Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6481/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szuper hogy jól vagytok! Nem jó a link, Gina!!!!!!!!! :-(

Meli, mi a helyzet? Jutottatok valamire? Irszi

2013. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6482/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina nem lehet megnézni a kepet :(((

Meli voltatok hematologusnal???

Évi

2013. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6483/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem jó a link :(((


Csak jöv.hét hétfőre van időpontunk hematológushoz. Délután megyek a vérvétel eredményemért, abból látom majd, hogy zuhan-e tovább a szintem. Remélem, hogy nem!!!!


Meli

2013. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6484/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na mi van, Meli??? Nagyon izgulok értetek!!!!

Csak az az egy haematológus van? Vagy ő a legjobb???

Irszi

2013. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6485/9202 anonim ***** válasza:
Meli mizu????
2013. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6486/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Gina kerunk szepen kepet a kis Erik hercegrol mert az elozo nem jo!Mar mindenki kivancsi a kis edesre!:)

Melikem irj valamit!!

Hetfo estere volt idopontom a dokimhoz...nagyon orultunk egymasnak :))Megbeszeltuk a mutetet hogy mi volt hogy volt :) megnezte a lyukaimat ;) egyebkent olyanok a sebek csajok hogy a koldokomben nem latszik mar konkretan semmi!!:))Ket oldalt meg alig talalom meg hogy hol volt :)) nagyon kell nezni!:) Szuperszep!:)

Csinaltunk ultrahangot is es a jobb oldalon bő 19 mm -es dominans tuszot talatunk :) kellet szerelmeskedni

2013. dec. 11. 06:56
 6487/9202 A kérdező kommentje:

na elkuldtem veletlenul.Szoval kellett szerelmeskedni hetfon,kedden es kell ma este szerdan is.Azt mondta 2-3 nap mulva reped.Gyonyoru volt kaptam is rola kepet :) Nyalkahartya 7 mm-es volt.Azt mondta minden nagyon szep a mehem is minden olyan mint a nagykonyvben :)En mondtam hogy az alapjan hogy most 4 honapig rendszeres volt a mensim aazt gondoltam hogy meg volt az ovum 6.-an.Mivel volt a duglasban szabad folyadek megkerdeztem hogy lehetett-e masik tuszo ami mar repedt de azt mondta hogy szerinte az meg a mutettel allhat osszefuggesben...szoval az a tuti h.most van tuszo es remelem meg is reped majd :)Gondolom most akkor csuszik a mensim idopontja ...vagy ki tudja ..majd lesz ami lesz.

Fu es azt mondta aprilis korul majd kell meg egy hsg ha addig nem jonne ossze jajjj hat inkabb a halal.Inkabb mutsenek meg megint komolyan Csajok akkor legalabb alszok es nem faj semmi.Na neeeem.Hsg-t nem.Bizom benne hogy osszejon addig muszaj neki!

Na ez volt.Drukkoljatok hogy ez a szep kis tuszo repedjen es meg is termekenyuljon be is agyazodjon es kesz!:)

Drukkolok en is mindenkinek!Puszoka!<3

2013. dec. 11. 07:08
 6488/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti örülök hogy ilyen szep tüsződ van :) nagyon szorítok :))

Remelem nem kell a semmi hanem jon azonnal

Mi ma megyünk a dokibacsihoz es hat olyan ideges vok hogy enni is alig tudok...hanyinger a köbön :(( pedig szegény babámat nem akarom ennek kitenni csak mindig ez a felelem :(

De megmondom neki hogy anya ilyen dilis de ne is foglalkozzon velem ő szépen lubickoljon bent es mutassa meg mi van a ket kis lába között :)))))

Meli írj mi újság,aggódunk értetek

Évi

2013. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6489/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Krisztike, nagyon drukkolok!!!!! Ügyesen célozzatok :) MOndd meg apának, hogy most sikerülnie kell :)


Nekem megvan az AFP eredményem, tökéletes lett :)

És a héten már nincs hányingerem, micsoda megkönnyebbülés :)


A kicsikémet heti 2x meghallgatjuk a szívhang hallgatozó kütyünkkel, és olyan csodaszépen zakatol a kis szíve :)

DE mindig elmenekül a kütyü elől, én viszont kergetem. Hallani, ahogy kluttyog a magzatvízben :) lubickol és tisztán hallani a vízben való lubickolását :)


Meli

2013. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6490/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli de jo :) drága volt ???

Es a vereredmenyed???

Évi

2013. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!