Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6461/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri biztos cuki a cicátok :)Nekem valami medve levelet ajánlottak teába...sose jártam utána..

Nektek is kellemes Mikulást :)))

Évi

2013. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6462/9202 anonim ***** válasza:
57%

Neten utánaolvastam a táppénznek és úgy van 2 évnél rövidebb munkaviszonynál van 50% annál többnél 60% de a 93ezret nem haladhatja meg...

annyit nem értek hogy írja az elején hogy betegszabadság vagy mi a nyavaja nincs ha azonnal kismamaként vesznek fel...azaz a munkahely nem fizeti az első 15 napot,de én pont akkor még bronchitissel voltam felvéve,így lehet ezért kaptam normális fizetést múlt hónpban,na de még valami 70% is ír...hát ha vki jobban érti magyarázza el nekem :)))

[link]

2013. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6463/9202 anonim ***** válasza:
51%

Bözsike, drukk nagyon nektek!

Krisztike, kívánom hogy a Miklulás is tegye a dolgát, és ott legyen a teszt a karácsonyfa alatt! :-)

Évi, ehhez nem értek, de nagyon rosszul hangzik....

Kicciri, biztos édes a Cicusod! Mit keresett a wc-ben?????

Meli, Évi, puszi a pocitokra a babáitoknak! Szilvi, Lilikének is ezer puszi! Gina, gondolunk rátok; Erik már biztosan édesen próbál cicizni a karjaidban! :-)

Akit érdekel, a blogomban leírtam mindent részletesen. Férjecském elrendezte a vizsgálatokat; mindenre van idénre időpontja. :-) Irszi

2013. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6464/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Melikem juj de kivacsi vagyok irj mindenkepp hogy mit mondtak!Sztem fiucskat latnak :))

Lilla koszi szepen h.vegre valaszoltal :-D :)) akkor megnyugszok!Mar amugy is muloban van...bar a tegnapi s#x meg "melyen erintett" :)

Nagyon drukk neked!A tuszorepeszto majd meghozza babat meglatod!!!

Kiccirikem akkor jol elvagytok a cicoval :)) Nekunk is van otthon Anyaeknal 5!:)imadom oket!!:)

Evikem akkor azert telefonalj utana ha a tobbiek kevesebbet kaptak az gyanus.Vigyazz magadra!Fekudj am!!

Remelem ma hajnalban meg volt az ovum Csajok!:)Marhara remelem :)

Ja es igen tenyleg boldog Mikulast Mindenkinek!:))Tegnap este minket is meglatogatott ;)

2013. dec. 6. 06:55
 6465/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem most latom h.irtal te is!Szuper ha meg vannak az idopontok!!Azert szerelmeskedjetek sokat hatha mar el se kell menni!:)puszillak!!
2013. dec. 6. 06:57
 6466/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
64%

Irszike, elolvastam a blogodat.

Ez annyira jó már februárban.... :)

Huh de nagyon drukkolok..már most kezdem! :) <3

2013. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6467/9202 anonim ***** válasza:
59%

Köszi, köszi lányok! Lilla, nagyon édes vagy! Most raktam fel a blogra egy képet; ez a hatalmas gólya fogadja a betérőt rögtön a kapuban (kapun belül). Olyan édi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Köszi a drukkot! Vettem kismama vitamint; ma vettem be az elsőt, így pont szedni fogom 3 hónapig a beülti előtt! :-)

Spontán nekünk már tuti nem jön össze, de újabban naponta..., úgyhogy nem maradunk le semmiről;-)

Boldog Mikulásosságot! :-) Irszi

2013. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6468/9202 anonim ***** válasza:
57%
Örömel értesitelek benneteket,hogy 2013.11.29én 23:02 perckor megszületett Erik 3700g és 50cm. Sürgöségi császárral. Mostmar jol vagyunk. Nagyon gyonyoru baba,majd hozok kepet is. Gina
2013. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6469/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj de örülök :) gratulálok es jo egészséget az egész családnak :)

Várjuk a híreket es a képeket is :)

Puszi

Évi

2013. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6470/9202 anonim ***** válasza:
100%

Dréga lányok!


Nincsenek jó híreim, sőt egyenesen elkeserítő és aggasztó.Úgy látszik, hogy eléggé peches vagyok, mint eddig mindig az életben. Most is.


Volt ugye a méhlepény leválásom, hematomával párosítva, azt megúsztuk hála!!!!!


A leleteimről:


A dokim nem akadt ki annyira a még mindig 3x-os CRP eredményen, hiszen a 4 vérvétel eredménye alapján nem változik, szinte állandó a szint (a lényeg, hogy nem duplázódik!!!!), ezért ez most eltörpül a nagyobb baj mellett, most a CRP-vel ahogy Ő mondta, nem foglalkozunk. Nagyobb a baj.


Sajnos a vérképem iszonyatos :( És ami állítólag a legaggasztóbb, hogy a thrombocitám 2 hét alatt 30 egységgel csökkent. Amúgy 150 - 400 között kell lennie és nekem 2 hete 150 volt, épp minimum határon, de a héten elkészült vérvétel alapján 120-ra csökkent. Ez drasztikus.



Dokim kiakadt totál. Azt mondta, hogy valamiért a vörös csontvelőm nem termel vérlemezkéket, ezért vérzékeny lettem. És ha a thrombocitám 100 alá csökkent, akkor bizony meg kell szakítani a terhességet, mert elvérzek szülés közben és nem tud értem tenni semmit.


100 alatt kritikus állapot lesz. És ha 2 hét alatt csökkent 30-at, akkor kb. karácsonyra várható, hogy 100 alá megy, és abban a pillanatban azonnal menni kell a János kórházba, és eldöntik mi legyen a sorsom.


Kaphatok szülésig brutál mennyiségű szteroidot, de az nem jó a babának. Vagy ha nem használ a szteroid, akkor meg kell szakítani a terhességemet.


Én nem azért közdöttem 8 éven át, hogy a most csodaszépen fejlődő kisbabámat elveszítsem.


1 hetet kaptam, hogy sűrgősséggel konzultáljak egy hematológussal és kitalálják, hogyan növeljék meg a thrombocitámat, mert baj lesz.


Azt mondta, hogy emlékezzek vissza mit mondott nekem mikor bevállaltam a lombikozást : VISZ AZ ŐSERDŐBE!!!!! és hogy én aláírtam a papírt, hogy bemegyek vele az őserdőbe.


Úgy látszik, hogy nekem a sok hormon a vérképző szerveimet "támadta meg", nem működnek.


Azt mondta még, hogy 50 terhességből 1x fordul elő ilyen, hát én pont belesétáltam :(



NAGYON TÜNDÉR VOLT, TISZTA AGGODALOM, HISZEN EGYÜTT KÜZDÖTTÜNK A BABÁÉRT, NEM ÉLNÉNK TÚL, HA MOST NEKI KELLENE MEGSZAKÍTANI A BABA ÉLETÉT :(


De a végére hagyom a hírt:


8 évig mi a szerelmemmel Franciskát vártunk, végig kislányban gondolkodtunk.


Én anyai szívemmel éreztem, hogy kisfiú van a pocimban. Egyszerűen éreztem, ahogy a másik kettőnél is és nem tévedtem.


A DOKTORBÁCSINK HATÁROZOTTAN AZT MONDTA, HOGY KISFIÚNK LESZ :) látta a kukiját. Sajnos én nem láttam a monitort :( Kissé "sokkolt" a hír, de majd megszokom :) Nagyon kislányban reménykedtem és terveztem a jövőt :) Nem baj!


A lényeg, hogy egészségesek legyünk! És hogy eljussunk a szülésig, májusig!!!!!


Nagyon drukkoljatok, hogy ne kelljen elvenni a babámat


Miért vagyok ilyen peches??????????????????????????????????????????????????????????????????

Állítólag a lombik terhesség eléggé macerás, de ennyire??? És pont én nálam?????????????????

2013. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!