Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 6281/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja es KÉSZ AZ AUTÓM :) ESTE MENTÜNK ÉRTE :)

Évi

2013. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6282/9202 anonim ***** válasza:
100%

Van időpontom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igaz, nem ahhoz az orvoshoz akit akartam, de már ez sem érdekel!

Ugyan oda megyünk, a Boga dr-hoz! :-)

Lányok, dec. 04.-én 13.30-ra kell mennünk!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))

Én olyan boldog vagyok! :-)

A férjecském is! :-)

Évi, szuper hogy van kocsi végre, szuper hogy jó a progid, és az is, hogy ügyesen tőzegáfonyázol! :-)

Édes Évike, nem keresel közelebbi dokit??????????????????????????? Nála is akarsz szülni????????????

Szilvike, hű, már jönnek a fogacskák... Lányok, hogy megy az idő! Annyira emlékszem még arra a pár napra! Negatív teszt, aztán pozoitív. :-))))))))))))))))

Kriszike édes, remélem túl vagy a műtéten, nem fájt / fáj semmid! :-)

Melikém, mesélj nekem erről a vérzésről! Azt leírtad hogy hogy kezdődött. De minden érdekel! Hány napig tartott (remélem már nincs), milyen volt, volt-e görcs; minden! Olyan mint egy mensi? CSak hogy értsük a mennyiségeket! :-)

GYógyulgass, pihengess! :-) Puszika neked! Irszi

2013. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6283/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága lányok!


Irszike, nagyon örülök, hogy végre van időpontod!!!


Meséljek a vérzésről??? Jújjjj, nagyon nem jó visszagondolni rá, még most is minden percben WC-re megyek és nézem a bugyimat.... :(


Semmi előjele nem volt. A pocim mindig feszült estére, óriásira puffadt. Annyi, hogy az úton este már nyűgösen nyavajogtam, hogy olyan kényelmetlen az egész ülés és sok nekem a rázkódás, de egyéb jel nem volt.


Másnap meló, semmi görcs.... simán elmentem mosogatni a kávés csészéket, gondoltam előtte pisilek egyet.


És leültem pisilni. És mikor lenéztem, azt hittem elájulok, mert az egész WC tele volt vérrel, eleven vérrel. És megtöröltem magam, és a papíron egy óriási féltenyérnyi nyálkahártyadarab volt.

A szívem állt meg, de nem görcsöltem.


Végig totál görcsmentes volt az egész. Még enyhe mensis görcsöt sem érzetem. Csak azt éreztem, hogy bal oldalon egy függőleges csíkban mintha késsel húznák végig a hasfalamat. Élel, nyilaló fájdalom, ami nem szűnte meg. És elindult körben a méhemen belül.


Imádkoztam, hogy kerülje ki a kisbabámat, valahogy ugorjon át rajta vagy nem tudom.


Természetesen az egész nyálkahártyám levált a méhemről körben, csak a baba nem :) Hála Istenkének és minden Angyalnak!!!!!!


A vérzés nagyon sok volt, nekem alig van meg mikor mensizek. DE ez csak jött és jött és nem állt meg és más színe volt, én véreztem, saját eleven vér volt, hihetetlenül élénk piros mintha az orrod vérezne és darabos, nyálkaháryás.


De görcs az nem volt.


Néha azt hittem mikor valami óriási sötét darab pottyant ki belőlem, hogy épp a babát vesztettem el, de nem is mertem tovább agyalni rajta.


Hétfő délutántól csütörtökig volt ez a hatalmas vérzés.

A dokim mondta, hogy döntsek és irány a kórház, de ott sem nyúlnak hozzám a baba miatt, maximum infúzióban kapom a magneb6-ot, amit otthon szájon át szedek.


Ennyi, magneb6 és 500mg C vitamin. A szájon át szedhető utrogestantól elájulgattam, allergiás voltam rá, abba is hagyatta velem.


Nagyon legyengültem a vérzéstől, remegett a lábam, ha felkeltem az ágyból, de mára más sokkal jobb :)


P-Szo-V-H-K-Sz-Cs tehát 1 hete nem vérzek, jupppppiiiiiiii!!!!!!!!


Hétfőn megyek genetikai uh-ra, a kombinált tesztre fel Rózsadombra.


Bevallom nagyon parázok az utazástól, hiszen az okozta ezt a nagy bajt.


Veszünk úszogumit és azt tesszük az ülésemre, arra még jön egy kispárna és rácsücsülök, hátha ez az alátámasztás kicsit tompítja a kocsi rázkódását.


M.

2013. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6284/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon örülök :)

Sajnos itt Debrecenbe csak a legrosszabb orvosokat vagy a legpenzedebbeket találtam :( igy ez a doki volt aki oda figyelt rám es hat mar nem biztos hogy más orvos örülne Ha átmennek,.szulni azért is szeretnek itt mert hat őszinte leszek amiért ott dolgoztam VIP szobába lehetek a babával ingyen es szülésnél is.

Meli ne is gondj vissza mar minden rendben es kis csoda babad van :))

Évi

2013. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6285/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok,megvolt a vérvétel és szerdán meglesz a férjem spermavizsgálata is.úgyhogy jövő hét után már okosabbak leszünk.Vigyázzatok magatokra puszi Livi
2013. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6286/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na ennek örülök Livi :)

Lilla hogy vagy??

Évi

2013. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6287/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, szuper! :-)

Évike, teljesen megértelek!

Meli, köszi az "élménybeszámolót". Azért kérdeztem, mert én ugye mindig azt gondolom, hogy attól hogy véreztem, még simán lehetek terhes.

ÉS az érdekelt, hogy lehet-e mensihez hasonlítani. De igen; szóval simán lehetek terhes........ :-)

Örülök hogy jobban vagytok, és tök vicces ahogy elképzellek az úszógumin! :-) Természetesen ettől függetlenül jó ötletnek tartom én is; valamivel tompítani kell a rázkódást! :-)

Puszi csajok! Már elintéztem melóban is hogy el tudjak menni! :-) Szuper! Jövő héten meg akarok csináltatni én is pár vizsgálatot; hogy legyenek frissek! :-)

2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6288/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi voltam
2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6289/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, naná, hogy lehet valaki terhes attól, hogy menstruál és rendesen vérzik.


A mi családunk ilyen, a nagymamámnak 4 hónapig megvolt a havija rendesen terhesen, és anyum húgának akinek 4 gyereke van, 3 hónapig megjött tök pontosan, tök normál mennyiséggel mindegyik terhességnél :)


Nem ritka az ilyen :)



És nekem is első terhességemnél simán megjött még az első hónapban, nem is volt halvány gőzöm se róla, hogy ott egy baba a pocimban :)

2013. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6290/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:)

Tegnap hazajottem a korhazbol :)) ugyes voltam es bator :)minden jol ment.Nagy kaosz es sok osszenoves volt bent a hasamban.A jobb oldali hasfalamhoz hozzanott a vastagbelem (a doki is csak csodalkozott) es a bal oldali petevezetom teljesen osszenott a beleimmel es osszecsavarodott.Meg volt a mehtukrozes is.Szep a mehem,van 2 csodalatos petefeszkem es 2 csodalatos ATJARHATO petevezetom :))))))))))))-ezt a doki fogalmazta igy :)))))) ugyh.minden rendben,az osszenoveseket megcsinaltak :)) Jovoheten varratszedes es johet a kisbabam vegre :)))))Nagyon boldog vagyok :))))) Most pihizek belul fajdogal a hasam de nem veszek be fajdalomcsillapitot mert siman kibirhato:) Kohogok meg es faj egy kicsit meg a torkom a csotol amivel lelegeztettek es picit huzodnak a varratok ( 3 helyen van sebem) de en olyan boldog vagyok Csajok most h.ezen tul vagyok,megcsinaltak es mar minden tokeletes a hasamban:)))Vegre a bal oldali petevezetom is atjarhato lett :)))Koszonom szepen a.drukkokat Csajok!Mindenkinek puszi!!!:)<3<3<3

2013. nov. 8. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!