Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6501/9202 A kérdező kommentje:
Ugy szamoltam en is ha meg volt az ovu akkor 25.-en kell nem megjonnie.Egyebkent meg 18-20-ig szokott az elmult 4 honapban rendszeresen.Ezert hittem h.az ovu 6.-an volt...igaz hogy volt a douglasban szabad folyadek ami a 6.-ai tuszorepedesbol is lehet szerintem..de akkor biztos latott volna a doki valami arra utalo jelet vagy nem tom kb 3,4,vagy 5 nap is eltelHETETT azota..na mindegy...oruletes ez a szamolgatas.De miert lenne 2 ovum egymas utan???Raadasul ez a honap vegig olyan a mutet ota mintha.clostit szedtem volna mindenket oldalon feszit nyilall es kozepen is...gorcsok...megjon erzesek..a f*anc se tudja mi van most...mellembe ii nyilallgat neha...miota megpiszktak mindenfeleterzek.
2013. dec. 12. 15:01
 6502/9202 A kérdező kommentje:

jajj elkuldtem raadasul egybeirva a veget na mindegy remelem ertitek azert. :-D Szoval agyara megy a szamolgatas...mindenesetre szex kozbeni ovus fajas az 5.-en este volt igazan...azota is erzekeny kozben de nem annyira...most hogy 3 napig kellett kotelezoen,csak erzekeny volt...nem tudom mi a helyzet es mar nem is talalgatok mert lehet hogy nagy semmi lesz en meg itt izgulok :-\ :-)

Drukk Csajok Babasodjunk!Kismamainknak meg sok sok puszi a pocakjura!:)

2013. dec. 12. 15:06
 6503/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudok aludni :( holnap megyek a bőrgyógyászhoz,mert sikerült vmi göbös piros kiemelkedő vmiknek kijönnie :( persze ez is az en formán hogy az ápoló sose kerüli el az egészségügyet :(( szóval értitek,szinte mindig orvosnál vok :((

Kepzeljetek sikerült jelentkeznem a pcos babamoziba :) bekerültünk a babával :) majd ha felteszik megosztom nektek :)

Van új kep csak azert nem raktam fel mert ahogy a doki is mondta kis ufoka rajta :) de nekem akkor is gyönyörű

Meli hat lehet en nem tudok venni olyan magzat szív hallgatót de próbáltam itthon fonendoszkoppal es persze csak a beleimet hallottuk :))))

Olyan jo lenne ha karácsonyra pozitivat tesztelnetek :)

Nagyon szorítok mindenkinek :)

Puszi

Ui: köszönjük a pocak puszikat :)))

Évi

2013. dec. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6504/9202 A kérdező kommentje:

Szia Evisztok!Evi sajnalom a piros valamidet biztos adnak ra valami kenocsot remelem nem faj nagyon.Az termeszetes h.kis ufo meg a baba nyugodtan felrakhatod nekunk mi imadjukkis pottykent es ufokent is es mindenhogy!

A rengeteg puszi meg a minimum ez a sok sok szeretet tolunk is segiti a Babakat,Mamakat hogy aldasos legyen a babavaras es hogy minden redben legyen!:)<3<3<3tudod!:)

Puszi Csajok!:)

2013. dec. 13. 06:49
 6505/9202 A kérdező kommentje:
:-D:-D:-D:-D na most elolvastam mit irtam...az eleje...:-D:-D:-D at neg reggel van :-D:-D:-D
2013. dec. 13. 06:51
 6506/9202 A kérdező kommentje:
Szilviiii!:-D remelem olvasod :-D :-* <3
2013. dec. 13. 06:53
 6507/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sürgősségi beutaloval küldtek de hozzáteszem mindenkit előre vesznek csak engem nem :((

Évi

2013. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6508/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok! Helyzetjelentek.Most jöttem a korházból.kettő 21mm-es érett tüszőm van,a nyálkahártya vastagsága 7 mm,a 12 ciklusnapon vagyok.Beadták az ovitrellt és holnap meg holnapután kell együtt lennünk.A jobb ováriumban van mind a két tüsző a balban nincs,de ott nem is szokott.Azt mondta a doki hogy az nem baj,van akinek csak az egyik oldalon szokott érni.Egyenlőre ennyi.Mindenkinek sok szépet kívánok! Puszi Livi
2013. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6509/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Livi, hajrá :) Legyetek este együtt és egész éjjelre maradjon bent a cucc :) drukkolok nagyon!!!!!


Meli

2013. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6510/9202 anonim ***** válasza:
57%
azt mondta a doki hogy ma még ne legyünk együtt hanem holnap délután meg vasárnap..akkor most hogy legyen? Livi
2013. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!