pedig a dietetikushoz megyek kontrollra

Nem tudom láttátok e Facebookon azt a fehér díszeket amit szodabikarbona,keményitő es víz keveréke??

Na szóval en most kiprobalom :))

Évi

2013. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6523/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!Ma csináltam egy tesztet,csak azért hogy megnézzem milyen hatása van az ovitrellnek...nem tudtam. :) Valóban pozitív lett a teszt.Tudjátok így is hogy ez nem valós...szóval így is szuper érzés volt.Mától minden nap azon imádkozok hogy 12 nap múlva is ezt láthassam! :) Kismamáink!Kívánom hogy boldog,egészséges babavárásotok legyen!!!Nekünk pedig akik még küzdünk azt kívánom hogy minél hamarabb,akinek pedig ebben a hónapban esedékes most ebben a hónapban ilyen tesztet hozzon a jézuska! <3



[link]

2013. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6524/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi voltam! :)
2013. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6525/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi köszönjük :)

Nagyon szorítok,hogy szép két csíkosod legyen :)))és akkor az nekünk is karácsonyi ajándék :)))

Évi

2013. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6526/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Kepzeljetek mar megjott a mensim :(( en ezt nem ertem!ha 11.-e korul ovulalatam akkor most 6 nap a lutealisom???vagy mi??? vagy elsorvadt az a tuszo?es csak ugy megjott? nahat...nem lesz karacsonyra pozitiv tesztem :(

Vettem egy babatakarot (mar ketszer is fogdostam a boltban es olyan puha es szep es olyan jo volt simogatni) gondoltam odaadom ajandekba a Paromnak karira ha osszejon...hat akkor majd januarban.

De ezt most tenyleg nem ertem....

Livikem de jo lenne ilyen teszt Istenem!:)Szurkolok hogy meg legyen nektek karira muszaj!!:))Hajra!Lilla neked is most nagyon eselyes!Kicciri es Irszi csodababat nektek Karira gyorsan!:)Valaki teszteljen mar pozitivat helyettem is!

Hat nem borultam ki amugy csak marhara meglepodtem...azt hittem a lutealis kb 14 nap.Vagyis nem csak hittem,tudom...azert vaok meglepve.Ti mit gondoltok?

2013. dec. 17. 07:58
 6527/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen ezt jól látod hogy annak 14 napnak meg kell lennie..amikor Uh néztek nyálkahártyat nem mondott a doki??Arra gondoltam hogy esetleg előtte nem

E lehetett peteeres es ez köztes volt..érdekes :(( pedig nagyon szurkoltam:((( na de új honap,új év es új babák ;)))

Vagy meg az jutott eszembe olvastam hogy van akinek a progeszteronja nagyon hamar leesik es megjon ... Szedtel vmi progi pótlást????

Évi

2013. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6528/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti,rendesen megjött?Nem lehet hogy más miatt van.Nagyon kevés az a hat nap.Livi
2013. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6529/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lányok!


szombaton ismét vérezni kezdtem, a szívem állt meg és futottunk a kórházba, ahol kiderült, hogy most a méhszájamban pattant meg egy ér és az vérzett 3 napig. Frász jött rám, nagyon meg vagyok rémülve.


És már rettegek minden naptól és nagyon félek a szüléstől is :(


Meli

2013. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6530/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli :(

De a verkeped jo??

Ugye nem haragszol rám hogy nem válaszolsz :((??

Évi

2013. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!