Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6291/9202 anonim ***** válasza:
57%

HURRÁ, HURRÁ, HURRÁ!!!! HŐS VAGY, ÉS IGEN, MOST MÁR JÖNNI FOG A BABÁD VÉGE :)


NAGYON ÖRÜLÖK!!!!


Gyógyulj meg hamar :)


Meli

2013. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6292/9202 anonim ***** válasza:
57%
húha, kihagytam egy R betűt :) Jönni fog a babád végre!
2013. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6293/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Melikem!:))Aranyos vagy ugy legyen.ahogy irtad!Az hogy kihagytad az R betut remelem egy tudatalatti megerzesed volt es most mar tenyleg VEGE a kinlodasnak es jon a baba!10-szer elolvastam azt a szot!:))Legyen uuuuugy!:)) Egyebkent lehet h.csak most nagyon boldog vagy nem tom de nekem tenyleg olyan erzesem van h.most mar nincs akadaly :)) vagy csak pontot tettunk a vegere es tudom h.most mar minden rendben.De egy valaminek biztosan.vege van az pedig a bizonytalansag a tudatlansag hogy mi lehet odabent :)

Mel epp ma meseltem Anyanak is h.milyen elkepesztoen.eros a babad es h.mennyire veletek akar maradni,hogy mennyire szeretbenneteket az a kis lelek!!!Ennyi verzes utan nem semmi milyen stram kisbaba :))ez a termeszet es leginkabb a szeretet ereje ez tuti!!!!<3:-)

2013. nov. 8. 16:48
 6294/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti ennek nagyon de nagyon örülök!!Érzitek azért hogy jönnek a pozitív dolgok?!Jövő héten mi is okosabbak leszünk,de nekem is felmerült ez a műtét,igaz,az már nem az idén,de remélem elég lesz a következő hónap izgalma!Várom!Hogy működik a tüszőrepesztő szuri lányok?? Azért mert én nem tudom,nem foglalkoztam még ezzel a kérdéssel.Segítenétek?Mindent szeretnék tudni ennek a menetéről.És akkor lesz karácsonyi babánk! :) Kriszti elhárult neked is a gond,úgyhogy mostmár minden jól fog alakulni!Vicának is,tudom!Lányok puszilok mindenkit nagyon sokszor! Livi voltam
2013. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6295/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, nagyon örülök hogy csodaszép átjárható petevezetékeid vannak, csodaszép petefészkeid, és gyönyörű méhed! :-)))))))))

Írj le mindent, amire emlékszel! :-)

Jönni fog a baba mint Kininél; meglásd! :-)

Köszönöm MElikém! Dáthás vagyok..........

Livi, a repesztőt akkor adják, amikor már akkorák a tüszőcskék, hogy 34-36 óra múlva kell repedniük! 20mm körül; azt gondolom.

Egy szuri a popsiba, amit az orvos által meghatározott időben kell megkapnod. Pl. éjjel kell beadni, és másfél nap múlva inszem :-) Szorítok a karácsonyi babához!

2013. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6296/9202 anonim ***** válasza:
57%
...kutyafüle; minig elfelejtem aláírni! :-) Irszi
2013. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6297/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislányok, Kismamik!

Kriszi örülök, hogy minden rendben, pontosan tudom mit érzel, csodás megkönnyebbülés, laparnál engem is helyreraktak. Hamar jönni fog a baba meglátod:-)


Meli nagyon örültem,a mikor olvastam, hogy minden rendben a babával, pihenj sokat. Igazi kis túlélő emberke:-) <3


Évikém remélem már tudsz eszegetni, és jól vagy .

Köszönöm a kérdést jól vagyok sokat dolgozok, és most én sem gondolok a ciklusnapokra meg semmire.


Lívi nekem az előző ciklusban volt Closty+ tüszőrepi. Én a 12 cn-on reggel nyolckor kaptam. Nem emlékszem pontosan hány mm-es volt a tüszőm akkor, és nem akarok hülyeséget írni. Pénteki nap volt, nekünk csütürtökön, és szombaton kellett együtt lenni. Utána mindegy :)

Remélem segít nektek, drukk ezerrel. Arra figyelj,hogy ne tesztelj majd túl korán, mert pozitív lehet a szuritól. Én kipróbáltam tényleg az:-) Szuri után 14 nappal már lehet tesztelni addigra kiürül.

Nekem sajnos cisztám lett, és ez a ciklus kárba megy (nem lehet stimulálni):(((, de a következőben már talán lehet inszem.

Soha nem volt még Clostytól cisztám, szóval pech!

Irszi örülök, hogy végre van időpontotok, szerintem mi hárman(Kriszti, Te , Én) karira hozzuk össze a babánkat:))

Lívi meg most:)

Klaudia gratulálok!!

Kicciri nyaral még azt hiszem, de remélem jól van:)

Puszi Csajok

Bözsike

2013. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6298/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajszikák:)

A clostitól nekem is lett cisztám,de ott volt mellette Lili is,szóval egyik petesejt megtermékenyült a másik ciszta lett,de fel is szivodott hamar....

Volt nekem is hőhullám meg minden ami kell,csomó folyás is...

A doki nem nézte hány órakor adta a repiszurit,csak beadta és megmondta mikor legyünk együtt.

Abban a hónapban nem is sikerült,csak a kövi hónapban,mikor a dokim azt mondta hogy szabin lesz igy azt a hónapot hagyjuk ki mert nem tud uh-n követni:)

Hál istennek tudtam szerezni closti receptet,kis szorgalmasan be is szedtem,nem volt szuri mert ugye doki se volt,de Lili úgy döntött akkor jön:)

Drukk a kismamáknak és a leendő kismamiknak:))

Mi jól vagyunk,Lili egyre huncutabb,de ugy érzem ma vagy a front van még y fránya 2 fog bujik ki,de nyügös és hirtelen sír....

Igy a fájdalomcsillapitó szirup segit,mert ahogy beadtam neki,meg is nyugodott,tehát fogzunk ujra...

Remélem most leáll egy ideig,hogy végre aludni is tudjak,de most nem panaszkodom,mert a mai éjszakát végig aludta:)

Kriszti!!!!!

Hajrá,nyitva az út a babához,örülök,a sikeres műtétnek:)

Irszikém!

Megmondtam hogy meg lesz az időpont,le van sza...va hogy melyik doki:)

Puszi lányok!!!!!

Szilvi

A Bözsi név nekem nagyon tetszik:D

2013. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6299/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, a tüszőrepesztő úgy működik, hogy beszúrás után leghamarabb 36 órával repeszti a tüszőket, akkor kell szerelmeskedni.


Tehát ha mondjuk reggel 8-kor szúrod be hétfőn, akkor pontosan kedd este 8-kor repeszti a tüsződet.


A dokim mindig azt mondta, hogy jobb úgy időzíteni, hogy mire megreped a tüsző, addigra már ott várakozzanak a kiskatonák :)


És még max. 12 óra múlva lehet még szerelmeskedni, mert addig a legéletképesebb a petesejt

Én hiszem, hogy 24 órán át meg lehet termékenyíteni a petesejtet, úgyhogy a tüszőrepedéskor és még másnap is legyetek együtt reggel és este is :)


Nagyon szorítok!!!! Nekem annyira fájt a tüszőrepedés, hogy nem nagyon volt kedvem szexelni, de a célért mindent!!!!!!!!!


Tehát beszúrástól számolva 36 óra múlva kezd megrepedni tőle a tüsző :)


M.

2013. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6300/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lánykák! Olvassátok el; ezért szívtam annyi a francos telefonálgatásokkal.........

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Szuper! A lényeg hogy túl vagyok rajta; és igen Szilvi; ez is téged igazol! :-)

Kis cicánknak már nő a foga? Azta! Igazi kis vad csajszi lesz!!!!!!!:-)

Livi, szorítok nektek, hogy most aztán összejöjjön a baba a repesztő segítségével!

Bözsike; akkor te a karácsonyfa alatt fogsz sírdogálni a kis pozitív tesztecskéddel??? :-)

Kriszti, hogy vagy azóta? Anyudéknál regenerálódsz? :-)

MEli, pihizz és pihizz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikorra raktátok át az esküvőt? Beszéljétek meg! A 2. trimeszterre, vagy a szülés utánra?

Mi lesz a ruháddal???????????

Kicciri, mizujs?

Klau, hogy vagytok a pocibabával?????

VAlyon a legújabb babánk már megszülethetett??????????????????????

Melike!! Pocifotót akarunk!!!!!!!!!!!!:-)

Lányok, a változatosság kedvéért egyre jobban feszít a me..em:-) Ismét nem tudok velük lépcsőzni, és szét akarnak robbanni! Már azt hittem; nincs új a nap alatt............. :-)

Holnap megyünk az első vérvételekre! :-) Irszi

2013. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!