Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6551/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi hát naon ugy néz ki h. megy a készülődés hisz senki nem ìr semmit :)

Én ma sütkéreztem... nem tudon megunni

2013. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6552/9202 A kérdező kommentje:

Huh Csajok tenyleg nagy a keszulodes!:)

Nalunk beigli elso 6 rud kesz.Holnap csinalom a tobbi 6-ot.Mezeskalcs frankon precizen kidiszitve /kezem gorcsben all :)))/ kesz a habcsok is.Holnap meg marvany-szelet,tejkaramella es hideg torta keszul.Aztan meg majd a pogacsa...van melo rendesen.Ajandekokat sikeresen becsomagoltam ...ma.kb 11-delutan 5-ig diszitettem a mezekalacsokat :) de gyonyoruek lettek :))

Jo keszulodest Anyukak es Leendo Anyukak!:)<3<3<3

2013. dec. 21. 23:18
 6553/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti ha van időd tölts fel kepet :) nagyon szeretem a mézeskalács díszítéseket :)

En is akarok beiglit csak még keresek egy receptet amit at tudok formálni az en dietamhoz :))

Szep vasárnapot :)

Évi

2013. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6554/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek,aranyosak vagytok!

Látom 3 kismamánk van,nagyon örülök neki.

Remélem a többiek is mihamarabb csatlakoznak, 2014 meghozza a babákat!

Szalad az idő már 3 hetesek vagyunk. Voltunk méreckedni a héten és 4010g és 53cm a kispasi! :)


[link]


Mindenkinek Szeretet teljes Békés Boldog Karácsonyt kívánok és Sikerekben gazdag boldog új évet!

Gina

2013. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6555/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, örülök hogy jól vagytok! :-) Klau, Meli, Évike: kérünk pocifotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gina, gyönyörű ez a baba!!!! Őrületesen szépséges kis pasi!!!!!! Össze -vissza puszilgatnám! Lilikénkkel együtt! :-)

Kriszti, én is nagy mézeskalácsozásban vagyok!!!! Én idén rénszarvasokat, medvéket, rókákat, mókusokat csináltam! Semmi karácsonyi cucc, nekem most állataim vannak! Mindenki kap egyet a nevével a törzsén, és egy -egy rá jellemző kiegészítővel: nyaklánc, borosta, ilyesmi.

Vicus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én óvónő vagyok, a férjem eü.-s. Szerinted felvet minket a pénz?? NEm. Nagyon nem! Sajnos. Sokat vitáztunk mi is miatta, mert ő szegénykém már nyaralna, új kocsit venne mert ez lassan szó szerint kihullik alólunk, stb. Igyekszem magtartani az arany középutat. Azért is vagyok kevesebbei itt, mert egyrészt lombikos fórumokban is vagyok, másrészt már én is unom hogy minden nap fórumozok. Most hetente írok kb. mindenhol. Jobb is a lelkemnek!

De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ha én ezt annó tudtam volna, egy megveszekedett petákot sem költöttem volna egyéb orvosokra!!!!!!!!!!!!

Minden egyes vizsgálatot TB alapon csináltattunk meg!!!!!!!!!!!!!!! MINDENT!!!!!!!!!!! Iszonyú utánnajárás, rengeteg kutakodás a neten, aztán volt amit nem tudott megcsinálni a nőgyógyász: Ugyanabba a kórházba bejelentkeztem a főorvoshoz. Ő meg tudta. Amit nem tudott, azt megbeszéltem a szülészeten az osztályirodán egy adminisztrátorral, és ő írta ki. Utólag vittünk neki bonbont is; nem is volt nálunk. És mégis segített; ismeretlenül! Igaz, sokszor elsírtam magam a rendelőkben, az osztályirodán is. de mentem utána, mert amiket Meli írt összegeket; én sem tudtam volna megfizetni!

Szóval semmibe nem kerültek a vizsgálatok; de rengeteg utána járás kellett hozzá, millió telefonnal. Én pofátlanul bementem a laboratórium kft-be is, és megkérdeztem hogy a TROCH vizsgálatot melyik orvosnak kéne kiírni; mert ment az egymásra mutogatás. Ott is segítettek, még a BMO kódot is megmondták, hogy a doki mit írjon rá....

Eddig a KAáliban 15.000Ft-ot fizettünk az első vizsgálatért, amiben benne volt az UH, kenetek, és a konzultáció. Ott kell időpontot kérni a spermavizsgálatra, és ha te 5 hónap múlvára tudod összerakni az árát, akkor akkorra adnak időpontot. Az is 15.000FT volt, de benne volt nekem is egy vérvétel, és megcsinálták az összeférhetetlenségit is.

Az utiköltség kb. 5.000Ft/ út, de kértünk a nógyógyon (3. szorra, a 3. orvos tudott adni!!!!!!!) utiköltség térítéses papírt, így remélhetőleg az OEP kifizeti. Innentől csak 1.500Ft egy konzi, és NEM fogadnak el hálapénzt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem! Ennyi, ennyibe került, és kész! Mi rengeteg pénzt hagytunk ott mindenféle orvosnál, ha állami kórházban voltunk, ott meg zsebbe kellett dugdosni a lóvét. De állítólag pl. a SOTE-n ingyenes minden; csak -szerintem- ott illik adni zsebbe. De Bözsit kérdezd! Szóval szerintem nem összeg, nem kifizethetetlen. Én már bánom hogy így féltem tőle, és nem jöttünk előbb! Simán összerakjuk a többit; azt mondta a főnővér és a dokim hogy 100.000-150.000Ft lesz a stimu max.

De már találtam olyan fórumot is, ahol lombikból (inszemből) visszamaradt gyógyszereket adnak el a csajok fél; harmad áron! Szóval akár 40.000Ft-ból is megúszhatjuk! ÉS látod, hiába akarnám én előbb; annyit kell várni, amíg így vagy úgy, de össze lehet rakni ennyit. Én sem venném meg ezeket a gyógyszereket; de rávisz a szükség sajnos. Én azt mondom, gondold át; írj privit, ha gondolod megadom a számom, megbeszélünk egy alkalmas időpontot, és felhívsz; én meg minden kérdésedre válaszolok Vica! Ha nem győztelek meg annyira sem hogy elgondolkozz rajta, akkor ígérem, többé nem hozom szóba! ÉS imádlak, és emelem a kalapom előtted; de ezt tudod! Puszi mindenkinek lányok; áldott, Békés ünnepeket kívánok nektek! Irszi

2013. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6556/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága kislányok, anyukák, kismamák és leendő kismamák!


NAGYON KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BABÁKBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSAPATNAK!!!!!!!



[link]


Meli

2013. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6557/9202 anonim ***** válasza:

Meli... naon cuki vagy evvel a szép nagy pocakkal :D

mar az.enyém is.nő bár a baratnőm szerint csak puffadás. Jajj de én ugy látom a babóm miatt nőt. Na de mutatok majd pocak fotót csak várok had nőjön még :)

ahh csajok már egy hete folyamatosan kis.szünetekkel szétmegy a.fejem... már naon nehezen viselem :(

2013. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6558/9202 A kérdező kommentje:

Ayyyy valaki irja már le hogy hogy kell képet feltölteni.Egyszer Irszi már leirta de nem találom a leirást.Feltöltésre rányomtam a kepfeltöltés.hu-n aztán nem tom mi történt...eltűnt a képem.Szuper...

Gina Erikünk gyönyörűűű!Sztem irtó jó Pasi lesz belőle!Hát már most látszik milyen jó képű!:) NAgyon édes!Igazi PASI!:))

Melikém gyönyörű a pocakod!:)) Végre!:) Szép kismamáim és mindenki mégegyszer jó készülődést nem soká jön a Jézuska :)


//Valaki irja már le azt a képfeltöltést :() ! :)//

2013. dec. 22. 19:38
 6559/9202 anonim ***** válasza:

Melike, csodaszép a pocid!!!! :-) És a cicid is mekkora! :-D Bocsi, de tényleg! Terhes cici, igaz????

Remélem az enyém is jó nagy lesz! ;-)

Kriszti! Képfeltöltés oldal: fénykép feltöltése vagy kiválasztása. Kiválasztod, rányomsz. Aztán magán a képfeltöltésen is, hogy fénykép feltöltése. Akkor eltünik, de egy pillanat múlva ott lesz ha lentebb gördíted az egész lapot!

VAn egy olyan, hogy direkt link a képhez: azt másold be nekünk! Puszi csajok! Irszi

2013. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6560/9202 anonim ***** válasza:

Meli nagyon szep pocid van :)

Kepzeljetek tavaly nyertem egy fenyőfát es ez idén is sikerült :)))

Kis csinos fa :))

Klaudia nekem is olyan a pocim mintha puffadnék :) de nemrég mertem le a régi nadrágom es egy arasznyi részen mar nem ér össze :) mindig ebbe mérem :))pedig fogytam bár most elindultak a kilók felfelé mióta szedem a terhesvitamint:( pedig csak 3 naponta veszem a doki utasítására :((

Majd rakok en is kepet

Holnap reggel szurkoljatok mert megyek cukorterhelésre :((

Remelem nem lesz semmi bajunk

Évi

2013. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!