Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6391/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem úgy kellet hogy napi 6 szem, aztán csak 5-4-3-2 és végül 1 szem

Vica

2013. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6392/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm Vica :) Valahogy igy gondoltam en is de már annyi változatot olvastam..csütörtökön ha sikerul elkapnom a dokit megkérdezem :)

Évi

2013. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6393/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!

Kicciri cuki a cicad :))

Irszikem sajnalom a cukrodat :(( kovess el mindent h.lemenjen!!Mikor lesz mar a lombik?

Drukkolok Csajok Mindenkinek!!

Evikem nehogy ugy csokkentsd a gyogyszert ahogy gondolod semmikeppen!!Csak ahogyan az orvosod mondja!!Erre vigyazz nagyon!!Hivd fel,kapd el a korhazban vagy barmi de o mondja meg mindenkepp!!

Nalunk semmi extra szerelmeskedunk es kesz :) Milyen jo lenne Karira egy pozi teszt!!!:)) dec.20.-a korul kell nem megjonnie a mensimnek...hamar ilyen redszeres mostanaban :)) hat remelem nem jon meg es miert ne varhatnek en is csodat most mar h.nyitva van mindket petevezetom ?! Jo felek a csalodastol igy egyaltalan nem elem bele magam,de remenykedek-ez ad erot ugyis a remeny!

Ugyesek legyetek szerelmeskedjetek sokat!:))Pusszantas Dragaim!<3<3<3

2013. nov. 26. 07:29
 6394/9202 A kérdező kommentje:
Evi imadom a pocakodat!!!Millio puszi a kis Csodadra!!!:))
2013. nov. 26. 07:30
 6395/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti köszönöm :)))

Szorítok hogy nagyon szép karácsonyi két csíkos ajándékod legyen :)))))

Évi

2013. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6396/9202 anonim ***** válasza:
57%
CSütörtökön megyek a vérvételre, megvan az időpont :)
2013. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6397/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk megvannak az újabb eredmények, hepa, hiv, lues, stb. Mind negatív szerencsére :-)

Évike, csak ügyesen! Kriszti, küldjük a babaenergiát nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szorítok hogy 2 csíkos tesztet tarthass a kezedben a karácsonyfa alatt! :-)

Lányok, már csak egy hét, és megyünk az első konzira! :-)

Örülök nagyon! Krisztike; szerintem sajna leghamarabb csak tavasszal lesz az első lombik; de az is csak akkor, ha minden simán megy! Tényleg, fogadott el a dokid a laparra pénzt??????? CSak mert ha esetleg engem is küldenek Győrből; tudjam. :-) Irszi

2013. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6398/9202 anonim ***** válasza:
0%
a vérvétel Zentán 7:30-8:00ig van. Eredmény kiadás 14:00tól
2013. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6399/9202 A kérdező kommentje:

hello Csajok!

Irszikem en halapenz ellenes vagyok meg ugye asszem a torveny is tiltja es en betartom a torvenyt :)) Nem tudom nem kerdeztem sztem ez a dolga.Nagyon kedves volt vegig velem es azt mondta ha akarom es nem jon ossze spontan csinal nekem lombikot majd szoljak ha ugy van :) En eddig meg tokeletesen meg voltam elegedve a dokijaimmal es semmi penzt nem adtam nekik.Egyiken se (sem a nogyogyaszomon akihez jarok es sem a hsg-t vegzo dokin es sem a lapart vegzo dokin )nem tapasztaltam semmit ami hatranyom lenne emiatt.Lehet csak szerencsem van de akkor jo :) ha meg valamelyik emiatt szolna nekem (hogy adjak penzt) sztem fel is jelentenem. De mindenki cukker :-D Puszi Csajok!:))

2013. nov. 26. 22:13
 6400/9202 A kérdező kommentje:
jaj nem lombikot mondott hanem inszemet elsosorban :)
2013. nov. 26. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!