Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6511/9202 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy nem mára gondoltam, hanem holnap estére!!! Ugyanis pontosan beadástól számítva 36 óra múlva repeszti a tüszőket. Szombat este és vasárnap este legyetek együtt :)
2013. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6512/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi nagyon örülök :) szép méretek :)

Gondolok rátok holnap :)))

Voltam a bőrgyógyon és adtak valami alumíniumos kenőcsöt és ha nem javul menjek vissza,elsőnek két rezidens vizsgált majd egy doktornő aki kismama ahogy láttam,de annyi nem volt benne hogy elmondja mi is a franc ez hanem fél füllel hallottam ha nem múlik belgyógyászatra kell menni...előtte a köszvényt beszélték,hát...nem is tudom...jó korán elkezdem de legalább annyit mondott volna a babának semmi baja nem lesz...de semmi...

Haza jöttem és gondoltam elmegyek páromhoz és elmondom mi van,zártam befelé az ajtót erre a kilincs kicsit lejjebb csúszott nekem meg sikerült a hüvelyk ujjamból kicsípni egy húsdarabot ami most fityeg....na tessék péntek 13....ez van

Többiekkel mizu????

Meli a hematológussal mi újság??

Évi

2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6513/9202 anonim ***** válasza:
64%

https://www.youtube.com/watch?v=BGbOOk6hNgU

Vége fele vagyunk :) Metformin babamozi :)))Évi néven láthatjátok majd :)

jujj végig sírtam :)))

Évi

2013. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6514/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi csodaszép, jaj láttam a kisbabádat !!!!!! Nagyon örülök nektek!!!:)


Lívi szorgoskodjatok! :) Nagyjából így álltam én is a 12. napon 3 tüszővel:)

Neked kell majd Utrogestant szedned?

Ha igen mikortól?

2013. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6515/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hajra csajok :)

Koszonom Bözsikém :))

Livi csak annyi hogy nekem is csak a jobbá volt érett petesejt es igazolva lett hogy a babó is ott kezdte a kis életet :))

Szóval igy is lehetséges es nagyon szurkolok mindenkinek :))

Évi

2013. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6516/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elkeseredtem :( ugy néz ki hogy inzulinos leszek :(( csak fogyok alig eszek es megis 8 körül van a cukrom :(((

Lassan nincs olyan nap hogy ne sírjak :(( közbe a lényeg hogy akihez jartam magán dokihoz nagyon bunkó volt velem :(((

Évi

2013. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6517/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi! Próbálj meg pozitvabb lenni.Örülj hogy egy új élet fejlődik benned,hogy elérkezik életed legcsodálatosabb időszaka.Ezek a dolgok mind múlandóak és tudsz tenni érte.De az a csoda amit a szíved alatt hordassz nem múlik el....


Lilla,duphastont írtak fel azt fogom szedni,holnaptól.Te hanyadik napon vagy?Nagyon izgalmas hónap ez! :) Puszi lányok

2013. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6518/9202 anonim ***** válasza:
Livi voltam
2013. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6519/9202 A kérdező kommentje:

Evi a babamozi csodas!:))) <3<3Sajnalom a cukrodat : / remelem jobb lesz!A lenyg hogy a kis Dragank jol van es lubickol Anya hasaban :-)

Lilla es Livi annyira drukkolok nektek!!:))Ez a honap mas kell hogy legyen mint a tobbi!!:)) Drukkkkk!:)

Irszikem hogy vagy?Mi ujsag?<3:-*

2013. dec. 14. 19:00
 6520/9202 anonim ***** válasza:

Én új ciklust kezdtem:)


Vica

2013. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!