Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6271/9202 anonim ***** válasza:
huhh lányok én itt olvasom mik történtek mennyi mindenről lemaradtam. De akkor ki a 3 kismama? :D
2013. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6272/9202 anonim ***** válasza:
Gina,Meli es en Évi :)
2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6273/9202 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy megjött:-(

Évike, te nem buszozol 100km-eket, úgyhogy semmi baj! :-)

Gina, szorítunk a nagy napra! Befordult Erik? Apa benn lesz? Milyen érzéstelenítést kérsz? Lesz szülésznőd és orvosod? Mindent mesélj el!

Krisztike, nagyon szorítunk, minden rendben lesz, meglátod! :-)

Várunk a jó hírrel! De a műtét után 2-3 órát aludni kell (ene), úgyhogy addig tilos bekapcsolni a telefont!!!!! :-)

Pihizz! Én dumáltam; sokkal jobb lett volna aludni...

Meli, puszika a te babódnak is!!!!!!!!!!!!!!!! Időpont nuku egyenlőre... Irszi

2013. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6274/9202 anonim ***** válasza:

Irszi sajnos holnap is Nyíregyházára kell mennem es oda vissza 100km :( en oda járok a dokihoz közbe debreceni vagyok..

Évi

2013. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6275/9202 anonim ***** válasza:

Klau en nem ismerlek meg ezért megirod hogy mióta vartatok a babát, vizsgálatok mik voltak meg ilyesmik??

Szep estet mindenkinek

Évi

2013. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6276/9202 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!


Irszi köszönöm kérdéseid!

28hetes uh óta nem volt uh m,majd kedden azaz November 12én megyek ctg-re és uh-ra,akkor már többet tudok mondani.

Nekem úgy néz ki,hogy most is császárom lesz,mert a kisfiamat túlhordtam 42 hétig és ö még 4 kg-mal vissza fordult farosba.

A vérnyomásommal is gondok voltak utána .

Van fogadott orvosom és ő is a császár felé hajlik,mert úgy gondolja,hogy Erik is nagy súllyal születik és nem szeretne kockáztatni,hogy megreped az előző hegem,vagy épp a vérnyomásom szökik az egekbe.

Így apa nem jöhet be.

Gina

2013. nov. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6277/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok:)

Krisztikém,gondolok rád és drukkolok:)

Irszi!!!Ne add fel,telefonálgass,hátha megunják és adnak időpontot:)

A többi kismamának is drukkolok,szint ugy mint Ginának a szüléshez:)

Márti!

Nekem két clostis babám van:)

Az egyik már 15 éves,első hónapban sikerült:)

A másik 7 hónapos,ő a második hónapban repiszuri nélkül:)

Hát lányok,megkínlódtunk a fogakkal,egy hónap alatt 6 fogunk jött ki....

Lilit baromira megviselte,üvöltött mint a sakál,most 2 hete visszatért a régi Lili szerencsére,bár még az éjszakai alvásba nem:(

Ugyhogy amit csecsemőnek alkalmazott,hogy csak egyszer vagy egyszer se kel fel,most 3-4 x is sikerül neki:(

Hulla vagyok....Egész nap a kisasszonnyal kell foglalkozni:)

Még nem mászik,csak ül,szóval nem tud utánam kotorni ha épp csinálom a dolgom:)

Ez van velünk....remélem eljön az én időm is és végre aludhatok egy normálisat éjszaka:)

Szilvi

2013. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6278/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi, köszönöm :) remélem nekünk is sikerül hamarosan :)

Márti

2013. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6279/9202 anonim ***** válasza:
70%

kb másfel éve akartuk a babát. Akarmit csinaltunuk,vitamin,teák,gyertyázás semmi nem jött be.dokinál csak pár vizsgálatom volt Ami jó lett de aztán besokaltam. Nem probálkoztunk,nem A baba körül forgott Minden napom. Sok MELO miatt nem számitottam rá h.nem fog megjönni. Csak feltunt h.enyhe görcs van,menses nincs. Aztán 2 tesztet vettem és mind a 2 pozitív. Én nekem minden gyogszer,kezelés nélkül sikerült. Nemtom annó miért nem jött össze,lehet türelmetlen voltam.De már itt van És naon boldogok Vagyunk.

Meli babás vagy?

2013. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6280/9202 anonim ***** válasza:
57%

Akkor hasonló s helyzetünk :))Nekem id a görcs es a hasam alja feszült ez volt a jel.

Igen Meli is babás :) most fogja tölteni a 12 hetet :) ha jól tudom

Megvolt a progrszteron vervetel es jó lett az eredmény :)

A vizelet tenyésztés több nap :( ittam ma sokat es szedem a tőzegáfonyát :) remelem jobb lesz

Puszi

Évi

2013. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!