Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6431/9202 anonim ***** válasza:
64%
Sziasztok lányok!Meli,csak ismételni tudom magamat!...gyönyörű vagy,és a pocid is gyönyörű ;) Lilla most akkor ugyanaz lesz veled mint velem.Ma megjött 5. napon kezdem a clostit és ovittrell tüszőrepit kapok a 12 vagy 13. napon...vagy amikor a doki mondja az uh szerint.Utána duphastont is kapotam,tehát szeretettel várjuk az eredményét,dec.29-én ki is derül :) Lányok mindenkinek olyan szép pocakot kívánok mint amilyen a Melinek és az Évinek van! :) A férjem is egy tündér mert ki is vette a szabadságát hogy otthon legyen mikor a kicsinknek meg kell foganni! Ha nem jön a babácska,amit én nem tudok elképzelni akkor elhatároztuk hogy nem erőltetjük tovább,legalább is egyenlőre nem.De a december az minden szempontból szép lesz,9-én szülinapom aztán pedig a csodálatos várakozás időszaka!Ez van most velem.És mindenkinek még egyszer azt kívánom hogy az álmotok valóra váljon! Puszi nektek lányok! Livi
2013. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6432/9202 anonim ***** válasza:
64%
Jönni fog a baba Livike!!!
2013. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6433/9202 anonim ***** válasza:
87%

Meli, nagyon szép a pocikád!

Kriszti, nagyon irigyellek amiért Pesten laksz; itt majdnem azért is kell pénzt adnod ha ... nem is tudom, a kórházban veszel levegőt. És "természetesen" akkor sem vagy sokkal "különb" a többi betegnél... A nagymamám szokta mondani, hogy ez így van; ők falun még a háziorvosnak is adnak... Nagyon gáz! Ha mi ezen túl leszünk; nem akarok orvost látni jó ideig; az biztos!!!!!!!!!!

Meli, a Dévaiban is kellett adni a lóvét????

Lilla, Livi, hatalmas esélyekkel indultok, ahogy Kriszti is! Megfogan a babátok, tuti! :-) Minimum 3 új kismamánk lesz még az idén!!!!!!!!!!!!

Megjöttek az újabb eredményeim, juppy!

Íme: Chlamydia trachomatisDNS negatív


Gardnerella vaginalis, sarjadzó gomba és kórokozó bktérium sem tenyészett ki.


mikroszkópos vizsgálat eredménye: Gram pozitív pálcák (állítólag ez még belefér; a nővérke szerint)

dysplasia és malignitás negatív

Papanicolaou Dg.: P2


(oda van még írva hogy rosszul kikent/ vastag kenet, zavaró mértékű lob- de hogy ez mi...


A neten azt olvastam hogy a lob gyulladás, amit okozhat sokáig szedett antibiotikum, vagy bármi, mivel baci nincs... Van ahol azt írták nincs tennivaló, van ahol tejsavas irrigálást, van ahol gyógyszeres kezelést igényel. Majd szerdán kiderül!)


Lányok, valami agyatlan már megint lepontozott:-( Amikor azt írtam, hogy nem minősítem inkább a dolgokat (gyermeklány anyák...). Aki egy kicsit szeret nyomjon rá pár válaszomra mostanában; mert ez engem úgy zavar...... Köszi! Irszi

2013. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6434/9202 anonim ***** válasza:
81%

Irszike, szuper az eredményed :) Nem tudom ki pontozott le, az enyém is csökken folyamatosan :(


Dévainál csak a kötelező díj volt mindig, hálapénz soha!!!!!

2013. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6435/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok, megjöttek az eredményeim, felhívtam a hölgyet, bediktálta a telcsibe, holnap átküldik, hát vegyes, van benne jó is rossz is.

cukor:

0 perces: 4,6

120 perces : 10,4


inzulin:

0 perces: 12,9

120 perces:105

TSH: 1,5

A D vitamin szint rendben, és leiden mutáció negatív, tehát tökéletes az alvadási zavarom. Hátra van még a progeszteron, ja és a tesztoszteron is magasabb mint kellene. Holnap megkapom a papírokat. Örülök is, meg nem is.


Ezek voltak a régi cukor és inzulin értékeim:

Glükóz meghatározás

cukor 0 perces: 5.5mmol/L

cukor 60 perces: 11.6 mmol/L

cukor 120 perces: 11.2 mmol/L

Inzulin meghatározás

inzulin 0 perces: 23.97 uU/mL Ref: 2.60-24.90

inzulin 60 perces: 119.40 uU/mL

inzulin 120 perces: 171.50 uU/mL


TSH: 2,3 volt az viszont javult szépen.

Szóval még mindig eléggé fenn áll az IR és 2-es típusú diabétesz, tartom a diétát, 3x500 mg merckformin, tehát emelni fog szerintem.

Kicsit örülök is meg nem is. Örülök azért , mert még mindig valami nem jó, tehát lehet kezelni és tuti emelni is fogja, és hát ha ez az ok azért hogy nem sikerül, a másik meg azért nem örülök, mert annyit diétáztam, tornáztam, odafigyeltem tényleg, fogytam 18 kg-ot és tessék szinte alig változott az eredményem :(

Vica

2013. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6436/9202 anonim ***** válasza:
71%

Akkor eddig többen mondtátok hogy kislány lesz :)))

A legjobb hogy lány névben már tudtunk dönteni de fiúba nem :)))

Évi

2013. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6437/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli de szep a pocid :)))

Hajra csajok a clostyval es a repi szurikkal :)

Vica sajnos tényleg magas a két órás cukor es inzulin is :(( na de hátha másik gyógyszerrel lehetne segíteni ezen vagy emelni a merkforminon..

Nekem tegnap óta fáj a derekam es mintha egyre rosszabb lenne :(((

Védőnő azt mondta nyugodjak meg nincs baj de menjek el a körzeti dokihoz inkább es nézzen meg nehogy a mehszaj nyíljon :((( kicsit felek

Vagy meg ma vagy holnap megyek telozok mikor van orvos

Évi

2013. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6438/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hu de szepen haladunk elore mindenki ;)

Lilla azt szeretnem kerdezni h.amugy neked is fajdogalt a mutet utan a a petefeszkeid meg a mehed?En rendesem erzem szurkodni hol a jobb hol a bal petefszket meg a mehembe is szurkod.Asszem mensi utan kezdtem erezni ezt nehany nappal.Gondolom a megbolygatasok miatt van (remelem)es h.rendben vagyok.Koszi!puszikak!!<3

2013. dec. 3. 06:34
 6439/9202 A kérdező kommentje:
Melikem nagyon szeeeeep a pocakod :))) ugy orulok h.jol vagytok!:)A Te kisbabad a legnagyobb hos a vilagon!!Figyeld meg majd mennyire eletrevalo les nagykoraban is!:)<3<3<3
2013. dec. 3. 06:52
 6440/9202 anonim ***** válasza:
64%

Jaj Krisztike, nagyon drága vagy :)

Úgy legyen! Tudod, bevallom Neked, hogy minden nap félek nagyon, nehogy megint baj legyen :(


És sajnos valahogy mindig fájdogál a pocim, de remélem a babával minden rendben van, a többi nem számít.


Még pár nap és pénteken UH-on láthatom :)

2013. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!