Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6341/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok!Megvan a férjem eredménye.Doki mondta hogy teljesen jó.Tehát velem van a bibi.Tsh-ra ir gyógyszert,meg stimulálunk.A TSH gyógyszert már a jövő héten elkezdem szedni.Remélem megoldódnak a dolgok.Megnyugodtam hogy a férjem rendben.Lányok,nemsokára kismama fórum leszünk.Mindenkinek sikerül!Puszi! Livi
2013. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6342/9202 anonim ***** válasza:

Livi na ez jo ha a párod eredményei jók :)

Biztosan jönnek mostmár a babák :))

En ma délelőtt a diabetologian ültem :(( reggel felment 9-re a cukrom es a dokinal leesett 3,4-re :(( mikor felment nagyon rosszul voltam :(( annyira vert a szívem azt se tudtam mi van...

Jovoheten kell menjek diétás tanácsadásra es hátha akkor jobban be tudjuk állítani.Azt mondta meg hogy ha alacsony nem olyan rossz mintha magas lenne... Bár volt aki azt mondta a baba agy fejlődéséhez kell a szénhidrát de azonnal azt mondta felejtsék el ilyen hulyesegekre gondolni...a baba mindent érez, SZÓVAL MOSTANTÓL NEM SÍRUNK EGY ROSSZ EREDMÉNY UTÁN SE :))

puszi mindenkinek

Évi

2013. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6343/9202 anonim ***** válasza:

Tele van a púpom lányok; amikor kikiabálom az örömömet, akkor minden elcsesződik! :-( De nem hagyom magam; ezután is elmondom ah reménykedek! :-)

Természetesen megjött ma:-((((((((((((((( Azért köszönöm!!!!!!

Évike, én is terheléses cukron voltam ma, összesen 5 * szúrták kis vénáimat 3 óra alatt... Múlt héten is volt egy vérvételem; és így hogy megjött, szerdán mehetek a 3. napi hormonra! :-) Le... van kakkantva; majd jól belémrakják a gyerekünket Győrben! :-) Igaz? Igaz hát!

Krisztike, jelölgess csak! Livi, szuper hogy a férjed eredménye jó! Az nagyobb gáz (lássátok Melit és engem) ha a pasival is baj van...

Évikie, puszi a babádnak! Nő a pocid?? MEli, hogy vagy???????????????:-) Irszi

2013. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6344/9202 anonim ***** válasza:

Irszi a lombikkal tuti sikerul de reménykedem hátha előtte megis jönne :)))

Ma megkaptam a kis könyvet :)))) hat a sok betegség miatt szegény védőnő 1es fel óra alatt töltötte ki amit kellett ...

Azt mondta jobb lenne ha császár lenne..Szerencsére a cukrom kezdett a nap közepére rendezodni:)) mostmár csak a bevált dolgokat eszem

Évi

2013. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6345/9202 anonim ***** válasza:

Igen kezd nőni a hasam :) nem annyira látszik csak ha felveszem a régi nadrágom hogy nem ér be :)))

Vettem kismama nacit :))

Évi

2013. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6346/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, itt Vica :)


Igazából azért írok, mert kicsit összeszedtem magam. Iszonyú napok állnak mögöttem, depresszió közeli állapot, sírás minden szaron, a totális reménytelenség, elzárkózás mindentől. Aztán választhattam, vagy gy maradok, és tényleg pszihiátriára kerülök, vagy összekapom magam és küzdök tovább azért, hogy én is anyuci legyek!!!!!!!!!!!!!Utóbbinál döntöttem, összekapom magam. Oly annyira hogy ma voltam az endokrinológusnál. Elhatároztam magam, hogy újra megnézetem az IR-e, Pco-m és tovább vizsgálódunk! Hűűű hát jó sok mindent fog megint megnézni. Először is megdicsért hogy ennyit fogytam. Teljesen ki volt hogy megint volt két spontán vetélésem. Kérdezte néztek-e progeszteront, hát mondom nem....szóval kellett volna mert ez is akadályozza a megtapadást. Nem cseszett le hogy 1 éve nem voltam, képzeljétek így is csak 10 ezret fizettem nem 15-t .Szóval írom miket kér: szabad tesztoszteron, D vitamin szint, TSH és thyreoglobulin ellenes antitest ( Anti TG) valami pajzsmirigy hormon ez is, 20-22. nap között progeszteron szint, OGT, azaz terhelt cukor és inzulin, valamint Leiden mutáció vizsgálat :)Megnyomkodta a nyakam is, azt mondta hogy ráérek az összeset a 20-22. nap között megcsináltatni amikor a progit is, ez nekem jövőhét kedd-szerda-csütörtökre esik. Szerinte a sárgatest is ludas lehet, hát majd kiderül.

Szóval nagyjából ennyi történt velem, kicsit kezdem visszanyerni a reményt, és remélem hogy most már sikerrel végződik :)

2013. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6347/9202 anonim ***** válasza:

Vica nagyon örülök hogy itt vagy :) es nagyon ügyes vagy :))) példa vagy számomra...

Remelem meglesz mi a bűnös a rossz dolgokért..

Szorítok nagyon

Puszi

Évi

2013. nov. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6348/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lilla szuper hogy a Femibiont szeded nagyon helyes!:)en is veszek :)

Livi hala Istennek hogy jok az eredmenyek fuu emlekszem amikor mi is voltunk a Paommal en utana sirtam h.jok a spermai-az nagyon jo ha vele legalabb minden rendben van.Egy ferfit sokkal nehezebb vizsgalatokra fogni es a gyogyszereket is jobban utaljak mint a nok sztem.Legalabb is nekem Apukam is meg a Parom is olyan hogy csak akkor mennenek szivuk szerint dokihoz amiko mar hordagyon viszik :/ .Ugyhogy nagyon orulj!:))

Irszikem ugy sajnlaom h.megjott :(( franya mensi!Majd beled teszik a kisbabat es akkor majd leshet a h*lye mensi!:))

Hajra!!!!

Evi olyan jo olvasni h.vettel kismama nacit es h.van kiskonyved....es Uristen de jo neked!!!!:)))Hipp hopp elmegy ez az ido es nemsokara talalkozhatsz a kis Dragaddal :))

Vica orulok h.jobban vagy!Jol dontottel!Hajra jijjon mar a babo!!!!!Nagyon helyes,rendesen ki kell vizsgaltatni magad es nem lesz tobb veteles!!Orulok neked!:))

Nekem fogalmam sincs Csajok h.mikor van peteeresem vagy mikor kell megjonnie?!Ha a normal ciklust nezzuk akkor most kellene megjonnie 18-20 kozott.De mivel belepiszkaltak...nem tom gondolom borul a bili es meg csak tippem sincs.Lilla neked hogy jott meg a lapar utan?

Olvastam mar mindent...h.megjott idoben,ahogy szokott,h.lapar utan 28-35 napra jott meg meg mindenfelet!Nekem ugye elozo honap 20.-an jott meg asszem es nov.6.-an volt a mutet...2 hete lesz holnap.

Totalisan nem tom :))

Melikem miert nem irsz???Hol vagy?Csak nem dolgozol??Ha igen is csak nagyon kimeloen tedd!!Mi lesz a lagzival?Szűz a menyasszony????:-D:-D Puszi neked es a Babonak!<3:-)

2013. nov. 19. 08:23
 6349/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kepzeljetek el tegnap nagyon kiakadtam

Egy régi ismerősöm elkezdett okoskodni hogy látta a Facebookon hogy baj van a cukrommal es ezért nyavajgok de ami receptet megosztottam nem is ehetnem csak zöldség gyümölcs semmi Liszt se cukor es mozogni kene minden jo lenne.

Na en erre szépen kedvesen vissza írtam hogy inzulin baj van nem pontosan cukor, szenhidratot éppen emiatt ennem kell, 4 hónap alatt a dietammal. 15 kilót fogytam es kismama lettem de az orvosom mondta ahogy a baba nő ongadozhat a cukor :( de mar nagyon mérges voltam mert elég sok zöldség gyors felszivodasu mint a gyümölcsök akkor mit okoskodik?? 10 éve rám se irt..

Utana annyit irt oké akkor igy tovább...

Grrr füstölt az agyam

Ma megyek a munkahelyre Nyiregyre vizsgálatokat csinálni plusz fotózás lesz főorvosnőnek ajandekba :) decemberben meg vacsit tart hat nem tudom mit fogok felvenni :))

Évi

2013. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6350/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága kislányok!


Ne harizzatok, hogy nem írtam, de napok óta nem voltam neten :(

Tegnap melózni kezdtem, visszakönyörögtem magam a dokitól, de azt mondta, bármi kisebb baj lesz, soha többé nem enged melóba.

Nagyon óvatos vagyok, bár ami elég furcsa, hogy szinte minden nap fáj a pocakom.

Ez a terhesség nem olyan laza, mint az előző kettő volt. Ez más.

Valóban más a lombikos terhesség, sokkal érzékenyebb :(


Hasam nagyobb, mint egy 5 hónapos terhesé, ne kérdezzétek hogy miért??? Mindenki azt kérdezgeti, hogy tuti nem ikrek vannak bennem?????????


A vérképem nagyon nem jó., valami gyulladásra gyanakodnak, sok a fehérjém és a fehérvérsejtem is. Szinte hetente van vérvétel, amúgy sincs már vérem :(


Holnap is szúrnak, rettenetesen félek.


A meló nagyon húzós, főleg 3 hét lemaradás után. Senki nem helyettesített, tegnap egy kortyot sem ittam bent, és fél adag salit ettem futtában :(

Ez nagyon rossz, mert éhezik a babám :(


Igyekszem összekapni magam, csak tudjátok olyan iszonyatosan félek megint attól, hogy egyszercsak vérezni kezdek.

Engem iszonyatosan padlóra vágott az a hatalmas vérzés :( Nem tudok szabadulni tőle :(


Meli

2013. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!