Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6331/9202 anonim ***** válasza:
57%

HAlihó!

A férjem most az ereivel és az azzal kapcsolatos dolgokkal úgy néz ki mégis rendben van; most fél év múlva rá kell azért nézni; ha minden ok, akkor évente, és ha nincs változás, akkor 5 év múlva azt mondják; ez csak véletlen; vagy egy nagyobb fejfájás(!!!!!!!!!!!) következénye volt; és elfelejthetjük az egészet!!!!!!!!

Ez független a gyerek projekttől ugye....

Képzeljétek! Bemásolom a blogomat;nincs kedvem újra leírni... De előbb egy kérdés MELITŐL!!!!!


Szerinted; ha van egy 10 mm-es valami a bal petefészkemben; akkor az akár lehetne egy hatalmas sárgatest is ha terhes lennék????????????????????????????

VAgy ne reménykedjek? Íme a mostani állapotom:


Azt hiszem; késik... Ma van a 23. ciklusnapom; és SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez nálam igen ritka dolog!!!

19-23 naposak a ciklusaim; de max. 22 a jellemző, előtte akár 2 nap barnázással/ pecséttel.


Fel sem írtam hogy mikor (lehet hogy hiba volt; utána kéne gondolnom), de pár napja "kex" előtt néztem hogy hűha; nem lesz itt ma már semmi...

De volt; így arra gondoltam, hogy másnap vagy folytatodik a szokásos rózsaszínes furaság; vagy átmegy mensibe, vagy pecsétbe , vagy barnázásba, vagy valamiba..

Vagy éjjel megjön. Vagy reggelre. De semmi! Sőt, el is múlt.....

Ebben a ciklusban gyakorlatilag meg sem szűnt a mensimmel a mellfájásom; de kitart maszívan; szóval így a 23. napon azt feltételezem; ovu után vagyok.

Mintha középidőben kicsit változott is volna; szóval meg vagyok róla győződve hogy ovuláltam!


Szerdán (19. ciklusnap) voltam UH-n; akkor azt mondta M. főorvos; hogy van egy 10 mm-es tüszőm a bal petefészkemben. Csodálkoztam is, hogy így; mensi előtt????


1. Anovulációs ciklusnak indult; de meggondolta magát a szervezetem; ezért most tolódik az egész projekt szinte egy héttel


2. Bár elvileg nem függ össze; mert akkor még krémeztem amikor már majdhogynem meg kellett volna jönnie; de a 19. vagy a 20. ciklusnapon hagytam abba a Women's Creamot; és felborult bennem minden -ezek szerint mégis hat(na)


3. Terhes vagyok, csak a szuper kórházi géppel nem vették észre ( a tüsző akár egy felszívódóban lévő egy ciszta pl.; vagy egy b...* -krucifix- nagy sárgetest!!!!!!!!!!!))


4. Passz


Nyilván csiklandozza a fantáziámat a fürdőszekrényben lapuló teszt gondolata; de a W. C.-t elvileg a 26. ciklusnapig kéne kenni; és a 29. ciklusnap az első olyan nap; amikor lehet(ne) tesztelni.

Az nálam papírforma szerint még 6 nap.


Megvoltak a mensigörcsök már egy hete is; és annál a rózsaszínes kis 2 napos valaminél is. Rózsazsín maszattal indult; átment halvány barnába; és szépen elmúlt.

3 éjjel vártam; nappal vártam; de most szinte biztos vagyok benne hogy ma -holnap nem jön meg!!!!!!!!

Már csak az a kérdés, hogy mitől... A mensigörcsök is teljesen elmúltak!


Mennem kéne a 3. és 19. napi hormon vérvételre; ezért is várom....

Vicces lenne; ha úgy alakulna; 3 hét múlva megyünk Győrbe (az előzményekre való tekintettel mindenképp elmennénk!!!!!!!!!!!!), és ott igazolnák UH-n előzör! :-) Bár tuti rohannél a Pupy doktorhoz; ha.. de ne szaladjunk ennyire előre.

Érdekes; nem mondom! Kíváncsi vagyok mikor jön meg!!!! Amikor a loop conisatiom miatt vártam; akkor is anovulációs ciklusom volt; másfél éve... Azóta sem! De állítólag normális.

Ma azért bevettem reggel egy Gravidát...


Holnap reggel megyünk a terhelésre; a D vitaminra és valami HbA1C-re. Remélem leveszik mindet!!!!!!!! :-)

Bárki is olvas; szorítson nagyon.. most ránk fér! :-)


Férj rendben; az ő ügyében egyenlőre izgulni valónk nincs! :-) Már csak a fránya góc van hátra; de azzal elbánunk! :-) Irszi

2013. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6332/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi!Akkor most reménykedhetünk az újabb kismamába?? Livi
2013. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6333/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem Livikém, de nagyon nem értem az egészet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olyan boldog lennék!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉS (sajnos) én már megint úgy reméynkedem; el sem tudom mondani.......... Most voltam pisilni; semmi!

ÉS nem tudom hogy miért; mert nem azt érzem hogy terhes vagyok; csak hogy nem fog éjjel megjönni. Ma már tisztaságim sincs benn; és éjjelre sem teszek; t.....k felesleges! :-) Szorítsatok nagyon!!!!!!!!!!!!! :-)

NAgyon kíváncsi vagyok; hogy Meli szerint ez lehet-e egy sárgatest; de utána néztem, 6-8 hetesen a 3-6 cm-es is normális; szóval ha én most lehetek a beágyazódás körül, és akár azt jelezte ez a kis maszat; akkor szerintem lehet 10 (4 napja!!!) mm-es ! :-))))))))))))

Úgy izgulok! Tudom hogy minden hónapban gondoltok külön rám is, de most megint extra szorítást kérek!!!!!!!!!

Szombaton megnézem ha addig semmi! :-) ELŐBB NEM! :-) Jajj; olyan nagyon jó lenne! NE jöjjön meg légyszi -légysz!!!!!!!!!! :-) Irszi

2013. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6334/9202 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként izgulok érted Kriszti; és örülök hogy szép a sebed! :-) Irszi
2013. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6335/9202 anonim ***** válasza:
57%
Én nem bírnám ki szombatig,kikészülnék :D Én a holnap miatt izgulok.Megyek a férjem spermaeredményéért.Remélem minden rendben van vele.Irszikém,gondolok rád!!! :)))))Livi
2013. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6336/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj Irszi nagyon szurkolok :)) en nem birnek várni...

Megy az energia :))

Meliről tudtok vmit????

Évi

2013. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6337/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hu Irszikem!:))) Nagyon drukkolok h.sargatest legyen es a baba szepen agyazodjon be a mehecsked falaba!:))Orulok h.a Paroddal nincs baj-ugy.A goc meg mar legyen mar meg mert az ember megorul tole h.nem kepesek megtalani a dokik.Szoval extra szoritas elkudve!!:)

Livi drukk a sperma eredmeny miatt irj majd h.mi volt!Irasd majd ki magad igeeen!!!!Foleg ha ugy erzed pihenesre van szukseged!!Hatha igy nagyobb az esely!

Evi koszi!Remelem tenyleg jonnek a babaink sorban!Hogy van a Kincsed a pocakodban?!Fiu lesz vagy kislany?!:))

Tegnap szeretkeztunk ovatosan....mmmmmm nagyon fincsi volt mar ennyi ido utan :)))Majd mindig be x-elem egy naptarba a szerelmeskedeseket h.tudjam mikor fogan a babank :-D Meg videken leszek ezen a heten juhejjj :-D

2013. nov. 18. 07:57
 6338/9202 A kérdező kommentje:

jah:!A Dokim-aki mutott- prof.Banhidy Ferenc rajta van a you tube-on keressetek meg egy konferencia szeru eloadast tart a folsav vs folat-rol.Az a lenyeg h.a folsav folatta kell h.alakuljon h.hasznositani tudja a szervezet es ez a kutatasok szerint nem mindenki szervezeteben tud hasznosulni viszont nagyon fontos a velocsozarodasi rendellenessegek megelozeseben meg meg egy csomo mindenben terhessegkor.Az egyetlen terhesvitamin amelyik folatot tartalmaz az a Femibion!!!Ezt azert irom le h.az elejen mindenki azt szedje Csajok!!

A Dokim benne volt a hiradoban is!:))O segitette vilagra a most szuletett 4-es ikreket!:) Az is rajta van a neten is.-a you tubon talaltam ezeket.

Szoval Femibiont kell enni!:)

2013. nov. 18. 08:05
 6339/9202 A kérdező kommentje:
Ja!Lilla!Igen azert kerdeztem.Eppen azert h.gondoltam h.eked mar regebben volt es h.ne varjak csodat!Lehet h.nekem se jon ossze jopar honapig....vagy nem tom.Ezt is tudatositanom kell magamban.De nem a vilagvege!Sikerul neked is meg nekem is punktum!!!:)<3
2013. nov. 18. 08:49
 6340/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Krisztike lesz nekünk is az biztos :-) Én is a Femibiont szedem, pont ezért, az én dokim is ezt magyarázta, hogy abban már folát van, és az a legjobb.

Irszi ezt csúcs lenne, ha terhes vagy!!!:)

Nagyon drukkolok.

Nekem sárgatest cisztám van a jobb petefészekben, illetve nem tudom megvan-e még.

A doki a 3.cn-on vizsgált, és ő mondta, h az, és ezért most nem szabad stimulálni.

Én utánaolvastam, h féloldali sárgatestciszta kora terhességben fordul elő.

Én ebben a ciklusban végig éreztem a progeszteront, illetve annak hatásait, pont úgy érzem magam az elejétől fogva, mint menzesz előtt :d.

Szóval a doki nem mondta, de én arra gondoltam, hogy nekünk talán összejött, de nem maradt meg.

Nem tudom, de neked Irszi nagyon nagy az esély most:)


Lívi írjál majd, hogy milyen lett az eredmény.

Puszi kismamák <3. Vigyázzatok magatokra !

és Csajok:)

Bözsike :-D

2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!