Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6491/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Megvannak az eredményeim és válaszolt a doki, emeljük a merckformin adagot, most úgy kell hogy reggel és este 850 mg, és délbe marad az 500 mg. Úgyhogy haladunk mi is :) Most viszont még nem jött meg, nagyon kiváncsi vagyok :)))

2013. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6492/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti, ez szuper, most öszze kell hogy jöjjön, nincs semmi akadálya! Meglátod, ott lesz a pozitív teszted a fa alatt! :-)

Évike, szorítok hogy megmutassa magát nektek! Apa is megy? Kérünk képet!!!!!!!!!!!!!

Vicus, ezerrel drukkolok!!! Nem válaszoltál nekem arra, amit a múltkor írtam! :-( Itt.

Meli, örülök hogy rendben vagytok, szuper! Mennyi volt a véreredményed??? Az engem is érdekel!

Puszi lányok! Irszi

2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6493/9202 anonim ***** válasza:

Vica, drukkolok :) Évi, a kütyü 8000 pénz volt :)


Irszike az AFP eredményem 1,22 MOM volt 0,8 - 2,5 MOM között jó :)


Meli

2013. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6494/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Evi mi volt a dokinal?Kukis vagy puncis a kicsike?:)

Meli orulok hogy jo lett az eredmeny es hogy jol vagy nincs hanyingered :) vegre :) minden rendben lesz!tudod!!harcosok vagytok!:)

Vica sziaa!:)Mikor kellett volna megjonnie??Most kesik???Hajra drukkolok!Szepen haladtok Ti is :)

Irsikem hatalmas pusszantas es koszonom.szepen a drukkot Csajok mindenkinek!:) Detto! :) <3

Reszunkrol minden megvolt mar csak varni kell. :-O :-\ :-)

Ma hozott a Szerelmem egy nagyoon szuper kameras legzesfigyelot :-D a fonoke adta neki.Nekik most lett baba csak ez a figyelo nem kell mert van tobb is es odaadta :-)) nagyon edes :-)

Na pusszancs Csajok!Babafigyelo mar van,jojjon mar a Baba is!:))

2013. dec. 11. 21:47
 6495/9202 anonim ***** válasza:

Vica így biztos jobb lesz hogy emeltek a merkforminon :()

Lilla merre vagy??

Meli örülök hogy jó az eredmény es a verkeped milyen??

Megvolt az Uh es nagyon cuki:) forgolodott,kezet a feje alá rakta :) de nem tudtuk meg hogy fiú e vagy kislány... De sebaj majd később

Doki szerint szépen fejlődik..neten megnéztem es egy ket adat kisebb mint amit neten írnak de a 12 hetes uhhoz képest sokat nőtt

Cukrom megint rossz :( holnap bőrgyógyászatra kell mennem mert a könyökömön kijöttek vmi pöttyök plusz az ujjpercemnel ahol száraz :(

Ennyi történt velünk

Hajra csajok jöjjenek a tesztek

Évi

2013. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6496/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!:)

Evi szuper hogy minden OK!A Baboca szepen fejlodik:) miert ilyen szegyenlos vajon??...csak nem kislany??:)):-*

Lilla es Livi tenyleg hol vagytok?Mi ujsag?

puszi!<3

2013. dec. 12. 06:49
 6497/9202 anonim ***** válasza:

12.héten még nagyon nehéz megmondani a nemét, nekünk sem akarták direkt megmondani, mert nagy a tévedési arány. Majd a köv. UH-on tuti megmondják Évinek is :)


Hétfőn megyek hematológushoz, holnap meg a fiam szalagavatója lesz :)


Krisztike, Vica, tiszta izgalom vagyok miattatok :)


Irszike, Ti is nagyon figyeljetek az időzítésre. Pont most hívott egy lány, akivel anno lombikoztam és sosem sikerült neki, hogy spontán terhes lett, 9 hetes :)


Az esély ott van Nálatok is!!!!


Meli

2013. dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6498/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nekem még nem jött meg csajok, és nem is tudom hogy mikor kellene, a vérvétel szerint nem volt ovulációm, úgyhogy passz...
2013. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6499/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez az Uh mar 14 heten volt de semmit nem mutat :)) pedig megbeszélték vele de lehet megharagudott mert indulás elott sírtam :.( rosszul voltam annyira felment a cukrom :(( lehet gondolta ha te stresszelsz nem mutatom meg :) na majd a 18 hetesen hátha :)

Huu de jo hogy spontán sikerült nekik :) csodákra képesek a babák :))

Évi

2013. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6500/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Évi szegénykém a cukrod már megint, ez nem túl jó hír :((.

Annak viszont örülök, hogy jó híreket kaptál az UH-on :))).írj majd mi volt a dokinál.

Akkor még egy kicsit lehet izgulni, hogy kisfiú, vagy pici lányka lesz:)

Meli szuper hogy jól vagy és minden rendben lesz. Gyönyörű egészséges babát hozol majd a világra.

Krisztike sürgősen össze kell hoznia babát a figyelő mellé...:) Most már csak a várakozás. Karira kiderül minden. Nálam is, 25-ére nem várom. Gondolom akkor nagyjából Te is így állsz.

A vágások egyébként nekem is olyan szépen hamar meggyógyultak, hogy már nem látom őket.


Én a 16. cn-on vagyok, megtettünk mindent amit lehetett. :)

Nagyon - nagyon drukkolok Mindenkinek !


Lívi Te hol is tartasz? Nálad is Closty meg tüszőrepi kombó van ugye? Ha jól emlékszem Te a szurinál tarthatsz most:)

Irszi az tényleg csodás lenne, ha spontán sikerülne a lombik előtt:)

Szép napot Mindenkinek!

Bözsike

2013. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!