Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6381/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri, ezek nagyon nehéz dolgok; és sajnos nem tudunk benne segíteni neked többet, mint hogy meghallgatunk :-(

Sajnálom hogy azon is küzdened kell, hogy elkezdődjön a küzdelem a babáért... :-/

A cica aranyos egyébként??? :-)

Évike, de jó hogy már a genetikánál tartotok! :-) Puszi a pocikádra! :-)

Én nem értem azt a cukor diétát; és a gáz az, hogy a dokik szerint nem kell diétáznom!!! Szerintem meg igen; de mindenki h............. nek néz hogy miért erőlködök; amikor az orvosok szerint nem kell. Majd Győrben megmondják végre remélem! :-)

Lillus, remélem is hogy mielőbb inszemezhettek végre! Már nagyon izgulok!

Képzeljétek; autóvásárlási projektben vagyunk... Pont most.. de olyan rossz állapotban van a kocsi, hogy muszáj másikat nézni :-/ Irszi

2013. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6382/9202 anonim ***** válasza:

Irszi, megnéztem az eredményeid, az inzulinod csúnya, magas, ez bizony IR, és ezt kezelni kell, diéta, mozgás, talán még merckformin is, ne hagyd magad!

Vica

2013. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6383/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Évi alig várom a képet ;-) megmozdult már a babad?

Lilla juppi mész inszemre! Karira lesz pozitív teszted!!! Igazán a "célegyenesben" vagy :-)

Csak most múlt 2 éve, h együtt vagyunk. Ő 30 én 29 éves vagyok. Tudom ez nagyon nyulfarknyi idő. .. a gond velem van, mert nem tudok várni . Mindig ilyen voltam sajnos. Amúgy ha tudná lehozna a csillagokat is az egrol nekem. Szóval türelemre van szükségem.

Irszi itt mindig meghallgatjuk egymást és ezt köszönöm is ;-)

Cico nagyon-nagyon vad. Nyitott szájjal támad, h biztos legyen mit harapnia.

Nemvart foglalatosság a kocsi vétel wow tök izgi. Remélem sikerül vmi jó kis járványt venni. Évi a te kocsid jó már?

Szilvi Lili gyönyörű!

2013. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6384/9202 Kicciri ***** válasza:

[link]

Itt van a mi kis Ciconk.

Köszönöm lányok, mi vagyunk egymásnak ♡♡

2013. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6385/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri nagyon cuki a cicad:)))

Megertelek hogy akarsz babát en is 29 vok.

Tesomek példájából indulok ki hogy hat hogy mondjam,tesom igy csinálta hogy kismama maradjon de sógorom nem nagyon akarta...igaz őrült mikor megtudta,de sajnos idővel eltávolodtak egymástól:(((

Pedig itt aztán dúlt a love..sajna ez van...

Hátha a párod rájön mennyire szeretnéd es ő is:))))

A kocsink kész szerencsére :) csak az a probléma hogy kicsi:(( nem nagyon fér be se babakocsi se semmi a csomagtartóba..igaz mikor vettem 22 voltam..meg nem ezen járt a kis fejem :) gondolkoztunk az auto cserben hat majd meglátjuk...vagy maradunk szűkösen :))

Évi

2013. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6386/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Lenne egy kérdésem hogy az utrogestant hogyan kell fokozatosan lecsökkenteni???reggel 2 delutan2 szájon keresztül este pedig 2 huvelybe...csökkentsem-1-1-1-re?? Vagy reggel hagyjak el egy szemet majd mások nap delbe is es igy fokozatosan??? [link]

Előtte is volt mar pocakom :)) szóval eddig meg nem olyan sok a baby :))

Évi

2013. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6387/9202 anonim ***** válasza:

Évi, nagyon cuki vagy!!!!!!!!!!!! :-)

Ott a kis tündérbaba lakhelye! :-)

Én nem értek az Utró csökkentéshez; szerintem írj ki itt egy új kérdést! De hátha Meli tudja; ő előrébb jár, és tuti kellett Utróznia!


Kicciri, én is hamarabb szerettem volna babát, de a férjecském még nem volt rá érett, és szívesen várt vele.

HA rajta múlik, még szerintem mindíg várnánk:-)

Mi 3. éva voltunk együtt amikor összeházasodtunk, és bő egy évet vártunk a babaporjekttel. Asszem másfelet.

KEll a pasiknak hogy megérjenek rá! Nyomasd neki az E vitamint, a cinket, amit kell a pasiknak; aztán hátha összejön; mert az ellen nincs ugye... Aztán ha betöltöd a bűvös 30-at, akkor nincs mese, ketyeg a biológiai órád.. Te sem leszel fiatalabb!

Én nem bánom hogy így alakult; csak azt hogy nem lettem rögtön terhes...:-(

Én szedek Mercformint egyébként, 750mg-mot naponta. A diéta és a sport kéne csak mellé........... Irszi

2013. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6388/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi aranyis vagy :)

En nem nagy sportot űztem az biztos :) de tuti az is segitett:) naponta szobabiciklin letekertem 5 km-t miközben a tv-t néztem :) aztán mondtam a paromnak ha nem ülök ra szóljon rám :) hat szegény meg is tette en meg morcogtam hogy jól van mar...grrr ;)))))

De csak egy hónapig nyomtatás szerintem jobban

Hajra

Évi

2013. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6389/9202 anonim ***** válasza:
57%
Az orvos mondja meg hogyan kell csökkenteni az utrot, mert mindenkinek máshogy :)
2013. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6390/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj az endo doki annyit irt fokozatosan es kész a nőgyógyász meg semmit de majd csütörtökön hátha el kapom a kórházba

Évi

2013. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!